آشویتس یادبود انتقاد آمازون برای توصیف هولوکاست در ‘شکارچیان’ سری

آشویتس یادبود انتقاد آمازون در روز یکشنبه برای ساختگی توصیفاتی از هولوکاست در آن نخست سریال “شکارچیان” و برای فروش کتاب از تبلیغات نازی ها.

هفتاد و پنج سال پس از آزادی از نازی, آلمانی, مرگ آشویتس اردوگاه توسط نیروهای شوروی رهبران جهان و فعالان به نام برای اقدام در برابر افزایش یهودی ستیزی.

“شکارچیان” منتشر شده در روز جمعه و بازیگران Al Pacino, ویژگی های یک تیم از شکارچیان نازی در دهه 1970 نیویورک که کشف کنند که صدها نفر از فرار نازی ها در حال زندگی در ایالات متحده است.

این سری مواجه شده است به اتهام بد طعم به خصوص برای به تصویر می کشد داستانی جنایات نازی ها در اردوگاه های مرگ مانند بازی انسان شطرنج است که در آن مردم کشته می شوند هنگامی که یک قطعه گرفته شده است.

“اختراع جعلی بازی انسان شطرنج برای @huntersonprime است که نه تنها خطرناک حماقت & caricature. همچنین استقبال آینده منکران” آشویتس یادبود توییتی.

“ما افتخار قربانیان با حفظ صحت و دقت.”

آشویتس یادبود برای حفظ نازی ها اردوگاه مرگ در جنوب لهستان که در آن بیش از 1.1 میلیون نفر که اکثر آنها یهودی جان در اتاق های گاز و یا از گرسنگی و سرما و بیماری است.

یادبود همچنین با انتقاد آمازون برای فروش ضد سامی کتاب.

روز جمعه یادبود را بازتوییت کرد نامه ای از هولوکاست آموزشی اعتماد به آمازون پرسیدن که ضد سامی کتاب های کودکان توسط نازی ها ژولیوس کرد که اعدام به جرم جنایت علیه بشریت از فروش برداشته شده.

“هنگامی که شما تصمیم به ایجاد سود در فروش باطل یهودستیزانه نازی ها در تبلیغات منتشر شده بدون هیچ گونه نظر و یا انتقادی زمینه شما نیاز به یاد داشته باشید که کسانی که کلمات led نه تنها به #هولوکاست بلکه بسیاری دیگر از جنایات نفرت,” آشویتس یادبود توییتی در روز یکشنبه.

“به عنوان یک کتاب فروش ما آگاه از سانسور کتاب در طول تاریخ و ما این کار را به آرامی. ما بر این باوریم که دسترسی به گفتار نوشته شده است مهم از جمله کتاب های است که برخی ممکن است پیدا کردن اعتراض” آمازون گفت: در یک نظر ارسال آن به ایمیل رادیو فردا. آمازون گفت: این امر دیدگاه در “شکارچیان” بعد.

در ماه دسامبر آمازون انصراف از فروش محصولات تزئین شده با تصاویر آشویتس از جمله دکوراسیون کریسمس پس از یادبود شکایت کرده است.

به طور جداگانه دادستان تحقیقات به یک مدرسه ابتدایی در شهر Labunie که صحنه اجرا یا نمایش مجدد از آشویتس با کودکان در لباس زندانیان که با گاز کشته رسانه های محلی گزارش.

مدرسه متهم به ترویج فاشیسم در عملکرد در ماه دسامبر. آن را نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>