در مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار آمریکا دولت پانسیون نگهداری از چین

بازیگری در قوی اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال بازنشستگی صرفه جویی سرمایه گذاری مدیره (FRTIB) رای دادند به اتفاق آرا صبح روز چهارشنبه به توقف اجرای آن از برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بازنشستگی و وجوه متعلق به دولت ایالات متحده کارکنان و نظامی ایالات متحده در چین است.

این تصمیم کمی بیش از دو هفته قبل از انتقال صندوق های بازنشستگی به شاخص برنامه ریزی شده بود به شروع — ژوئن 1, با حدود 90 روز به طور کامل اجرا شده است.

رای آمد و در پاسخ به دو نامه از مقامات دولت — از مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و اقتصاد ملی رئیس شورای لری Kudlow به وزیر کار یوجین Scalia و سپس از Scalia به FRTIB رئیس Michael Kennedy — خواستار FRTIB به توقف تمام مراحل نسبت به سرمایه گذاری در چین است.

“در این جهت از رئیس جمهور تهمت هیئت مدیره است که بلافاصله پس از توقف تمام مراحل همراه با حرکت از این وجوه را به چینی, شاخص” Scalia نوشت: کندی خروج بدون شک از آنها ایده نشات گرفته است.

به نیوز مکس گزارش دو هفته پیش پنج عضو هیئت مدیره رای دادند در مارس 2017 به تغییر حدود 593.7 میلیارد موجود در آن صرفه جویی و پس انداز طرح (TSP) من صندوق به MSCI ACWI سابق آمریکا Investible شاخص بازار — 8% که شامل دولتی و شرکت های چینی از جمله چند در حال حاضر تحریم شده توسط آمریکا

در میان آنها AviChina صنعت و فن آوری های Ltd. که به توسعه هواپیماهای جنگنده و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین سیستم برای افراد ارتش آزادیبخش و Hangzhou Hikvision Digital Company Ltd. که مسئول امنیت تجهیزات نظارت برای سفت چینی گرفتن بیش از سین کیانگ اویغوری منطقه خودمختار (XUAR).

کاخ سفید گفته منابع نیوز مکس حرکت به خنثی کردن انتقال صندوق های بازنشستگی سرچشمه با رئیس جمهور تازه ضرب کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع. به عنوان نماینده کنگره از ایالت کارولینای شمالی در سال گذشته مراتع معرفی قوانین برای جلوگیری از سرمایه گذاری از دولت حقوق بازنشستگی در چین است.

همراه با مراتع معاون مشاور امنیت ملی متی Pottinger گزارش آورده این موضوع به رئیس جمهور توجه است. Pottinger است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده دولت را در سخت ترین سخت-بوش در برخورد با چین است.

اولیه تصمیم به گسترش سرمایه گذاری و به اتفاق آراء به آن را معکوس ساخته شد توسط اوباما انتصاب به تمام پنج نقطه در FRTIB. در مه 4, رئیس جمهور تهمت ارسال سه نامزد برای هیئت مدیره به مجلس سنا برای تایید.

جان Gizzi ارشد, مقاله نویس سیاسی و کاخ سفید خبرنگار نیوز مکس. برای اطلاعات بیشتر از گزارش خود به اینجا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im