ممیزی هشدار Facebook می تواند ‘Weaponized به سرکوب رای گیری’

Facebook Inc انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محافظت از کاربران از تبعیض و دروغ و تحریک به خشونت های خارجی حقوق مدنی ممیزی در بر داشت در چهارشنبه, اضافه کردن به فشار بر شرکت در میان یک تبلیغ تحریم.

گزارش حسابرسی که Facebook راه اندازی دو سال پیش با اشاره به آنچه نویسنده به عنوان یک سری از مضر تصمیم گیری از جمله “وحشتناک سابقه” نه به مداخله در پست ها در هفته های اخیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند اجازه می دهد که پلت فرم “weaponized به سرکوب رای گیری.”

یافته های آمده در زمانی که برخی از 900 تبلیغ از جمله مارک های بزرگ مانند Coca-Cola, پیوست, تحریم ترویج توسط آمریکا حقوق مدنی گروه از جمله ضد افترا لیگ و NAACP.

“بسیاری از حقوق مدنی جامعه تبدیل شده اند دلسرد و نا امید و عصبانی پس از سال نامزدی که در آن آنها التماس این شرکت به انجام بیشتر برای پیشبرد برابری و مبارزه با تبعیض در حالی که همچنین حفاظت از آزادی بیان” حسابرسان نوشت.

Facebook سفارش را ممیزی در سال 2018 به عنوان بخشی از پاسخ خود را به طیف وسیعی از انتقاد بیش از مسائل از جمله حفظ حریم خصوصی داده ها رای دهندگان سرکوب تحریک خشونت و عدم شفافیت در تبلیغات سیاسی. حسابرسی منجر شد توسط لورا مورفی, مدیر سابق اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را قانونی ،

این شرکت را بلافاصله نشان می دهد مراحل خاص آن را در پاسخ به این یافته اما با صدور بیانیه ای نسبت به افسر ارشد عامل شریل سندبرگ توصیف حسابرسی به عنوان یک “واقعا مهم روند برای شرکت ما است.”

“Facebook می ایستد بصورتی پایدار و محکم در برابر نفرت” سندبرگ گفت. “چه شده است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که ما یک راه طولانی برای رفتن.”

حسابرسان گفت: Facebook شده بود بیش از حد مایل به معاف سیاستمداران از قوانین آن اجازه دادن به برخی از گسترش اطلاعات غلط و مضر و تفرقه و بلاغت و حتی تماس به خشونت است.

Facebook گرفته است دست در رویکرد سیاسی سخنرانی در مقایسه با رقبا به ویژه ترک دست نخورده پست های مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر بودند که پرچم خود را رقیب توییتر برای دروغ و تحریک خشونت.

یکی از تهمت, صدای جیر جیر با برچسب توییتر به عنوان “برنامه به طور بالقوه گمراه کننده گفت:” رای گیری از طریق پست — یک روش رایج در ایالات متحده انتخابات خواهد بود “قابل ملاحظه ای جعلی است.”

“اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پست باقی می ماند برقرار وحشتناک سابقه است که ممکن است منجر سیاستمداران دیگر و غیر سیاستمداران به گسترش اطلاعات نادرست در مورد قانونی رای گیری روش های که به طور موثر اجازه می دهد که پلت فرم weaponized به سرکوب رای گیری” حسابرسان گفت.

سازمان تبلیغات تحریم تاکنون بیش از یک ساعت از طریق ویدئو کنفرانس با Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ و ساندبرگ در روز سه شنبه. پس از جلسه فعالان گفت: آنها را دیدم “هیچ تعهد تا عمل” را از این شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de