آن دو ماه به بحران ملی و Jan مالکوم آرام نشسته با یک قلم و کاغذ فیلدینگ سوالات در قرنطينه تست ظرفیت و گسترش بیماری های عفونی.

به عنوان رئیس سوتا وزارت بهداشت مالکوم reflexively نگه داشته به آینده را به “سکس” بخشی از بحران بهداشت عمومی با تاکید بر کوچک چیزهایی که می توانید انجام دهید برای به دست گرفتن کنترل زندگی خود را در یک زمان هنگامی که آن را احساس می کند مانند آنها هیچ: سیگار نکشید. گرفتن مقدار زیادی از بقیه. شستن دست های خود را.

“ما نمی تواند مطمئن باشد آنچه جلوتر از ما,” او گفت:, “اما بهترین راه برای مبارزه با عقب است به اتهام چیزهایی که در کنترل ما است.”

بود که نزدیک به 20 سال پیش مدت کوتاهی پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11. ترس از دوم بیوتروریسم حمله نفوذ آمریکا خانه. مالکوم خطاب عمومی در یک پخش زنده در شهرهای دوقلو, عمومی, تلویزیون, فقط لحظات پس از او و سپس رئیس سابق پارلمان رژیم صهیونیستی. جسی ونتورا به یک ایالت آدرس.

آن می توانست دیروز.

مالکوم در حال حاضر پیشرو در بخش بهداشت و درمان در پاسخ به یک تهدید جدید: coronavirus بیماری همه گیر. او روز طولانی و پر از فشار جلسات و کنفرانس تلفنی که در آن او در زمینه های بسیاری از سوالات مشابه او در سال 2001. حتی در حال حاضر — به عنوان مرگ و میر از این ویروس افزایش می یابد و تقریبا روزانه — مالکوم حفظ او frank, آرام, تحویل, یک, که اغلب veers به ضعیف مخزن دانش.

“او حکیم او را به صدا در تفکر او را آرام و او را حمل بر” گفت: پنی ویلر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در Allina Health, که در آن او با مالکوم. “اگر هر کسی می تواند یک تقویت کننده عالی Jan مالکوم در حال حاضر که خوب خواهد بود.”

معاصران او باید شروع به تماس با او و “مینه سوتا دکتر Fauci,” تشبیه او به Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که توصیه شش دولت در بهداشت عمومی بحران. او افزایش یافته است به جدید شهرت برای او مهم-از-واقعیت سبک در جلسات در coronavirus. مانند Fauci, مالکوم تحویل همان عملی مشاوره تحت سه دولت بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی.

“این یک شوک واقعی به سیستم به ما سر قدر از این چالش” مالکوم در مصاحبه ای گفت: در طول یک استراحت کوتاه بین تماس. “همه فقط از نوع سیم پیچ با این به چه معنی است ؟ چگونه است این ؟ این کار چقدر به گذشته است ؟ و چه نوع از تغییرات خواهد شد در پی آن?”

رشد مالکوم نیست عکس خودش مدیریت فجایع. یک میننتنکا دبیرستان فارغ التحصیل مالکوم شد pre-med در دارتموث یک آیوی لیگ در هانوفر, N. H. او در مسیر به یک پزشک زمانی که او تصمیم به گرفتن چند انتخابی کلاس های پزشکی و اقتصاد و جامعه شناسی پزشکی است. “آن را برای سرگرم کننده,” او گفت:. “آن را باز کرد چشم من به کل این قلمرو سیاست های بهداشتی.”

از کالج مالکوم شیرجه تحقیقات سیاستگذاری سلامت و کار را برای سازمان بهداشت نگهداری (HMOs) قبل از او شنود گذاشته شده توسط ونتورا خود را به رهبری وزارت بهداشت در سال 1999. قرار ملاقات خود را مطرح ابرو شارژ با تنظیم بسیار صنايع او استفاده می شود برای نشان دادن.

اما او اقتباس به نقش جدید به سرعت قانع کننده شک و تردید ونتورا به افزایش مالیات بر سیگار و راه اندازی اصلی ضد سیگار کشیدن مبارزات انتخاباتی آگهی. او گل نشسته در برجسته مینه سوتا سلامت و نابرابری.

