حداقل 3 مراقبت های بهداشتی کارگران در آریزونا درگذشت COVID-19. در هر حال یک هدیه ویژه

حداقل سه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران درگذشت COVID-19 در آریزونا — دو نوجو پرستاران و پدربزرگ از کازا گرانده که بازی آکاردئون و گرامی اش کار کار در خانه سالمندان.

صدها نفر کاهش یافته است بیمار به طور جداگانه زندگی از دوستان و خانواده به عنوان آنها سعی می کنید برای بازیابی و بازگشت به کار هنوز خالی از سکنه تصاویر از بيماران مبتلا به COVID-19 درمان کردند.

SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 آلوده مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که مراقب باشند در مورد پوشیدن دنده محافظ, شستن دست های خود و ماندن در خانه به جز وظایف کار.

“من هرگز بیمار در تمام زندگی من گفت:” دکتر جان انور 44 ساله پزشک در عمده ققنوس بیمارستان. “چیزی که باعث ناراحتی من بیشتر از تنگی نفس.”

تنگی نفس نیز بدترین قسمت 27 ساله Bridget هاریجان می یک سفر پرستار که در حال کار برای بنر سلامت در ققنوس موقت در انتساب.

پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 جولای 8, او شده است درمان خودش را در اتاق هتل خود را با دروغ گفتن در معده, زیادی, سرفه “آشغال” است که جمع آوری در ریه ها و تلاش برای نوشیدن مقدار زیادی مایعات و استراحت. او همچنین در نظر گرفتن درجه حرارت خود را اغلب و اندازه گیری اکسیژن اشباع با سطح oximeter پالس.

هاریجان می هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی است که به طور معمول ورزشی و چند روز قبل از مثبت COVID-19 تست شده بود پیاده روی “بسیار شدید مسیرهای پیاده روی” در آریزونا.

“من پیاده روی شش مایل بدون مشکل. در حال حاضر من نفس تنها ماندن من بیش از 10 دقیقه است. من سعی کردم به تمیز کردن اتاق من اما تنها می تواند مسئولیت رسیدگی به یک چند دقیقه در یک زمان” هاریجان می گفت. “تنگی نفس واقعا فراتر از توضیح.”

در یک نقطه هاریجان می به سطح اشباع اکسیژن رو به عنوان کم 90. او به خودش گفت که اگر آن را به پایین تر از 90 او می خواهم رفتن به بیمارستان بود که چیزی او امیدوار بود برای جلوگیری از.

“من هرگز دیده می شود اکسیژن من در زیر قطره 98 قبل از,” او گفت:. “که ترسناک است.”

شانا اسنایدر, 41, یک نیروی دریایی دامپزشک و مادر

خانواده شانا اشنايدر 41 ساله پرستار ثبت شده و مادر چهار می گوید یک قدرت بالاتر باید مداخله هنگامی که او و پسر ارشد او بیمار شد با COVID-19 در بهار.

شانا یک نیروی دریایی ایالات متحده دامپزشک و عضو ملت ناواهو تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی هنگامی که او آزمایش مثبت در آوریل 16, خانواده اش گفت. او 19 ساله پسر جاشوا اسنایدر که به آسم آزمایش مثبت حدود چهار روز بعد.

بر اساس شانا دانش COVID-19 از تجربه او به عنوان یک پرستار در توسان او نگران جاشوا خواهد بود بیشتر تحت تاثیر این ویروس به دلیل بیماری زمینهای خانواده اش گفت.

از طریق معنوی مداخله این خانواده معتقد است شانا بود قادر به گرفتن بر روی یک بخش عمده ای از درد به معنای برای پسرش.

جاشوا بهبود در عرض حدود سه هفته. شانا علائم تنها بدتر شده و نیاز به او را در بیمارستان بستری شود برای حدود دو ماه از زندگی خود را. او در جولای 3 بعد از ریه ها فرو ریخت.

“اگر من به توصیف او را با یک کلمه من می گویند او یک فرد قدرتمند به دلیل قدرتمند می تواند بسیاری از چیزهای — از ایجاد شفا ایجاد طنز ایجاد چیزی که او نیاز به درخواست خودش گفت:” ارنستو Burbank نامزدش.

