دالاس, آوریل 7 سال 2020 /PRNewswire/ — از دالاس کسب و کار دادخواهی و قانون مالکیت معنوی شرکت کالدول Cassady & کاری به هشت وکلایی که به رسمیت شناخته شده در میان بهترین در دولت در سال 2020 تگزاس سوپر وکلا افزایش ستاره در لیست منتشر شده توسط تامسون رویترز’ قانونی بدست آورد.

نام اصلی Austin کاری خود را به دست آورده هفتم متوالی انتخاب میان تگزاس’ top وکلای جوان بر کار گسترده در مالکیت معنوی دادخواهی. او علاوه بر نامگذاری شد به “بالا آمدن 100” لیست دولت پیشرو وکلای مدافع. این نشانه سوم زمان آقای کاری شناخته شده در میان 100 وکلا در تگزاس.

کالدول Cassady & کاری مدیران جاستین Nemunaitis, حمد حمد, کریس استوارت, جان سامرز و دانیل پیرسون نیز ادعا تکرار Texas Rising Stars افتخارات بر اساس کار خود را برای مشتریان در مالکیت معنوی دادخواهی و کسب و کار دادخواهی.

شرکت دانشیار وارن مک کارتی خود را به دست آورده متوالی انتخاب و همکار همکاران بیلی Blaies و ست رایش بودند نام در تگزاس افزایش ستاره ها لیست برای اولین بار. تمام همکاران به دست آورده علائم بالا برای کار خود را در مالکیت فکری موارد است.

پس از انتشار در سال گذشته Texas Rising Stars, لیست کالدول Cassady & کاری ادامه داده است این شرکت موفقیت برای مشتریان در حالی که درآمد های مکرر حرفه ای شناخت.

در ماه فوریه دادگاه عالی ایالات متحده کاهش یافته است به شنیدن درخواست تجدید نظر از یک $439.8 میلیون داوری که کالدول Cassady & کاری کمک دیرین مشتری VirnetX Inc. پیروزی در برابر فن آوری های غول پیکر, Apple Inc. در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق تگزاس.

کالدول Cassady & کاری نیز نامگذاری شد به “تگزاس احکام Hall of Fame” توسط ناشران تگزاس وکیل روزنامه بر اساس شرکت برنده در پنج تا از بزرگترین مالکیت معنوی احکام در تگزاس بین 2014 و 2018

کالدول Cassady & کاری نشان دهنده شرکت ها و افراد در ریسک بالا دادخواهی مدنی از جمله نقض حق ثبت اختراع موارد اسرار تجاری ادعا وظیفه امانتی موارد کلاس اقدامات و اختلافات مربوط به بنیانگذاران شرکت. این شرکت تلاش کرده است و برنده برخی از ملت در برابر حکم بزرگترین شرکت در جهان است. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در www.caldwellcc.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید بروس وینسنت در 214-763-6226 و یا [email protected].

منبع کالدول Cassady & کاری

لینک های مرتبط

http://www.caldwellcc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de