واشنگتن – دادستان کل ویلیام بر گفته افراد نزدیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — در داخل و خارج از کاخ سفید — که او را با توجه به ترک بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری تحقیقات سه مقامات دولت گفت: آنجا ممکن است تقابل بین رئیس جمهور و دادستان کل بیش از استقلال از وزارت دادگستری.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه طلبیده بر درخواست هر دو عمومی و خصوصی برای حفظ آرامش در مسائل فدرال اجرای قانون است. آن را بلافاصله روشن سهشنبه آیا بر او ساخته شده بود وضعیت شناخته شده به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن. دولت افغانستان بار به نظر می رسید به اشتراک گذاری موقعیت خود با مشاوران در امیدوار است که رئیس جمهور می خواهم این پیام است که او باید متوقف وزن در عموم در وزارت دادگستری در حال انجام تحقیقات جنایی ،

“او تا به محدودیت های خود گفت:” یک فرد آشنا با Barr تفکر صحبت در خواست نامش فاش نشود مانند دیگران به بحث داخلی مذاکرات.

اواخر هفته گذشته بار علنا به رئیس جمهور هشدار داد قابل توجه در مصاحبه با شبکه خبری ABC که خود توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری مورد “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات کاخ سفید گفته است که به طور کامل پذیرای تماس به تغییر رفتار خود گفت: کسانی که در اطراف او در حال رفتن برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری. گفتند تهمت می بیند برجسته FBI و وزارت دادگستری سوء رفتار به عنوان یک پیام سیاسی است.

بن بست بین مغلوب ساختن پیشی جستن و بر شدت شنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک رشته از صبح زود توییتهایی که او ممکن است سو کسانی که در این ویژه مشاور تحقیق خود را در کمپین 2016 و پیشنهاد کرد که راجر سنگ دوست خود را به جرم دروغ گفتن به کنگره در آن پروب سزاوار یک محاکمه جدید.

چند ساعت بعد وزارت دادگستری رسمی نشان داد که دادستان به حال در زمینه مهر و موم شده حرکت در دادگاه استدلال مخالف است و آنها تا به حال بر شخصی تایید به انجام این کار.

بار بود که قبلا برنامه ریزی شده ناهار با کاخ سفید مشورت جمعه بود و هنوز دادستان کل روز پایان — نشان می دهد که رئیس جمهور حرکت می کند که روز نمی شد به اندازه کافی به او فشار برای استعفا. اما او و وزارت دادگستری به نظر می رسید به باقی می ماند فرو رفته در بحران سیاسی با آینده نامشخص.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر. کاخ سفید نمایندگان نیست, پاسخ به سوالات برای این گزارش. برخی از افراد آشنا با بر تفکر هشدار داد که او نمی خواهد تصمیم شتابزده به ترک و معلوم نیست دقیقا چه خواهد ماشه او را به چنین نمایشی گام.

آن را تنها یک هفته پیش که مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد دادستان فدرال’ توصیه است که سنگ باید محکوم به هفت تا نه سال زندان فرستاده وزارت دادگستری به اضمحلال رود.

پس از آن صدای جیر جیر بار نقل مکان کرد به مداخله و پایین تر توصیه می شود. چهار حرفه دادستان اختصاص داده به موضوع ترک مورد با یکی از ترک دولت به طور کامل. بر اصرار دارد که او ساخته شده ذهن خود را درگیر کنید قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در اما او مواجه قابل شک و تردید در داخل و خارج از وزارت دادگستری.

بیش از آخر هفته بیش از 2000 سابق وزارت کارکنان با امضای یک نامه سرگشاده اصرار بر به استعفا به دست ما سنگ مورد و ترغیب زمان کارمند وزارت به گزارش هر گونه رفتار غیر اخلاقی. Jan میلر بود که آمریکا وکیل برای ایلینوی مرکزی از سال 2002 تا سال 2005 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفت او امضا در بخشی به یادآوری رتبه-و-فایل کارکنان وزارت دادگستری “آنها به تنهایی نیست.”