“او توانایی برای به دست آوردن بهترین چیزها از شما مثل من خراب کرد اما او توانایی تغییر زندگی من … و او مرا بیشتر از او ساخته شده من یک فرد است که من هرگز فکر نمی کردم من می تواند باشد.”

“که شب گذشته یکی از بسیار دشوار است’

شانا و ارنستو رشد در ملت ناواهو و ملاقات کرد در حالی که حضور Chinle دبیرستان. به زودی پس از فارغ التحصیلی شانا داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی ایالات متحده برای 13 سال و به حال اول خود دو فرزند جاشوا اسنایدر و گابریل فرانکو که در حال حاضر 11.

پس از او تکمیل مدرسه پرستاری در گراند کانیون دانشگاه و اعضای خانواده شانا گفت: مشغول به کار در بنر-مرکز پزشکی دانشگاه جنوب در توسان.

خانواده او معتقد است که او قرارداد این ویروس در حالی که کار ساعت های طولانی در یک بیمارستان طبقه که در آن COVID-19 بيماران تحت درمان.

شانا بیمارستان بستری شد در توسان حدود یک هفته پس از آزمایش مثبت برای ویروس, Ernesto گفت. او صرف روز مادر و تولد و از جمله خود او در تاریخ 16 ژوئن متصل به ونتیلاتور در حالی که خانواده او به نام و ارسال پیام های ویدئویی به عنوان اغلب به عنوان آنها می توانند.

“که شب گذشته بود بسیار دشوار است او پاسخگو نیست … من فقط می خواند به او تا زمانی که من می توانم آواز خواندن به او بیشتر و به ما گفت ما به نماز صحبت کردیم تا او را جلب کرد او آخرین نفس” ارنستو گفت. “من ساخته شده به وعده خود برای مراقبت از کودکان, ساخت مطمئن شوید که آنها مطرح شده به طور سنتی.”

این زن و شوهر شده بود دوستیابی برای هفت سال گذشته و برنامه ریزی سنتی نوجو مراسم عروسی. آنها دارای دو فرزند — Naabaahii Burbank 3 و ایزابل Burbank 2.

شانا همیشه می خواستم یک اسکواش شکوفه گردنبند نگهداری می شوند اما قرار دادن آن است. قبل از دفن او در جولای 9, خانواده او ساخته شده آن را یک نقطه برای خرید او یکی است. اما قبل از آنها می تواند به کسی اهدا $1,000 — مقدار دقیق مورد نیاز برای پوشش این گردنبند را هزینه.

خانواده اش می گوید که او تا به حال به پشت هدیه. آن را تنها مستحکم خود را باور شانا همیشه وجود دارد خواهد بود به مراقبت از آنها.

“تقریبا همه چیز ما سعی به انجام این کار برای او آن را به مراقبت از” جاشوا گفت.

ناواهو هوپی افتخار سواران یک گروه غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از خانواده های نظامی ارائه شده موتور سیکلت اسکورت برای Shawna را 55 مایل بارداري از قله کفن در St. Michaels به سایت دفن در Tsaile.

مقامات با, بنر, بهداشت تایید کرد که اسنایدر بود که یک کارمند. با استناد به دلایل حفظ حریم خصوصی با مقامات ققنوس-بر اساس شرکت گفت که آنها نمی تواند بیشتر ارائه دهید.

در بیانیه این شرکت گفت: سلامت و ایمنی کارکنان مراقبت های بهداشتی در اولویت است. “ما عمیقا سوگواری از دست دادن هر همکار و غمگین است که بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19,” بنر, بهداشت, سخنگوی بکی Armendariz گفت.

“همه ما باید انجام بخشی از ما برای محافظت از کسانی که در اطراف ما از جمله مراقبت های بهداشتی ما کارگران با برگزاری نمایشگاه رفتارهای است که ثابت شده برای کمک به کاهش گسترش COVID-19.”

ناواهو, پرستار, 57, صحبت های سنتی زبان

Valrena خواننده شد, یکی از محبوب ترین پرستاران در Kayenta مرکز بهداشت در نوجو ملت اعضای خانواده او می گویند و رسانه های اجتماعی پست های که. او یکی از چند زبانه پرستاران در مرکز بهداشت روان در نوجو و انگلیسی.

او در 30 مه در سن 57. در طول بارداري در ژوئن 3, اعضای جامعه, اندود شده تا در امتداد بزرگراه 160 و 163 برای خداحافظی.

