Coronavirus همه گیر باعث استرالیا به برداشت آن ورزشکاران از بازی های المپیک 2020 روز دوشنبه در حالی که ملت راگبی لیگ رقابت نامیده می شد و دیگر داخلی ورزشی درهم برای دفع مالی خراب کردن.

با ورزشکاران خود قادر به آموزش و یا آماده سازی به درستی با توجه به اجتماعی فاصله و سرکوب در سفر استرالیا کمیته المپیک (AOC) گفت: آن دیگر نمی تواند جمع آوری یک تیم برای جولای 24-Aug. 9 بازی در توکیو.

“روشن است این بازی ها نمی تواند برگزار می شود در ماه جولای” استرالیا Chef de ماموریت ایان Chesterman گفت: سه روز پس از گفتن خبرنگاران این تیم متعهد شد به برنامه.

“ورزشکاران ما شده اند با شکوه در خود نگرش مثبت به آموزش و آماده سازی اما استرس و عدم اطمینان شده است بسیار چالش برانگیز برای آنها است.”

استرالیا قبلا در قفل مرحله با کمیته بین المللی المپیک (IOC) که تا روز یکشنبه اصرار داشتند که بازی را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

پس از دو هفته فشار کمیته بین المللی المپیک در نهایت گفت: به تعویق افتادن بود و در آن “برنامه ریزی سناریو” با یک تصمیم رود در چهار هفته.

بازه زمانی بود و نه به اندازه کافی سریع برای AOC با این حال که اعلام کرد تصمیم خود را در مدت کوتاهی پس از کانادا در این کشور به تحریم بازی.

AOC اجرایی مت کارول گفت که امیدوار است این بازی را پیش بروید در توکیو اما نه تا تابستان 2021.

“ما تا به حال به یک تماس در حال حاضر به دلیل وضعیت در اینجا در استرالیا و دیگر نقاط جهان” کارول خبرنگاران در سیدنی در روز جمعه.

استرالیا پارالمپیک کمیته ورزش و فدراسیون حمایت AOC موضع. شنا استرالیا (س) گفت: آن را “ویرانگر” برای ورزشکاران, اما تصمیم درست.

“با توجه به وضعیت فعلی در سراسر جهان آن را تبدیل به آشکار است که آن را بی خطر نیست برای بازی به صحنه در آن زمان قاب زمان” SA اجرایی Leigh Russell گفت.

استرالیا شروع زندگی تحت سخت جدید مستند قوانین روز دوشنبه به عنوان coronavirus موارد صدر 1,600.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de