“من مطمئن هستم که آن را بسیار دشوار است به یک خط دادستان در این بخش در حال حاضر” میلر گفت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام عنوان نامه را اهمیت گفته بودند “obstructionists در سراسر این دولت که در حال کار در برابر رئیس جمهور است.” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و قوه قضائیه رئیس لیندزی گراهام R-S. C. نیز آمد به بر دفاع در یک بیانیه مشترک.

“ملت خوش شانس است که رئیس جمهور تهمت انتخاب چنین قوی و فداکارانه بنده به رهبری وزارت دادگستری” آنها نوشت. “ما انتظار داریم که مثل همیشه تلاش برای ارعاب دادستان کل سقوط خواهد کرد محزون می خوانی کوتاه است.”

افراد نزدیک به بار می گویند او بعید است که نقل مکان کرد در این نامه که خرس امضا از بسیاری از کسانی که مدت طولانی است که آوازی مخالفان خود را. اما بر مردم گفت: عمیقا نگران روحیه داخل بخش است که در بخشی به همین دلیل او متنبه رئیس جمهور علنا به ABC News.

در هفته قبل از مصاحبه بر هم بخش خصوصی گفت: رئیس جمهور برای جلوگیری از صحبت کردن علنی در وزارت دادگستری به مسائل یک فرد آشنا با بحث های خود را گفت. اما نظرات خود را ظاهرا کاهش یافته است در گوش کر. روز بعد تهمت توییتی که او “حق قانونی” به درخواست Barr به دخالت در یک پرونده جنایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه گفت که او “نفس” در بر و اذعان کرد: “من کار خود را سخت تر است.” او همچنین تصریح کرد: هر چند که او به جای خود وکیل به طور کلی این است که “رئیس افسر اجرای قانون کشور است.”

“دادستان کل است که یک مرد با صداقت و” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من انتخاب نمی شد ، من اجازه درگیر می شود. من می تواند درگیر شود اگر من می خواهم به.”

مغلوب ساختن پیشی جستن درگرفته است بخش خصوصی برای ماه ها در مورد وزارت دادگستری را شارژ کسانی که او از نظر سیاسی دشمنان و افراد آشنا با این موضوع می گویند او به خصوص ناراحت تصمیم نشان داد در هفته گذشته به اتهام اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe با دروغ گفتن به محققان کاوش در رسانه ها افشا.

McCabe مجاز FBI شروع به تحقیق در مورد تهمت شخصا در سال 2017 ممکن است انسداد عدالت در ارتباط با این کاوشگر به اینکه مبارزات انتخاباتی خود را هماهنگ با روسیه و پیشنهاد او ممکن است سو آن درگیر است. که صورت گرفت در نهایت گرفته توسط مشاور ویژه رابرت مولر.

تهمت نیز شکایت کرده به همکاران که او قادر نبوده است برای مشاهده این یافته ها از آمریکا وکیل جان دورهام آنها بر وظیفه با بررسی روسیه پروب ریشه. دورهام کاوشگر در حال انجام است و او هنوز آماده هر گونه گزارش جزئیات نتیجه گیری او یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

مردم آشنا با این موضوع گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ برنامه ای برای حذف بار به عنوان دادستان کل با وجود ناکامی خود را. جدا از ABC News مصاحبه Barr شده است به خصوص وفادار و موثر کابینه وزیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن مایل به گرفتن سیاسی گرما برای رئیس جمهور.

بر جذب قابل انتقاد برای او چگونه بازیگران یافته های مولر بررسی در راه است که برخی را دیدم که بیش از حد مطلوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن و برای راه اندازی داخلی وزارت دادگستری بررسی مسائل سیاسی حساس از جمله روسیه کاوشگر که تهمت مخالف است.

