Aug. 1 حراج برتر جنگ جهانی دوم, مجموعه, ویژگی های آرشیو ادمیرال سجاد جان مک کین تاسکیگی Airman William S. پاول جونیور

تنها جک, Mo., ژوئیه 23 سال 2020 /PRNewswire/ — در سن 7, جک Angolia ذکر شده 10 چیزهایی که او می خواست برای به انجام رساندن در زندگی از جمله “نوشتن یک کتاب” و “تبدیل شدن به یک سرباز حرفه ای.” او را به مراتب بیش از کسانی که آرمان درآمد دو کارشناسی ارشد و دستیابی به رتبه ستوان سرهنگ در ارتش ایالات متحده و نوشتن 38 کتاب تاریخ نظامی. به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی Angolia نیز ساخته شده است فوق العاده عمر مجموعه ای از جنگ جهانی دوم خاطرات که رقبای که از هر موسسه بزرگ. که مجموعه ای است به حراج گذاشته می شود توسط Dirk Soulis در دو جلسه: یک آنلاین-تنها در صورتی که می بندد به صورت مناقصه در تاریخ 24 ژوئیهو اوت 1 گالری فروش به رهبری منحصر به فرد و تاریخی زمان جنگ archives دریاسالار S جان مک کین و تاسکیگی Airman ویلیام S پاول جونیور


ادامه مطلب

این مجموعه فوق العاده نمایش داده شد برای چندین دهه در Angolia خانه مطالب آن مرتب در تابلو بسیاری از ویژگی لباس مانکن. با تاکید بر اصالت لوازم جانبی مناسب و مدال شد و قرار است دقیقا به عنوان آنها می شده اند که فرسوده توسط صاحبان اصلی خود را در طول جنگ.

برای اولین بار از دو تیتر بسیاری در فروش تواریخ قابل توجه حرفه ای نظامی از ادمیرال سجاد جان مک کین Srایلخانی از یک دوره متوالی سه نسل از سلسله نیروی دریایی ایالات متحده admirals که شامل سجاد جان مک کین Jr و سناتور S جان مک کین III. گسترده پاسخها از اولین دریاسالار مک کین نشان می دهد دستاوردهای مختلف خود نظامی حرفه ای, شروع با لباس و کلاه, دکوراسیون های متعدد و مدال از جمله نیروی دریایی عبور و مدال خدمات برجسته و یک گروه بزرگ است که پشتیبانی از او جایزه شوالیه فرمانده نظامی تقسیم منظور از امپراتوری بریتانیا و شامل یک سند امضا شده توسط King George VI. علاوه بر این آرشیو شامل مک کین 1936 هوانورد نیروی دریایی گواهی خود را 1945 کمیسیون به رتبه دریاسالار دست امضا شده توسط رئیس جمهور ترومن; یک سند امضا شده توسط رئیس جمهور روزولت انتصاب او به کمیته ملی مشورتی هوانوردی یک ویرایش امضا شده توسط ناوگان دریاسالار ویلیام هلزی ، Jrو سایر مدارک مهم امضا شده توسط چهره های کلیدی از جنگ جهانی دوم دوران از جمله ژنرال داگلاس مک آرتور.

Angolia به دست آورد مک کین نظامی بایگانی از یک فرد خصوصی که قبلا به دست آمده آن را به طور مستقیم از مک کین ، بایگانی است که انتظار می رود به فروش برای $40,000$60,000.

دومین حراج headliner گسترده است و حفظ زیبایی بایگانی شخصی و خدمات آیتم هایی که متعلق به ویلیام S پاول Jr, جنگ جهانی دوم خلبان افسانه ای تاسکیگی نیروی هوایی. با نام مستعار “Red Tails” در اشاره به قرمز مایل به زرد رنگ موتیف در دم خود هواپیما تاسکیگی نیروی هوایی بودند آفریقایی-آمریکایی و کارائیبمتولد نظامی خلبانان سیستم ناوبری bombardiers مکانیک و دیگر پرسنل پشتیبانی با نیروهای هوایی ایالات متحده’ 332nd جنگنده و 477th بمباران ، آنها تحصیل کرده بودند و پرواز آموزش دیده در موسسه هوور [در حال حاضر هوور دانشگاه] و شهرت و به رسمیت شناختن به عنوان یک واحد نخبگان که تکمیل بیش از 1500 ماموریت های مبارزه با, به علاوه متعدد اسکورت بمب افکن ماموریت و 1000+ بازدید.

“این بسیار نادر است برای دیدن یک تاسکیگی Airman آرشیو به عنوان کامل به عنوان یک” حراج خنجر Soulis مشاهده شده است. “این شامل 75 موارد از جمله Airman پاول باارزش یک-2 ژاکت چرمی با نام خود و اسکادران پچ پرواز خود را با توجه, چکمه, کلاه, عینک و ماسک اکسیژن چتر نجات و خیلی بیشتر.” گروه زیادی برآورد شده است در $40,000$60,000.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 816-697-3830 ایمیل [email protected]. مشاهده کاتالوگ حراج آنلاین در www.LiveAuctioneers.com.

رسانه های تماس:
خنجر Soulis
816-697-3830
[email protected]

منبع Soulis مزایده

لینک های مرتبط

http://www.dirksoulisauctions.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de