تصویری از این رویداد را نشان می دهد یک خط از آمبولانس و کامیون های آتش نشانی آژیر روشن رانندگی به آرامی پشت نعش کش حامل Valrena. یک بنر برگزار شد تا در صفوف منظم با اشاره به Valrena به عنوان یک “پزشکی جنگجو.”

“خواهر من Valrena هرگز ساخته شده یک سر و صدا. من فکر نمی کنم او را که تا کنون حدس زده او ارسال می شود مانند این!” Avis خواننده نوشته شده در Facebook در آن روز.

Avis بعد گفت آریزونا جمهوری که او یکی از Valrena بستگان یک “پسر عموی خواهر,” او گفت:. او گفت: Valrena تا به حال مشغول به کار در مرکز بهداشت در Kayenta برای نزدیک به 20 سال او را دوست داشت کار به عنوان یک پرستار ثبت شده و تا به حال مشغول به کار در هر دو ایالت یوتا و آریزونا.

“او قادر به آموزش در نوجو و از او مراقبت برای بسیاری از بیماران در بالین” Avis گفت. “او قادر بود به راحتی آنها را به سهولت به انجام برخی از روش های است که آنها را در اتاق اورژانس. او قادر به توضیح به آنها که در آن آنها منتقل خواهد شد در صورتی که نیاز به سطح بالاتری از مراقبت.”

مشغول به کار در یک COVID-19 نقطه داغ

Avis شد Valrena را همکار در Kayenta مرکز بهداشت. Avis با این نسخهها کار در سوابق پزشکی و Valrena شد, پرستار اورژانس, که جایی است که او به احتمال زیاد قرارداد این ویروس Avis گفت.

“Kayenta یکی از عمده نقاط داغ در نوجو ملت” Avis گفت. “ما نمی کافی PPE. بسیاری از کارگران استفاده نیست N95s حتی اگر از آمدن ما با تماس با COVID مثبت بیماران … این فقط اساسا فولاد ماسک و دستکش.”

طولانی نیست پس از یک مارس 7, مذهبی, تجمع در نوجو جامعه Chilchinbeto موارد COVID-19 شروع به سرعت در حال افزایش در رزرو. Chilchinbeto است که در حدود 25 مایلی جنوب شرقی Kayenta و بسیاری از کسانی که بیمار شد و به دنبال درمان های پزشکی در Kayenta مرکز بهداشت که در آن Valrena کار کرده است.

Valrena اولین آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 21 و بستری شد به سان خوان مرکز پزشکی منطقه ای در مکزیک در آوریل 28. به عنوان وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او انتقال به بیمارستان پروتستان در آلبوکرک جایی که او درگذشت Avis گفت.

“آنها سعی می کنید برای انجام یک پلاسما پيوند اما آن را کمک نمی کند در هر راه” Avis گفت. “او از بیرون آمدن از COVID ذات الریه … او به پایان رسید تا رفتن به نارسایی کلیه و حال قلب و عروق مسائل پس از آن. در نهایت آنها تصمیم گرفتند به او را خاموش ونتیلاتور.”

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز اذعان Valrena در یک توییت در روز تشییع جنازه شناسایی او به عنوان خط مقدم کارگر که “اختصاصی زندگی خود را به کمک به دیگران.”

“او کمک بسیاری COVID-19 بيمار و متاسفانه گذشت از ویروس” نيز نوشت. “نماز من با خانواده و دوستان و همکاران.”

مقامات هند خدمات درمانی پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در Valrena مرگ است.

محبوب پرستاری خانه کارگر, 60, موسیقی لذت می برد و خانواده

علامت Daugherty شده بود certified nursing assistant برای تمام زندگی خود را هنگامی که او درگذشت COVID-19 در 19 ژوئن در سن 60 سالگی.

“او همیشه در مورد مراقبت خانواده برای مراقبت از حیوانات است. زمانی که او بچه بود او ساخته شده یک کسب و کار برای خود و مراقبت از همسایگان حیوانات” دختر خود را Stacy Daugherty گفت. “بودن فرزند از چهار فرزند او تا به حال برای کمک به بسیاری از آن مراقبت به عنوان به خوبی. او همیشه در حال مراقبت از قلب است.”

