لاس وگاس, Feb. 15, 2020 /PRNewswire/ — automotiveMastermind بخشی از IHS Markit (NYSE: INFO) و یک پیشرو در ارائه پیش بینی های تحلیلی و بازاریابی راه حل های اتوماسیون برای نمایندگی و تولید کنندگان اهدا کرده است $10,000 به Ronald McDonald House Charities از بیشتر لاس وگاس (RMHC لاس وگاس). automotiveMastermind اهدا 100 دلار برای هر نمایندگی که شرکت در یک تظاهرات محصول از فروش شرکت پلت فرم بازار EyeQ در طول سال 2020 ملی Automobile Dealers Association (ندا) نشان می دهد در حال وقوع در Las Vegas Convention Center از Feb. 15-17.

“متفکر همواره متعهد به دادن به جامعه و ترویج بهداشت و سلامتی برای کودکان و خانواده های آنها گفت:” مارکو Schnabl از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت automotiveMastermind. “سال گذشته ما حمایت RMHC فصل در نزدیکی ما شهر نیویورک مقر و ما می خواستیم به تقویت ارتباط در سراسر کشور با همکاری با لاس وگاس فصل برای این سال را ندا نشان می دهد. خودرو نمایندگی صنعت دارای سابقه ای طولانی در حمایت از جوامع از طریق های مختلف کمک های خیریه و با کل صنعت در لاس وگاس برای ندا نشان می دهد ما می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای کمک به خانواده های محلی به این منطقه است.”

متفکر کارکنان و همچنین شرکت در RMHC ناهار است بر ما! برنامه تزئینات 100 کیسه ناهار برای داوطلبان به بسته ناهار برای خانواده ها در کنار فرزندان خود در لاس وگاس بیمارستان منطقه. وجود حدود 800 ناهار تحویل به خانواده ها در هر هفته.

“تاثیر کمک های مالی مانند automotiveMastermind است و ماندگار” گفت: Alyson مک کارتیمدیر ارشد اجرایی در RMHC لاس وگاس. “این خواهد شد کمک به تغذیه و مراقبت از خانواده در طول اقامت خود را با ما. برای مثال یک هدیه از $10,000 خواهد ارائه صبحانه هر روز به مدت چهار سال برای خانواده ها ماندن در خانه. طول عمر کمک مالی نمی خواهد فراموش شود.”

“کمک مالی به RHMC بخشی از ما متفکر می دهد که برنامه ما اجرا شده در سال 2019 است که دیده می شود نامزدی فوق العاده ای از ما متفکر تیم گفت:” Schnabl. “این یک تصمیم به اتفاق آرا به کار با سازمان های اختصاص داده شده برای کمک به کودکان و خانواده ها است. این Ronald McDonald House Charities’ ماموریت کاملا تراز وسط قرار دارد به این که تمرکز و من با فروتنی است که ما شده اند قادر به کمک به بسیاری از خانواده ها است.”

در مورد automotiveMastermind
تاسیس در سال 2012 automotiveMastermind بخشی از IHS Markit (NYSE: INFO) پیشرو در ارائه پیش بینی های تحلیلی و بازاریابی راه حل های اتوماسیون برای صنعت خودرو است. بازار EyeQ توسط متفکر تک فروش پلت فرم برای شناسایی و ارتباط با و هر خریدار در یک بازار محلی. متفکر است که مقر آن در شهر نیویورک و سان فرانسیسکو. برای اطلاعات بیشتر automotivemastermind.com. مستقر در لندن, IHS Markit یک رهبر جهانی در بحرانی اطلاعات تجزیه و تحلیل و راه حل های.

منبع automotiveMastermind

لینک های مرتبط

http://www.automotivemastermind.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im