حسابرس به طور کلی گسل آریزونا زندگی کمک و پرستاری صفحه اصلی هیئت مدیره

تاخیر در بررسی شکایات و ناکافی پس زمینه چک کیفری در میان مشکلات شناسایی شده در یک گزارش جدید در آریزونا هیئت مدیره است که نظارت بر زندگی کمک و پرستاری صفحه اصلی مدیران است.

آریزونا حسابرس عمومی که منتشر شد به گزارش روز سه شنبه چندین پیدا کاستی با آریزونا هیئت بازرسان از مراقبت های پرستاری موسسه مدیران و تسهیلات زندگی کمک مدیران.

نه عضو فرماندار منصوب مدیره مسئول حفاظت عمومی با تنظیم مجوز پرستاری مراقبت از مدیران خبره و زندگی کمک مدیران در آریزونا.

هیئت مدیره وظایف عبارتند از: بررسی و حل و فصل شکایات و ارائه اطلاعات به عموم در مورد وضعیت مجوز و گواهی نامه.

یکی از توصیه های این گزارش برجسته یک مشکل با حفاظت از بزرگسالان در معرض در آریزونا که قبلا شناسایی شده توسط دو دولت جداگانه نیروهای وظیفه — ارائه اعضای عمومی با اطلاعات دقیق است که کمک خواهد کرد که آنها را به تصمیم گیری آگاهانه در مورد انتخاب یک محیط امن را برای خود و یا عزیزان خود.

در آن نوشته شده است پاسخ به این گزارش هیئت مدیره موافقت با تمام 13 حسابرس به طور کلی توصیه و ارائه مستند راه هایی برای پیاده سازی آنها.

در یک Feb. 18 نامه به آریزونا اداره کنترول و تفتیش لیندزی پری بود که بخشی از پاسخ هیئت امنا, هیئت مدیره, مدیر اجرایی, آلن Imig نوشت که هیئت مدیره “به طور مستمر تلاش برای انجام بهترین های ما را خوش آمدید هر گونه بازخورد سازنده به کمک به ما در بهبود فرآیندهای ما.”

اثر انگشت کارت بدون کنترل رفت

حفاظت از بزرگسالان در معرض از جمله کسانی که زندگی در زندگی کمک و امکانات خانه سالمندان شده است و تمرکز برای آریزونا قانونگذاران پس از اقامت در محلی بلند مدت تسهیلات مورد تجاوز قرار گرفت و به هنگام تولد در ماه دسامبر سال 2018 است.

در پاسخ به گزارش حسابرس کل هیئت مدیره به توافق چند بهبود. علاوه بر آن انتصاب هیئت شش کارکنان مواضع و دو شد و خالی شد از دسامبر 2019.

آریزونا حسابرس عمومی را فراهم می کند که اطلاعات مستقل در دولت و دولت های محلی نهادهای مشکلات متعددی یافت می شود با هیئت مدیره:

  • هیئت مدیره صادر شده مدیر و مدیر مجوز و گواهینامه ها حتی اگر 12 از 32 متقاضیان را برآورده نمی کنند یکی از سه مورد نیاز — یک ID عکس; اسناد و مدارک از حضور قانونی در ایالات متحده آمریکا; یا شواهد معتبر اثر انگشت کارت ترخیص برای پس زمینه کیفری چک.
  • آن زمان هیئت بین هفت ماه و 1.5 سال به بررسی و داوری پنج از 20 شکایت که مورد بررسی قرار گرفتند که می تواند قرار داده اند برخی از ساکنان در معرض خطر این گزارش می گوید.
  • هیئت مدیره به نادرست و یا اطلاعات کافی به مردم در سه ناشناس تماس های ساخته شده توسط حسابرس به طور کلی ،

همانطور که از اکتبر 2019 در هیئت مدیره نظارت بر 337 به طور فعال با مجوز خانه سالمندان مدیران و 2,093 فعال خبره زندگی کمک مدیران این گزارش می گوید.

هیچ تضمینی آب داغ و یا کار آتش آلارم

در طول ممیزی هیئت تجدید نظر در سیاست های خود و روش برای تایید اعتبار اثر انگشت کارت ترخیص کالا از گمرک هستند که یا برای متقاضیان جدید و یا برای مدیران و مدیران که گواهینامه ها و مجوزها در حال تمدید کرد.

اثر انگشت کارت نشان می دهد که دارنده کارت است و در انتظار محاکمه و یا محکوم نشده ارتکاب برخی جرائم جنایی مانند تجاوز جنسی جعل و سلاح پنهان نقض.

این گزارش توصیه می کند که هیئت مدیره در ادامه به اجرای آن تجدید نظر در سیاست ها و روش های برای تایید اعتبار اولیه و تجدید متقاضی اثر انگشت کارت ترخیص و “مستند این تایید در ابتدا قبل از صدور و یا تمدید مجوز یا گواهی.”

در پنج مورد که در آن هیئت مدیره به تعویق افتاد بررسی و داوری شکایت آن را به پایان رسید تا رد یک شکایت. اما آن را اثبات اتهامات در چهار دیگر شکایتی که منجر به لغو دو مديران گواهی.

یکی از بزرگترین مشکلات با تاخیر در بررسی شکایات این است که آن را اجازه می دهد تا مدیران و مدیران هستند که متهم به نقض هیئت مدیره و اساسنامه به ادامه کار در حالی که تحت بررسی است و حتی اگر آنها ممکن است نامناسب برای انجام این کار, این گزارش می گوید.

یکی از این شکایت ادعا شده است که یک مدیر نیست اطمینان از تسهیلات زندگی کمک حال کار بر آتش آلارم و متناسب با درجه حرارت آب گرم.

در حالی که این هیئت در زمان مراحل در طول ممیزی به بهبود بهنگام بودن شکایت اضافی اقدامات مورد نیاز از جمله یک فرایند برای اطمینان از زمان قاب ها تحت نظارت این اداره کنترول و تفتیش را گزارش می گوید.

در طول حسابرسی هیئت مدیره نیز بهبود یافته آن روش ها و استانداردهای لازم برای ارائه دقیق اطلاعات عمومی, با توجه به گزارش.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>