علامت گذاری شد نخست مراقب برای برادر کوچکترش مارلین است که نیاز به کمک در کارهای روزانه مانند حمام کردن, گفت, Stacy که در حال حاضر مراقبت از مارلین.

Casa Grande پدر پنج و پدربزرگ از 15 دوست داشت کار خود را در واحه غرفه پرستاری و مرکز توانبخشی که در آن او اغلب خود را آکاردئون و سنگ برای ساکنان. او می خواهم بازی ساز از آنجا که او یک کودک در حال رشد در غرب ویرجینیا که در آن خانواده اش خود را gospel music band. مورد علاقه خود را آهنگ “بال یک کبوتر.”

“او کسی ما را دوست داشت از صمیم قلب. او یک مرد خوب” واحه خانه سالمندان مدیر Kenneth Opara گفت.

“قلب او بود واقعا برای این بیماران در اینجا در واحه” کهربا مور تسهیلات مدیر پرستاران در بیانیه ای گفت.

علامت نقل مکان کرد به کاسا گراند با خانواده اش هنگامی که او 18. پدر او بود آرتریت و آب و هوا شرایط را برای خود بهتر است در, آریزونا, Stacy به من گفت.

“آنها در واقع در راه خود را به توسان و آنها را متوقف اینجا برای استراحت در عشق سقوط کرد و فقط ماند در کازا گرانده” او گفت:.

در علاوه بر این به آکوردئون, علامت, بازی, پیانو, بانجو و سازدهنی. او همچنین یک هنرمند که عاشق رنگ مناظر و شرکت کنندگان فعال در جامعه تئاتر در کازا گرانده. مورد علاقه خود نقش بازی می شد یک دولت در یک سال 2019 عملکرد موسیقی “Kilroy شد اینجا” استیسی گفت.

استیسی و پدر او استفاده می شود به بازی این بازی کارت Uno برای ساعت ها در مورد علاقه خود را کاسا گراند hangouts — IHOP, دنی و باغ زیتون. او نیز دوست به صرف زمان در ترقه بشکه است که در آن Stacy کار می کند.

هنگامی که او درگذشت, فرزندان و بیوه کیم برگزار شد عزاداری برای او در آغاز جدید کلیسای ناصری که آنها livestreamed برای دوستان و خانواده. دو سنگ مرمر سفید گارمون, خود, بانجو, سازدهنی و کلاه کابوی نشسته در مقابل کلیسا.

زمانی که آنها شنیده ام در مورد علامت مرگ کارکنان در باغ زیتون به Stacy منو امضا شده با فردی پیام های تسلیت.

او نگه داشته و نفس نفس زدن برای هوا’

استیسی مطمئن نیست که در آن پدر او قرارداد جدید کروناویروس که باعث COVID-19. خانه سالمندان که در آن او تا به حال حداقل 12 مرگ و میر مربوط به COVID-19 و 34 ساکن عفونت و 14 کارکنان که آلوده شده اند با توجه به فدرال آمار منتشر شده در ماه ژوئن و به روز شده در جولای 3.

“همانطور که همه ما می دانیم COVID-19 گسترده در سراسر جامعه پس از آن غیر ممکن است برای گفتن که در آن علامت قرارداد این ویروس از” مور گفت: در بیانیه ای.

Stacy به من گفت: پدر او بود هوشیار در مورد پوشیدن یک ماسک و مطمئن ساخته شده او اعضای خانواده آنها را میپوشید ، علامت گذاری به حال بیماری های قلبی و اغلب شدید, سردرد میگرن, اما می خواستم به نگه داشتن کار حتی با تهدید COVID-19 او گفت:.

“این Daugherty غرور و افتخار است. ما فشار خودمان را از طریق همه چیز را,” او گفت:. “او قطعا قهرمان من. او نگه داشته کار حتی دانستن وجود دارد یک عامل خطر برای او. من فکر می کنم او نمی خواهد که تا به حال آن را به هر راه دیگر. کسانی که مورد نیاز مردم است.”

استیسی نمی توانید به یاد بیاورید دقیقا زمانی که پدرش مریض شدم اما برآورد آن آغاز شد و در ماه مارس است. در ابتدا او شروع به احساس مختصر و مفید و کمی سرگیجه. سپس او شروع به احساس سرما در همه زمان ها. او تا به حال دو COVID-19 آزمون و هر دو منفی بودند. اما او احساس نمی خوب است. وی با اشاره به این که سینه اش بود و صدمه زدن به او سرفه بد است.