اما بر بوده است و همواره احسان و با مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و او را دیدم رئیس جمهور تفسیر در سنگ هفته گذشته به عنوان چیزی از گذشته نی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تا حد زیادی خودداری از اجرای قانون تفسیر در طول تعطیلات آخر هفته قبل از فوران یک بار دیگر صبح روز سه شنبه. رئیس جمهور نقل در طول Andrew Napolitano سابق نیوجرسی برتر قاضی دادگاه و مفسر فاکس نیوز که با مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن استدلال کرد که سنگ باید دریافت یک محاکمه جدید بر اساس “بدون ابهام و خواست تعصب از foreperson از داوران.”

“بسیار واضح است او باید (دریافت یک محاکمه جدید),” مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از ناپولیتانو عنوان کرد و گفت.

تهمت نیز reprised پیر حملات در Mueller بررسی است.

“کل معامله شد و در مجموع کلاهبرداری. اگر من رئیس جمهور من می خواهم به تحت پیگرد همه در همه جا” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “اما شاید من هنوز هم خواهد شد. شکار ساحره!”

گریشام کاخ سفید وزیر مطبوعات خبر داد و گفت: “رئیس جمهور به وضوح نا امید.”

“برای مدت سه سال او شده است تحت حمله در یک راه یا دیگری و مولر گزارش یک مثال دیگر است که” گریشام گفت: در طول یک ظاهر “فاکس و دوستان” که در طی آن او همچنین با اشاره به سنگ مورد. “منظورم foreperson هیئت داوران بود و کسی بود که بسیار مورد علاقه رئیس جمهور تهمت یا حامیان او … که چیزهای ترسناک.”

توییت آمد فقط قبل از دادستان ها و وکلای مدافع برای تشکیل یک جلسه در سنگ مورد برای تعیین اینکه آیا سنگ درخواست برای یک محاکمه جدید نیاز به حل و فصل قبل از صدور حکم, برنامه ریزی شده برای روز شنبه. سنگ تیم تا به حال خواستار محاکمه جدید جمعه یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که forewoman در مورد فدرال تا به حال “قابل توجهی دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به Tomeka هارت جمهور سابق شهرستان ممفیس مدارس هیئت عالیرتبه دولتی و ناموفق نامزد حزب دموکرات برای کنگره است. هارت را شناسایی کرده و خودش را به عنوان forewoman از داوران در Facebook پست گفته او “نمی تواند نگه داشتن آرام و دیگر هیچ” در پی یک وزارت دادگستری حرکت برای کاهش محکومیت توصیه برای سنگ.

ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون که ریاست سنگ مورد تصمیم گرفت که سنگ محکوم خواهد شد پنج شنبه هر چند “اجرای حکم را به تعویق افتاده بود” در حالی که او تصمیم می گیرد که آیا سنگ سزاوار محاکمه جدید. وزارت دادگستری است که مهمترین آنها مخالفت سنگ در این موضوع — با Barr را تصویب و وزارت دادگستری گفت که تصمیم “ساخته شده بود مستقل از کاخ سفید است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او فکر کرد که سنگ شده بود “ناعادلانه رفتار” اما که او تا به حال نه با توجه به هر فکر به صدور و او را عفو کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن را موضوع چندین رضایت به دیگران سهشنبه از جمله میله Blagojevich سابق فرماندار ایلینوی که به اعدام محکوم شده به اتهام فساد مالی در سال 2011 مربوط به تلاش برای فروش و سپس رئیس جمهور باراک اوباما خالی بسازید و برنارد Kerik سابق نیویورک کمیسر پلیس آمریکا در هشت اتهام جنایت از جمله تقلب مالیاتی.

پرسید که آیا سنگ سزاوار هر زمان زندان تهمت demurred و گفت: “شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

سنگ شده است با یک دوست و مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 1980s بود و یکی از چهره های کلیدی در کمپین 2016, کار برای کشف آسیب رساندن اطلاعات در دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون ،

یک هیئت منصفه محکوم سنگ در ماه نوامبر به اتهام شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در مورد تلاش های خود را برای جمع آوری آسیب رساندن به اطلاعات در مورد کلینتون. او آخرین اعتقاد امن توسط مولر به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات 2016.

سنگ دفاع خواسته است تا حکم آزادی مشروط با استناد به سن و سال 67 و فقدان سابقه کیفری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de