آتلانتا هاکس’ عرصه مورد استفاده قرار گیرد برای انتخابات رای گیری

آتلانتا هاکس’ State Farm عرصه خانه تبدیل خواهد شد به یک از 700 ، 000 فوت مربع اولیه رای گیری حوزه برای گرجستان Aug. 11 اولیه انتخابات این تیم و NBA اعلام کرد.

این 16,600-صندلی تسهیلات در سال 1999 افتتاح بسته شد در ماه مارس به دلیل شیوع رمان coronavirus و قرار نبود برای بازگشایی تا پاییز. اما از آن خواهد شد باز جولای 20 برای Aug. 11 انتخابات برای Fulton County ساکنان NBA.com گزارش شده است.

هاوکز اعلام کرد در توییتر نوشته است که دولت مزرعه عرصه را تبدیل به گرجستان را “بزرگترین-تا کنون رای گیری حوزه” است که با توجه به NBA را “حل انواع مسائل عمدتا ناشی از COVID-19 و نیاز به ایمنی و فاصله اقدامات است.”

Fulton County انتخابات نیز با استفاده از این عرصه به عنوان مرکزی آن عملیات ستاد برای absentee ballot پردازش و جدول بندی آرا.

شاهین صاحب استیو Koonin گزارش پیشنهاد استفاده از عرصه و گفت: با کروناویروس محدودیت تغییر چگونه اماکن عمومی کار و ایمنی برای اولین بار بود نگرانی دولت با توجه به مزرعه آرنا.

“ما بود که اولویت شماره 1 در حال حرکت به جلو است و ما باید قادر به انجام این کار با سهولت” Koonin گفت.

Fulton County مقامات بسیار خوشحال بودند.

“این خواهد بود که یک سوپر duper محل برای شهرستان Fulton و در واقع تبدیل خواهد شد و ما انتخابات مرکزی” Fulton County رئیس Robb پیتز گفت. “علاوه بر این از دولت مزرعه عرصه به عنوان یک رای گیری اولیه محل افزایش رای گیری تجربه از شهروندان ما. ما را از ضرب المثلی ‘بدتر’ برای اولین بار در ماه نوامبر به عنوان یک نتیجه از این همکاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *