آتلانتا شهردار: COVID پلیس خشونت ‘طوفان کامل از پریشانی’

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف سهشنبه گفت که او مخالف با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اجرایی منظور در مورد افزایش خشونت در جامعه و در مورد برنامه های خود را برای ارسال سرباز گارد ملی به خیابان های شهر و به نام ترکیبی از گسترش coronavirus و نگرانی در مورد خشونت پلیس هستند “طوفان کامل از پریشانی.” برای ایالات متحده است.

کف که اعلام کرد در روز دوشنبه که او دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus همچنین گفت: ABC “صبح به خیر آمریکا” که او فکر می کند خواه فرماندار بازگشایی طرح برای دولت بیش از حد تهاجمی است.

“مردم در حال بدیهی است که اضطراب و حتی در مورد عصبانی COVID-19,” پایین گفت. “من فکر می کنم که لفاظی می آید که کاخ سفید کمک نمی کند در تمام آن آن را ندارد که مردم خیلی امیدوارم. من فکر می کنم که این همه با هم همگرا و ما شاهد آن اتفاق می افتد و نشت بر روی خیابان در آتلانتا.”

کمپ اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه همراه با یک فرمان اجرایی که اجازه استقرار بیش از 1000 سرباز گارد ملی به آتلانتا پس از خشونت در این شهر منجر به مرگ یک دختر 8 ساله که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن نزدیک به یک سوخته وندی رستوران که در آن پلیس کشته Rayshard بروکس در ماه ژوئن.

در ضمن کف در روز سه شنبه گفت که تا کنون تنها ممکن است نشانه ای از ویروس “همان سردرد است که من در مواقع استرس و آلرژی فصل است.”

او افزود که پزشکان به او گفت که او تا به حال یک “کم مثبت” تست این بدان معنی است که او یا در ابتدای پایان از عفونت و که یکی از فرزندان او نیز دارای آزمایش مثبت است.

شهردار نامگذاری شده است به عنوان یکی از رقبای بالقوه برای presumptive دموکرات نامزد جو بایدن همسر در حال اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de