پس از ونتورا او به رهبری شجاعت مرکز یک مرکز توانبخشی برای افراد معلول و احتمالی آن ادغام با خواهر Kenny موسسه توانبخشی و Allina Health. اما سابق رژیم صهیونیستی. علامت گذاری بفرم دیتون به نام پشت او در سال 2018 پس از جمع شدن از سالمند آزاری شکایت led کمیسیون بهداشت و درمان اد Ehlinger به استعفا. مالکوم بازگشت به کار, پیر و حذف بیش از شکایات در هشت ماه.

“او اغلب باهوش ترین فرد در این اتاق اما شما هرگز احساس او را ساخت شما احساس می کنید مانند او باهوش ترین فرد در این اتاق گفت:” امیلی پیپر که در خدمت به عنوان دیتون کمیسیون خدمات انسانی.

در آن زمان مالکوم تنها برنامه ریزی شده برای کمک به باقی مانده از دیتون مدت, اما او در ادامه به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دولت زمانی که او در زمان بیش از در سال 2019. یک سال بعد coronavirus اتفاق افتاده است.

در مطبوعات روزانه, تماس مالکوم صحبت می کند به طور مستقیم پس از Walz و وظیفه است با گریم وضعیت به روز رسانی: رله اعداد مثبت COVID-19 موارد و تایید مرگ در مینه سوتا اعداد را که در حال افزایش است.

به سرعت گسترش ویروس دولت بسته شده است و مدارس و کافه ها و رستوران ها. Minnesotans خواسته شد تا در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است. مالکوم بخش در ابتدا در زمان گرما برای افشای نام تسهیلات مراقبت دراز مدت که در آن ساکنان و مراقبان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 یک تصمیم او معکوس شود.

Walz تیم ستایش شده است توسط برخی به صورت قطعی تصمیم گیری و انتقاد توسط دیگران برای تاثیر آن را تا به حال در اقتصاد است. سناتور. جیم Abeler R-Anoka, صندلی, بهداشت و خدمات انسانی کمیته و effusive در ستایش خود را برای مالکوم. اما او نگران دولت دستور اجرایی اعمال شده اند به طور یکنواخت با کسب و کارهای کوچک مانند سالن ها و زمین های گلف دستور به نزدیک است.

“بهداشت عمومی مردم با طبیعت گمراه در کنار احتیاط; که چگونه آنها آموزش دیده,” او گفت:. “بزرگ وجود دارد نیاز به احتیاط و بزرگ وجود دارد نیاز به فاصله اما من نگران هستم که آنها در حال بسته شدن مکان هایی که کاملا امن است.”

همکاران می گویند آنها در تماس با مالکوم در ساعت 10 صبح و پس از آن دوباره در 10 p. m. به طور مداوم به روز رسانی از رهبران کسب و کار و مدارس و بیمارستان ها. تلفات به ندرت وزن علنا در مالکوم که از دست شریک زندگی خود به سرطان در ماه ژانویه است.

“او یک کمک فنر و طول می کشد که یک فرد قوی” گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “وجود دارد گروه وجود دارد سازمان های مختلف وجود دارد گرایشهای سیاسی و همه اینها را در یک مکان و آن را او.”

اما همه گیر است و بازیگران آن را عدم اطمینان بیش از زندگی خود را. بهداشت عمومی بحران معمولا اپیزودیک اما پس از آن آنها بیش از. نه این یکی.

مالکوم طول می کشد آرامش در نگاه به آینده. این بیماری همه گیر است تاکید کرد ضعف در جامعه او امیدوار است را تیز ارزشهای مردم در طرف دیگر. در میان قطعیت بهداشت عمومی wonk اغلب شیپور خاموشی که توصیه های ساده او تحویل طولانی پیش: شستن دست های خود را کنترل از چیزهایی که شما می توانید.

پس از چند دهه در این زمینه کسانی که چیزهای کمی هستند غریزی برای او. زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس تور مینه سوتا ماسک ساز 3M در ماه فوریه رسید به سوی مالکوم به لرزش دست او است.

او خود را ارائه آرنج به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im