او دیگر قادر به قهوه در دختر خود آن چیزی است که آنها به طور منظم با هم سه یا چهار بار در هفته. او نیز دیگر قادر به رفتن به محل کار.

مقامات در واحه می گویند علامت گذاری به عنوان آخرین روز کاری بود, مه 13. او در بیمار نامیده می شود در مارس 19 و به بیمارستان رفت که روز واحه مقامات گفت.

او مرخص شد اما علامت سلامت به کاهش خود ادامه داد. چند روز بعد او رفت و برگشت به بیمارستان.

“او در بستر برای حدود دو روز و پس از آن بود که در نهایت قادر به تماس با من و از من خواست او را به بیمارستان است. او به نظر نمی آید خوب است. او رنگ پریده. او نگه داشته و نفس نفس زدن برای هوا. آن بد بود” استیسی گفت.

استیسی بود مجاز به رفتن به بیمارستان با پدرش. به دلیل بازدید کننده محدودیت روز او کاهش یافته و او آخرین بار او را دیدم او را در فرد. پدر او آزمایش مثبت برای COVID-19 در بیمارستان و در نهایت قرار داده شد در ونتیلاتور. او نیز مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی.

علامت سلامت ادامه داد: به بدتر. پس از چند هفته در بیمارستان با خانواده رضایت ارائه دهندگان خدمات پزشکی unhooked ونتیلاتور در ژوئن 19. Stacy به من گفت: او برادر کوچکتر بود با پدرش هنگامی که او درگذشت.

“اگر آن را برای COVID او می خواهم هنوز هم می شود در اینجا,” او گفت:.

پزشک, 44, آیا همه چیز توسط کتاب’ اما هنوز هم مریض شدم

انور ققنوس پزشک آزمایش مثبت برای COVID-19 ژوئن 14. علائم خود را شامل گلو درد و سرفه. در ابتدا او فکر آن را آلرژی, اما پس از آن علائم به پیشرفت شدید و بدن درد از جمله سردرد و خستگی است. در یک نقطه او خواب بود 20 ساعت در روز است.

انور از تجربه می دانستند چه COVID-19 شبیه به خاطر شغل خود را به عنوان یک hospitalist شامل اعتراف به بیمارانی که آزمایش مثبت است. در همان زمان به عنوان سوء ظن تایید شد با نتیجه تست مثبت او گیج شد در چگونه او می تواند قرارداد ویروس.

“این بی معنی نیست. من خودم محافظت می کنم” انور گفت. “من همه چیز را با کتاب … چگونه از آن اتفاق افتاده است, من نمی تواند بگوید.”

میپوشید کامل تجهیزات حفاظت فردی در هنگام دیدن بیماران از جمله N95 یا P100, ماسک صورت, سپر, دستکش و پوشش بدن است. مشغول به کار در یک بیمارستان است بالاتر-وضعیت خطر حتی با تمام حق حفاظت انور گفت. و PPE و ماسک ها نه 100% تضمینی.

مشغول به کار در یک بیمارستان بسیار عالی-وضعیت خطر از طریق یک فروشگاه راه رفتن او تاکید کرد.

پس از حدود 15 روز از “شدید بیماری” انور در حال حاضر احساس بهتر و او در حال کار از راه دور از طریق پزشکی از راه دور. او هنوز “بسیار خفیف و سرفه” و بیمارستان خود را می خواهد او را به صبر کنید تا زمانی که علائم خود را به طور کامل از بین رفته اند.

سخت ترین قسمت برای انور بوده و خود-جدا از خانواده اش به خصوص 4 سال که درک نمی کند هنگامی که او تلاش می کند در حال اجرا به او امید برای در آغوش گرفتن و او را به او بگویید برای متوقف کردن. آنها نیاز به حفظ فاصله. او زندگی در یک منطقه جداگانه از خانه اش و تا کنون نه خود و نه دختر خود را تبدیل به بیمار است.

همسر او را ترک غذا در درب از اتاق که در آن انور ماندن است و او فقط می خورد از لیوان های کاغذی و کاغذ صفحات. هر چند او در بهبود حال انور گفت که در حالی که برای او نگران او خواهد مرد از COVID-19.

