ممیزی منتشر شده توسط مسا مدارس دولتی نشان می دهد که هشت رهبران منطقه دریافت می آفریند و نه تایید شده توسط هیئت مدیره مدرسه و در مجموع بیش از $140,000.

در کل برای جبران مسا تیم اجرایی که شامل superintendents و دستیار superintendents افزایش از 1.4 میلیون دلار در سال 2015 به $2.6 میلیون نفر در سال 2020 ممیزی در بر داشت. این تیم همچنین رفت و از 10 نفر در سال 2015 به 15 در سال 2020 حتی به عنوان منطقه ثبت نام کاهش یافته است.

مسا مدارس دولتی است که بزرگترین منطقه در دولت, خدمت, در مورد 64,000 K-12 دانش آموزان است.

منطقه مدرسه سفارش را ممیزی پس از چند ماه از تحول. مسا هیئت مدیره مدرسه به طور ناگهانی قرار می گیرد سرپرست اخگر کانلی در مرخصی در ماه نوامبر پس از آن پذیرش استعفای او در ماه دسامبر. پیت Lesar است که در خدمت به عنوان سرپرست موقت به عنوان منطقه جستجو برای یک رهبر جدید است.

برای هفته هیئت مدیره نه بگوید عمومی دلیل کانلی خروج.

هیئت مدیره مدرسه مقامات بعدها فاش کرد که Conley استعفا داد و در میان سوالات مطرح شده بیش از منطقه اجرایی حقوق. یک سخنگوی منطقه در آن زمان گفت: افزایش انطباق با قانون دولت است.

این منطقه خواهد شد در حال حاضر به منظور توسعه یک طرح برای جبران پول پرداخت شده به مدیران در اطراف $70,000 برای این سال مالی با توجه به Lesar. هیئت مدیره مدرسه جمهور ایلین معدنچی گفت: در جلسه هیئت مدیره این هفته که برخی از مدیران ممکن است کوچکتر حقوق در حالی که این منطقه با این نسخهها کار برای معکوس تایید نشده افزایش می دهد.

“این را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما از این یاد بگیرند.”

کتی Zinkhon یک مسا پیش دبستانی معلم گفت: هیئت مدیره در جلسه اخیر که به او گفته شد وجود ندارد به اندازه کافی پول برای اضافه کردن یک دوم آموزشی دستیار به او درس است.

“این فقط یک سیلی و یک پانچ به روده,” او گفت:.

موجب شد تا آنجا که $44,000

ممیزی در بر داشت که در حالی که اجرایی اعضای تیم پرداخت شد با توجه به قرارداد خود در هیئت مدیره را تایید نمی متعدد را افزایش می دهد و یا حقوق و دستمزد برای موقعیت های جدید.

به عنوان مثال منطقه معاون سرپرست نه نام در ممیزی ترویج شد و در ژانویه 2019. او پرداخت شد افزایش $44,000 یک مبلغ تایید شده توسط هیئت مدیره مدرسه. یکی دیگر از دیپلم سرپرست حقوق و دستمزد افزایش یافته بود پس از ارتقاء توسط $32,678 بدون نیاز به تایید.

حسابرسی را شناسایی نمی کند کسی به عنوان مسئول افزایش می دهد.

این موجب شد در بالای دیرینه اجرایی تیم پاداش مصوب هیئت مدیره که در مجموع $22,500 هر اجرایی در هر سال است. اعضای هیئت مدیره باید گفت که آنها در نظر نمی آن مقدار به عنوان پاداش — اسناد مراجعه به پول به عنوان “مکمل جبران.”

از 2019 تا 2020 کل تیم اجرایی جبران افزایش بیش از $500,000. ممیزی ویژگی های ظهور به این تیم رشد. اما ممیزی همچنین اشاره می کند که در برخی موارد چندین موقعیت در حال حاضر وجود در منطقه بودند و فقط دوباره طبقه بندی به عنوان تیم اجرایی نقش.

با توجه به منطقه اسناد تمام 15 اجرایی اعضای تیم را شش رقم حقوق و دستمزد. پایه غرامت محدوده از $112,000 به $145,000.

منطقه استخدام کانلی در سال 2018 و او خدمت کرده در مورد نیمی از قرارداد سه ساله قبل از استعفای او. حداقل دو موقعیت اضافه شد به تیم اجرایی در طول زمان خود را در منطقه.

سرپرست جدید جستجو

مسا است که به دنبال یک سرپرست جدید به جای Conley.

منطقه است که به درخواست پدر و مادر و اعضای جامعه برای ورودی خود را از طریق یک نظرسنجی آنلاین. از Feb. 24 تا 28 منطقه برگزار خواهد شد ذینفعان جلسات. تاریخ و زمان برای کسانی که به جلسات می توان در مسا مدارس عمومی سایت.

برنامه های کاربردی خواهد شد مارس 12 و نهایی اعلام خواهد شد مارس 27 با توجه به منطقه. اعضای جامعه قادر خواهد بود به تماشای مصاحبه با فینالیست آنلاین.

توسط مارس 14 منطقه خواهد شد و نام جدید سرپرست.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im