DES MOINES, آیووا — حزب دموکرات مقامات در آیووا برنامه ریزی برای انتشار یک اکثریت تاخیر حزبی نتایج 5 p. m. EST, با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در روز سه شنبه.

خبر آمد به عنوان هرج و مرج و سردرگمی آویزان بیش از آیووا و حزب درهم به تحویل با تاخیر نتایج حاصل از آن برای اولین بار-در-این-ملت ریاست جمهوری مسابقه. نا امید نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری کشت و زرع پیش رو در تلاش خود را برای کاخ سفید است.

بیش از 12 ساعت پس از انجمن سایت های سراسر کشور بسته شده نه تنها یک رای گزارش شده بود و سازمان های ارائه شده هیچ جدول زمانی مشخص در کنار برای امیدوار کننده است که برخی از بسیار پیش بینی نتایج از باز کردن مسابقه از سال 2020 اولیه فصل خواهد آمد اواخر روز سه شنبه.

در همان زمان, نامزدهای سعی در چرخش عدم قطعیت را به نفع خود ادعا شتاب به عنوان آنها چرخد و مبارزات خود را به بعدی-up, New Hampshire.

“Ï هستم احساس خوب” سناتور. الیزابت وارن گفت: ظرفیت جمعیت در تئاتر در Keene, New Hampshire صبح روز سه شنبه. “این یک تنگ, سه راه مسابقه در بالا. ما می دانیم که هر سه ما خواهد بود تقسیم تا بسیاری از نمایندگان بیرون آمدن از آیووا.”

در نشانه ای از murkiness در مسابقه روشن بود که سه نامزد وارن با اشاره به.

این حزب حزبی بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج این مسابقه به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه با هیچ روشن پیشتاز.

به جای جلسه بعد به پایان رسید با هیچ برنده و هیچ نتایج رسمی و بسیاری از تازه سوال در مورد اینکه آیا آیووا می توانید خود را حفظ آرزو “اول” وضعیت.

این حزب گفت: مبارزات در اوایل روز شنبه که تاخیر ناشی از یک “موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی” که در آن گفته شده است از آنجایی که ثابت شده است. دولت گفت: این طرح به انتشار نتایج “در اسرع وقت” بعد شنبه. آن را در گفت و گو با تایید صحت اطلاعات جمع آوری شده و گفت: مشکل این بود نه نتیجه “یک هک یا نفوذ است.”

هنوز هم وجود دارد نشانه آن است که فرایند مداوم و پر زحمت. حزب رسمی ارسال شد داوطلبان و کارکنان در سراسر کشور برای بازیابی سخت-کپی کردن نتایج به طوری که آنها می تواند آنها را بررسی کنید در برابر اعداد گزارش شده از حوزه از طریق یک برنامه تلفن همراه است که ثابت مشکل برای بسیاری از کاربران با توجه به منابع متعدد کار را برای دولت و اعطا گمنامی به بحث حساس پارتی اطلاعات است. بسیاری از حوزه سازمان مجبور شدند به تماس در نتیجه دچار تاخیر طولانی در حالی که دستیاران وارد نتایج حاصل از برخی از 1600 سایت به صورت دستی.

مانند وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن همچنین گفت که او “احساس خوب” و پیش بینی کرد که نتایج خواهد بود ، در ضمن مبارزات انتخاباتی خود مطرح سوال در مورد یکپارچگی نتایج اگر و زمانی که آنها منتشر می شوند.

قبل از خروج از آیووا یک وکیل برای بایدن کمپین با صدور نامه ای به دولت نگرانی در مورد “حاد شکست…رخ می دهد ایالتی” و اصرار بر “کامل توضیحات و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال استخدام و فرصت به پاسخ قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند.”

دیگر نامزدها تبدیل به نیوهمپشایر که دارای اصلی خود را در هفت روز است.

ایالت ورمونت برنی ساندرز گفت که او “یک احساس خوب در ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در اینجا در آیووا” پس از انتخابات شده بودند. “امروز نشانه آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او پیش بینی کرد.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, اساسا اعلام پیروزی.

“بنابراین ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه, ملت,,” او گفت: قبل از ترک آیووا. “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

فراتر از سال 2020 افتضاح دعوت تازه انتقاد در مورد آیووا قفقاز یک مجموعه ای پیچیده از جلسات سیاسی برگزار می در یک دولت است که سفیدتر و از حزب دموکرات است. بسیاری از استفاده می شود لحظه ای به سوال که آیا آن را عجیب و جالب یک سنت سیاسی که زمان آن گذشته بود.

