بیش از 200 “رد Cover-Up” تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر کشور روز شنبه در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح تبرئه از جمله یکی در ققنوس.

حداقل 100 نفر بسیج در خارج از حزب جمهوری خواه وزیر بهداشت ، مارتا McSally را در Camelback جاده و 22 خیابان در شهر فینیکس در مدت کوتاهی پس از اعتراضات آغاز شده در 5:30 p. m. آنها شعار می دادند “McShame” و “هی هی هو هو McSally کردم به رفتن” به نفر رانندگی توسط honked در جمعیت است.

McSally رای دادند با اکثر جمهوری خواهان در روز چهارشنبه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره حفاری به او داد با رئیس جمهور پیش از او 2020 مسابقه که در آن او خواهد خواست رای دهندگان خود را به بازگشت به واشنگتن است.

سناتور رای دادند تا حد زیادی در امتداد خط حزب در برابر سوء استفاده از قدرت شارژ 52-48 و انسداد کنگره شارژ 53-47.

معترضان کارا Pelletier انتقاد McSally.

“من فکر می کنم او در یک نبرد دشوار بود چرا که او نه انتخاب او منصوب شده بود و من فکر نمی کنم او نشان دهنده سن. مک کین از حوزه نظر. او مخالف بوده است به همه از این. از این نظر من فکر می کنم او یک نبرد دشوار به دریافت رای — منظور من از انتخاب” Pelletier گفت.

رژیم صهیونیستی. mlb منصوب McSally در دسامبر سال 2018 به پر کردن سنا صندلی بلند شد با اواخر به گزارش ایسنا ، جان مک کین.

یک Facebook رویداد برای ققنوس اعتراض به نام McSally.

“سناتور McSally خود زمان است! رالی با اعضای جامعه در منطقه ققنوس مترو به اجازه سناتور McSally می دانم که وجود دارد عواقب گوش دادن نیست برای او تشکیل شده است. مردم آریزونا می خواهید یک محاکمه عادلانه با شاهدان و نادیده گرفتن مردم برای این GOP پوشش بایستد ،

اعتراض بخشی از یک شبکه از تظاهرات در سراسر شهرستان.

“(W)e در حال بسیج ده ها هزار نفر از معترضان در بیش از 270 تظاهرات در سراسر کشور آن را به روشن است که رای دهندگان در حال تماشای, و که ما به یاد داشته باشید که قانونگذاران را انتخاب بزدلی بیش از میهن پرستی” گفت: Sean Eldridge سابق کنگره و نامزد موسس و رئيس جمهور از ایستادن امریکا لیبرال گروه فعال است که برای کمک به سازماندهی تظاهرات.

که در حال توسعه یک داستان. بررسی azcentral.com برای به روز رسانی.

رسیدن به Kaila سفید در Kaila.White@arizonarepublic.com و یا در توییتر @kailawhite.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im