دالاس, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — AT&T* تحویل “خبر خوب” امشب اعلام سه ماه رایگان سرویس های بی سیم برای خط مقدم پرستاران و پزشکان در سراسر کشور در FirstNet® network – ساخته شده با AT&T در یک مشارکت عمومی-خصوصی با اولین پاسخ شبکه قدرت (FirstNet قدرت).

“امشب ‘خبر خوب’ تابیده نور ما در بهداشت و درمان قهرمانان گفت:” جف McElfreshمدیر عامل شرکت AT&T ارتباطات است. “آنها در حال کار در سراسر ساعت در خطوط مقدم مبارزه با COVID-19 بحران بهداشتی. ما می خواهیم وجود دارد به نگه داشتن آنها را متصل می شود. و این دقیقا همان چیزی FirstNet ارائه می شود.”

در صورتی که شما آن را از دست رفته در قسمت سوم از John Krasinski را دیجیتال نشان می دهد “برخی از اخبار خوب” که در آن او را پوشش می دهد تنها اخبار مثبت از سراسر جهان AT&T آمد به بازی توپ! در این قسمت ویژگی های Krasinski و برخی از دوستان زادگاه تعجب آور یک تعداد انگشت شماری از پرستاران در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی با زمینه سفر به Fenway پارک که در آن آنها را دور انداخت اولین زمین برای اولین بار از سال 2020 است. الهام گرفته و به خاطر این خبر خوب رفتن AT&T تعجب نه تنها پرستاران در برجسته نشان می دهد اما پزشکان و پرستاران در سراسر کشور است.

پرستاران و پزشکان در حال حاضر در FirstNet تلفن همراه – پاسخ طرح را به صورت خودکار دریافت خواهید کرد 3-ماه اعتبار خدمات1 بر روی گوشی های هوشمند و یا قرص خط از خدمات. شروع دوشنبه, مارس 13جدید مشترکین نیز واجد شرایط اتصال آنها را به قابل اعتماد انتقادی ارتباطات با همیشه در اولویت دسترسی به شبکه با سریعترین کلی شبکه در سراسر کشور تجربه.2

در علاوه بر این به سه ماه از سرویس رایگان پزشکان و پرستاران امضای-به FirstNet می توانید یک $200 فعال سازی اعتباری3 هنگامی که فعال کردن یک جدید FirstNet آماده™ گوشی های هوشمند جدید FirstNet تلفن همراه-پاسخ طرح است.

این COVID-19 بحران بهداشتی نشان می دهد دقیقا به همین دلیل امنیت عمومی مبارزه برای ایجاد FirstNet که تنها در سراسر کشور با سرعت بالا پهنای باند ارتباطات پلت فرم اختصاص داده شده به و هدف ساخته شده برای امریکا اولین پاسخ دهندگان. در حالی که تجاری بی سیم ارائه شده در دسترس هستند برای ایمنی عمومی FirstNet همچنان به رشد به دلیل منحصر به فرد عمومی ویژگی های ایمنی است که شبکه های بی سیم ساخته شده برای عموم مردم می کنند. این شامل نوآورانه ماموریت متمرکز ابزار و فن آوری های, همیشه در, همیشه آماده سرویس برای اولین پاسخ دهندگان FirstNet آماده™ دستگاه های قوی اکوسیستم بسیار امن و امنیت عمومی تست نرم افزار یک ناوگان از شبکه اختصاصی deployables و بیشتر.

کار ما بسیار مهم است به میلیون ها نفر از مردم و شرکت ها در سراسر جهان است و ما متعهد به حال وجود دارد هنگامی که ما مشتریان و کارکنان و اولین پاسخ ما بیشترین نیاز در طول COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان امنیت عمومی ارتباطات شبکه شریک ما مسئولیت بر خلاف هر گونه دیگر حامل های بی سیم و FirstNet قدرت دارد AT&T پاسخگو به ارائه راه حل های که با ایمنی عمومی را نیاز امروز و در دهه های آینده. FirstNet ساخته شده بود برای این وضعیت – این دقیقا همان چیزی است که برای اولین بار پاسخگوی جامعه آن را برای طراحی.

در طول این زمان منحصر به فرد AT&T است که حمایت از مشتریان با مشکلات مالی توسط waiving هزینه های خود را افزایش داده و به روز رسانی دستگاه های گسترش دسترسی به برنامه نویسی ما ارائه رایگان گوشی های هوشمند برای زندگی برای ایمنی عمومی سازمان در FirstNet و نه قطع خدمات. ما در حال انجام بهترین های ما برای حفظ مشتریان و کارکنان ایمن با حمل و نقل اکسپرس به درب خود را بدون تماس با تحویل و راه اندازی دستگاه و منظقه وانت. ما همچنین حمایت از اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی در پاسخ به COVID-19 با وعده های غذایی تغذیه.

برو اینجا برای بیشتر FirstNet اخبار. و یا اتمام FirstNet.com برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل.
و برای آخرین پاسخ ما مراجعه کنید ما COVID-19 صفحه وب.

1 Ltd. زمان ارائه دهد. اعتبارات برابر با 3 ماه از تکرار هزینه خدمات (شامل مالیات و هزینه ها) در یک FirstNet موبایل–پاسخگوی برنامه برای گوشی های هوشمند و یا قرص خود را شروع خواهد شد در عرض 3 صورتحساب. در دسترس تنها به واجد شرایط پزشکان و پرستاران که یا واجد شرایط و عضویت جدید FirstNet موبایل–پاسخگوی طرح است. برای مشترکین فعلی اعتبارات را به طور خودکار اعمال می شود به یک موجود خط از خدمات. مشترکین جدید ممکن است مهاجرت AT&T خط از خدمات و یا فعال کردن یک جدید FirstNet تلفن همراه—پاسخ خط از خدمات. مشترکان جدید باید واجد شرایط برای FirstNet خدمات و تکمیل فرایند تایید ظرف مدت 30 روز. مشتری باید ارائه و یا خرید خود دستگاه و استفاده از یک FirstNet سیم. پایین را نگاه کنید برای جزئیات کامل.

2بر اساس AT&T و تحلیل Ookla® Speedtest هوش® داده ها متوسط سرعت دانلود برای Q1 سال 2020 است. Ookla علائم تجاری استفاده می شود تحت لیسانس و تجدید چاپ با اجازه.

3Ltd. زمان ارائه دهد. نه فایده. در کارشناسی ارشد. Req را purch. در 0% APR AT&T قسط (30-mo. در حداکثر $66/mo.) agmt. اعتبارات شروع w/3 صورتحساب. فایده. تنها به elig. اولین پاسخ که فعال کردن یک گوشی هوشمند جدید خط سرویس به مشترک پرداخت می شود کاربر در FirstNet تلفن همراه – پاسخ طرح w/ elig. صدا و دیتا svc. اگر scv لغو دستگاه تعادل به علت (تا $1979.99). مالیات بر قیمت خرده فروشی به دلیل در فروش. اضافه المللی هزینه & restr را اعمال می شود. پایین را نگاه کنید برای جزئیات کامل.

*در مورد AT&T ارتباطات
ما کمک به خانواده و دوستان و همسایگان اتصال در راه معنی دار هر روز. از اولین تماس تلفنی 140 سال پیش به همراه جریان ویدئو نوآوری برای بهبود زندگی. ما ملت سریعترین شبکه بی سیم.** و با توجه به امریکا بزرگترین آزمون ما ملت بهترین شبکه های بی سیم.*** ما در حال ساخت FirstNet فقط برای اولین پاسخ دهندگان و ایجاد نسل بعدی تلفن همراه 5G. با طیف وسیعی از تلویزیون و ویدئو های محصولات ما تحویل سرگرمی عشق مردم به بحث در مورد. ما هوشمند راه حل بسیار امن در خدمت نزدیک به 3 میلیون کسب و کار جهانی – تقریبا تمام ثروت 1000. و در سراسر جهان روح ما از خدمات درایوهای کارکنان برای خدمت به جوامع خود.

AT&T ارتباطات بخشی از AT&T Inc. (NYSE:T). اطلاعات بیشتر در att.com/CommunicationsNews.

AT&T محصولات و خدمات ارائه شده و یا ارائه شده توسط شرکت های تابعه و وابسته از AT&T Inc. تحت نام تجاری AT&T و نه توسط AT&T Inc. اطلاعات اضافی دربارهی AT&T محصولات و خدمات در دسترس است about.att.com. دنبال کنید با ما در توییتر @ATT در Facebook در facebook.com/att و در یوتیوب در youtube.com/att.

© 2020 AT&T مالکیت معنوی. تمام حقوق محفوظ است. AT&T, جهان, آرم و علائم تجاری و علائم خدماتی از AT&T مالکیت معنوی و/یا AT&T و شرکت های وابسته است. سایر علائم مندرج شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

**بر اساس تجزیه و تحلیل by Ookla® از Speedtest هوش® داده های میانگین سرعت دانلود برای Q1 سال 2020 است. Ookla علائم تجاری استفاده می شود تحت لیسانس و تجدید چاپ با اجازه.
***GWS OneScore, سپتامبر 2019.

FirstNet® و FirstNet سرویس آرم در حال مالکیت معنوی از اولین پاسخ شبکه قدرت.

منبع AT&T ارتباطات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im