Austin-بر اساس هزینه نرم افزار ارائه می دهد کمک به دولت های محلی در سراسر تگزاس

ابوت توصیه: “دولت فدرال ارائه شده میزان بی سابقه ای از منابع مالی را برای دولت ها در تمام سطوح را قادر به به طور کامل و استوار پاسخ به COVID-19. آن را ضروری است که شما روبرو می شوند هزینه های است که شما را حفظ رسید برای کسانی که هزینه های به اطمینان حاصل شود که صلاحیت خود را در حال رفتن به قادر به بازپرداخت به طور کامل به عنوان ممکن است.”

Webexpenses فراهم می کند بدون کاغذ رسید ضبط خودکار و گزارش هزینه های; کاربران می توانید یک عکس از رسید خود را به ها و سپس ارائه گزارش هزینه از تلفن های خود را. سیاست های ساخته شده در سیستم و می تواند سفارشی برای دیدار با استانداردهای تعیین شده توسط دولت فدرال برای COVID-19 بازپرداخت. این سیستم همچنین حذف نیاز به در فرد ارتباطات در حالی که شهرستانهای باقی می ماند در مستند.

“همانطور که ما در حال حاضر می دانیم آنچه که ما در حال حاضر می تواند عمیقا بر آینده ما است. و در حالی که ما هنوز در وسط این همه گیر وجود دارد آینده ای روشن تر از ما جلوتر. ما می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به خانه ما دولت آماده است که برای آینده” گفت: Ryan Corlett, Webexpenses مدیر منطقه ای از شمال امریکا. “نرم افزار ما را قادر خواهد ساخت دولت های ایالتی و محلی برای ایجاد یک پایه و اساس برای بهبود سریع اقتصادی – بدون تحمیل هر گونه هزینه های اضافی برای یک سیستم. در حالی که کاهش فشار بر دولت ما کارکنان به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی بیشتر با فشار دادن وظایف است.”

این پیشنهاد شامل پشتیبانی 24 ساعته و بدون هزینه اجرای. اشخاص علاقه مند می تواند به ایمیل [email protected] و یا تماس 1-888-927-2657 با سوال و یا برای گرفتن آغاز شده است.

Webexpenses پیشرو در ارائه دهنده جهانی از ابر مبتنی بر سفر و مدیریت هزینه نرم افزار برای کسب و کار از تمام اندازه ها. هزینه شرکت سیستم خودکار فرآیندهای مالی و کارمند و گردش. قابلیت تنظیم راه حل شامل OCR رسید اسکنر کارت اعتباری, ادغام, ردیابی مسافت پیموده شده زمان واقعی گزارش و اتوماتیک سازگاری با سیاست. Webexpenses در سال 2000 تاسیس شد و دارای دفاتر در ایالات متحده آمریکا, استرالیاو بریتانیا. برای اطلاعات بیشتر www.webexpenses.com.

اطلاعات تماس:
هیلی پارک, Webexpenses
[email protected]

منبع Webexpenses Inc.

لینک های مرتبط

webexpenses.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de