“من هرگز این را فراموش کرده ام در تمام زندگی,” او گفت:.

‘خط پایین این است که آن را نمی آنفولانزا’ می گوید, پرستار, 27

زمانی که خبری از کروناویروس اولین آمار رسانه ها در اوایل سال جاری هاریجان می, یک, بنر, بهداشت, سفر, پرستار که در خانه پایه تگزاس در ابتدا اذیت اعتیاد به مواد مخدره. او می دانست که چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده مرگ از آنفولانزا هر سال و با توجه به COVID-19 به نظر می رسید پر از شکوفه.

هاریجان می اولیه شک و تردید از بین رفته اند. آنفولانزا در ایالات متحده در طول این فصل باعث حدود 24,000 به 62,000 مرگ و میر در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید. به عنوان روز پنج COVID-19 شناخته شده بود به کشته 143,204 آمریکایی از جمله 3,063 مردم در آریزونا اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه آریزونا وزارت بهداشت خدمات نشان می دهد.

“خط پایین این است که آن را نمی آنفولانزا. و ترسناکترین چیزی که از آن بازدید هر کس کمی متفاوت,” او گفت:.

“از دست رفته در خط مقدم” همکاری بین قیصر اخبار بهداشت و نگهبان که از پنج شنبه تا به حال شناسایی شده 836 آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی که به احتمال زیاد درگذشت COVID-19 پس از کمک به بیماران در طول بیماری همه گیر.

هاریجان می, 27 بود در محل کار و در 7 ژوئیه هنگامی که در حدود 90 دقیقه مشخص شد که او خوب نیست.

او علائم شامل تب و تنگی نفس و سرفه او هنوز در تلاش به لرزش. از او می خواهم احساس کمی مختصر و مفید در آخر هفته بود اما هیچ چیز مانند راه او احساس آن روز در محل کار.

“این در آمد خیلی سریع و من بلافاصله رفت و از به کار (ایالت آریزونا) Fairgrounds کردم و swabbed,” هاریجان می گفت. “آنها اولویت مراقبت های بهداشتی کارگران به طوری که آنها سریع دنبال نتیجه است.”

هاریجان می یافت روز بعد که او مثبت بود. در طول چند روز اول بیماری او او شد بسیار وحشت زده بود او گفت:.

“من واقعا نمی خواهد شده اند قادر به نگه داشتن یک مکالمه تلفنی یک هفته پیش” او گفت: در ژوئیه 17. “این بازدید هر یک کمی متفاوت است. طیف وسیعی از علائم است که بسیار وسیع و فراتر از CDC سایت. من هرگز از دست من حس بویایی و یا چشایی و من می دانم دیگر افرادی که تنها بود که نشانه است.”

بیش از یک هفته به بیماری دچار احتقان و “خستگی طاقت فرسا.”

او قبل از روی لئامت دادن مراقبت از COVID-19 بيمار در شهر فینیکس او درمان COVID-19 بيمار در دنور و در شهر نیویورک که در آن او کار می کرد در COVID-19 ICU در سخت ضربه المهرست بیمارستان در کوئینز.

مانند انور هاریجان می نمی های خاصی که در آن او قرارداد این ویروس اما مظنون که پس از او با این نسخهها کار با COVID-19 بيمار روزانه آن به احتمال زیاد او آن را کردم از آنها. اما او نیز متوجه مطلب سهل انگاری نگرش به پوشیدن ماسک و فیزیکی فاصله در آریزونا از او را دیدم زمانی که او بود در ملاء عام در شهر نیویورک است.

او امیدوار به بازگشت به کار به زودی اما نیاز به دور ماندن حداقل 10 روز به علاوه اثبات او را از علائم از جمله تب به مدت سه روز متوالی.

“آنچه که من تجربه کرده با COVID ابدا آنچه که من دیده ام در بدترین حالت آن و من هنوز هم احساس بدی به ویژه کسانی که در چند روز اول,” او گفت:.

“من قطعا صحبت کردن به من در بيمارستان است برنامه بهبود COVID بیماران برای اهدای پلاسما ، بنابراین این چیزی است که من می خواهم به انجام بعدی.”

آیا می دانید از آریزونا کارگر بهداشت در خط مقدم که مرده است از COVID-19? تماس با مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkusadasi escortmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma