دالاس, مارس 21 سال 2020 /PRNewswire/ — AT&T* امروز اعلام کرد که توافقنامهای با ارتباطات کارگران آمریکا District 9 در غرب CWA wireline مذاکرات قرارداد.

چهار سال توافق خواهد شد که ارائه شده به اتحادیه عضویت برای تصویب رای دادن در روز آینده را پوشش می دهد بیش 12,500 AT&T wireline کارکنان در کالیفرنیا و نوادا.

از جمله این یکی AT&T رسیده است 26 موافقت نامه پس از سال 2017 با اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کارکنان آن در مجموع پوشش بیش از 128,000 کارکنان.

اطلاعات بیشتر خواهد شد در http://www.att.com/bargaining آن را به عنوان در دسترس است.

*در مورد AT&T ارتباطات

ما کمک به خانواده و دوستان و همسایگان اتصال در راه معنی دار هر روز. از اولین تماس تلفنی 140 سال پیش به همراه جریان ویدئو نوآوری برای بهبود زندگی. ما ملت سریعترین شبکه بی سیم.** و با توجه به امریکا بزرگترین آزمون ما ملت بهترین شبکه های بی سیم.*** ما در حال ساخت FirstNet فقط برای اولین پاسخ دهندگان و ایجاد نسل بعدی تلفن همراه 5G. با طیف وسیعی از تلویزیون و ویدئو های محصولات ما تحویل سرگرمی عشق مردم به بحث در مورد. ما هوشمند راه حل بسیار امن در خدمت نزدیک به 3 میلیون کسب و کار جهانی – تقریبا تمام ثروت 1000. و در سراسر جهان روح ما از خدمات درایوهای کارکنان برای خدمت به جوامع خود.

AT&T ارتباطات بخشی از AT&T Inc. (NYSE:T). اطلاعات بیشتر در att.com/CommunicationsNews.

AT&T محصولات و خدمات ارائه شده و یا ارائه شده توسط شرکت های تابعه و وابسته از AT&T Inc. تحت نام تجاری AT&T و نه توسط AT&T Inc. اطلاعات اضافی دربارهی AT&T محصولات و خدمات در دسترس است about.att.com. دنبال کنید با ما در توییتر @ATT در Facebook در facebook.com/att و در یوتیوب در youtube.com/att.

© 2020 AT&T مالکیت معنوی. تمام حقوق محفوظ است. AT&T, جهان, آرم و علائم تجاری و علائم خدماتی از AT&T مالکیت معنوی و/یا AT&T و شرکت های وابسته است. سایر علائم مندرج شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

**بر اساس تجزیه و تحلیل by Ookla® از Speedtest هوش® داده های میانگین سرعت دانلود برای Q4 2019. Ookla علائم تجاری استفاده می شود تحت لیسانس و تجدید چاپ با اجازه.

***GWS OneScore, سپتامبر 2019.

منبع AT&T ارتباطات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im