وکیل برای بازگشایی Wickenburg رستوران سوال منظور از شهر

وکیل برای سه Wickenburg رستوران است سوال این شهر تصمیم به آنها خدمت می کنند با نامه از دادستان شهر در روز جمعه سفارش کسب و کار را بلافاصله تعطیل ناهار خوردن-در-خدمات.

اسب کفش, کافه Bedoian شیرینی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی و لیدیا را لا نوعی بازی رامی هر یک از دریافت یک نامه امضا شده توسط دادستان آیلین M. مک گوایر در روز جمعه هشدار به آنها که بازگشایی سه رستوران شد و یک تخلف از رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت-در-خانه سفارش.

اسب کفش کافه و Bedoian نانوایی بازگشایی خود را در اتاق ناهار خوری در مارس 1. دو افسر پلیس آمد که روز به هر یک صاحب یک کپی از فرماندار جهت و سمت چپ بیشتر بدون حادثه است. لا نوعی بازی رامی بازگشایی جمعه.

آنتونی رامیرز, حقوق مدنی, وکیل به نمایندگی از رستوران ها گفت: آنها نه دعوا که آیا Ducey منظور حمل نیرو از قانون اما چگونه آن را ناعادلانه اثرات برخی از کسب و کار.

تاجر J هدیه فروشگاه بعدی به Bedoian شیرینی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی و نعل اسب, کافه باز است و رامیرز سوال که چگونه است که کسب و کار است که کمتر احتمال دارد به گسترش این ویروس از رستوران ها.

مو و ناخن سالن و آرایشگاه کارکنان نیز در همان نزدیکی به مشتریان به عنوان رستوران کارگران انجام, او اشاره کرد.

او گفت: اگر نرخ مرگ و میر این ویروس بالاتر بود و پس از آن وجود دارد نمی توان به یک مورد و کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

“این نیست دزد, این نیست, shoplifting, این نیست DUI رانندگان و یا افرادی که سرقت از بانک” رامیرز گفت. “این صاحبان کسب و کار.”

Deb تامپسون صاحب نعل اسب, کافه قبلا گفته آریزونا جمهوری او نمی خواهد مطابق با سفارش.

“آنها می آیند و دستگیری me, I don’t care anymore,” او گفت:. “من اهمیتی نمی دهند آنچه را که آنها سعی می کنید برای انجام چون من تغذیه برای کسی که در تلاش برای گرفتن حقوق من دور از من.”

اگر رستوران ها اقدام به باز بماند قبل از مارس 11 تاریخ که Ducey مجاز برای رستوران ها برای بازگشایی, مک گوایر اظهار داشت او را شکایت با شهر Wickenburg برای تخطی از بزه.

“شهر Wickenburg است مجبور به اجرای دستور اجرایی,” او نوشت.

تماس خبرنگار در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im