این حزب در تلاش است به جای منتقدان قبل از این سال توسط امیدوار به گزارش سه امتیاز داده در مورد ترجیحات رای دهندگان احتمالا بهبود شفافیت. اما سیستم جدید ایجاد شده جدید سردرد.

دولت سخنگوی مندی مک کلور در گفت و گو با “یافت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” وادار کردن مقامات به سعی کنید به منظور بررسی نتایج با “زمینه ای اطلاعات” و دنباله مقاله.

برخی از مشکلات ناشی از حشره دار برنامه. سازمان در قفقاز سایت گزارش مشکل دانلود برنامه و دیگر اشکالات. بسیاری تبدیل به یک پشتیبان سیستم تلفن.

در نامه ای به مبارزات جمعه این حزب گفت: datra جمع آوری شده توسط برنامه “صدا” اما اطلاعات آن گزارش شده بود ناقص بود.

“در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی,” آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت گفت: مبارزات تا حدودی در تاخیر در تلاش برای توضیح این مسئله است. “این موضوع مشخص شد و ثابت شده است. نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق است.”

پیش از آن در شب, Iowa دموکرات ها در سراسر کشور رای خود را متعادل یک اولویت قوی برای تغییر اساسی با یک میل شدید برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. حداقل چهار بالا مشخصات نامزدهای رقابت برای برتری در یک مسابقه که ارائه شده باز تست از چه کسانی و چه حزب مخفف در سن آشفته از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این فقط برای اولین بار در یک اولیه فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در اواسط ماه جولای.

برای دموکرات ها لحظه ای بود که ضخیم با وعده برای یک حزب است که کشف و ضبط شده است عمده دستاوردهای متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در سال 2016. اما به جای پاک کردن خوش بینی رشد ابر عدم قطعیت و intraparty خشم آویزان بیش از انتخابات به عنوان چشم انداز نامشخص نتیجه نگرانی از طولانی و تفرقه اولیه در ماه های آینده.

یکی تعجب آور توسعه: مغلوب ساختن پیشی جستن برنده جمهوریخواه کمیته های پارلمانی تا حد زیادی نمادین پیروزی داده است که او با آن مواجه داری مخالف است.

رئیس جمهور مشتاقانه در ایران دموکرات ها’ مشکلات.

“از دموکرات حزبی است که یک فاجعه کامل,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اوایل روز سه شنبه. “هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند فرار آنها از کشور است.” وی افزود: “تنها کسی است که می تواند بسیار بزرگ پیروزی در آیوا شب گذشته است” مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

قبل از جلسه نظر سنجی پیشنهاد ساندرز وارد شب با باریک منجر شود اما هر یک از این چهار نامزد — ساندرز بایدن وارن و Buttigieg — قرار شد به نمره یک پیروزی است. سناتور. ctq که نشان دهنده همسایه مینه سوتا نیز مدعی حرکت در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard می تواند عوامل است.

“ما می دانیم که یک چیز: ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما,” Klobuchar گفت: اواخر روز دوشنبه امیدوار کننده برای ادامه جنگ در نیوهمپشایر.

رای دهندگان جدید نقش مهمی در شکل دادن به آیووا انتخابات است.

حدود یک چهارم از تمام رای دهندگان گزارش دادند که آنها caucusing برای اولین بار با توجه به AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان گفت که آنها برنامه ریزی برای شرکت در روز دوشنبه دموکرات قفقاز. برای اولین بار-تایمر بودند کمی بیشتر احتمال دارد برای حمایت از Sanders, Warren یا Buttigieg در مقایسه با دیگر نامزدها.

2020 مبارزه در حال حاضر بیش از هزاران حواس او را پرت به خصوص دموکرات کنگره با فشار به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب تحت الشعاع قرار اولیه و به طور موثر دوخته چند نامزد پیشرو به واشنگتن در اوج اوایل مبارزات انتخاباتی شود.

در ضمن ultrabillionaire مایک بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک در حال اجرا است به موازات مبارزات انتخاباتی که نادیده گرفته آیووا به عنوان او آماده برای حمله با چنگال در هر درک نقاط ضعف در این زمینه آمده مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de