وندی Bader قرار بود برای شروع یک کار پاره وقت دو هفته پیش و تا به حال یک مصاحبه برنامه ریزی شده برای یک موقعیت تمام وقت.

اما همه که در خود نگه دارد در حال حاضر.

او را ایستاده در یک دایره در امن اجتماعی فواصل دور با یک دوجین دیگر از مردم گرفتن دستورالعمل در مورد چگونه او را به صرف چند ساعت بعد.

Bader زندگی می کند که در گیلبرت در مورد برای تبدیل شدن به یکی از کلیدی لینک در امریکا زنجیره غذایی است که کمک خواهد کرد که ایجاد تفاوت برای خانواده های نیازمند که در غیر این صورت ممکن است گرسنه.

در چند دقیقه او را به پر کردن کیسه های پلاستیکی با مواد غذایی کنسرو سبزیجات و گوشت و کره بادام زمینی در ایالات بانک مواد غذایی انبار در مسا. این کیسه خواهد شد و سپس تحویل به 220 غذا pantries و سازمان ها در سراسر منطقه ققنوس مترو برای توزیع به خانواده های نیازمند.

Bader شده است دیرین دهنده به بانک مواد غذایی, اما زمانی که COVID-19 بحران فوران او می دانست که او تا به حال به انجام بیشتر.

“در سال 2008 از دست دادم کار من,” او می گوید. “من زندگی می کردند که. من می دانم چه نوع از نیاز است در خارج وجود دارد.”

او شده است داوطلبانه برای حدود یک ماه.

“پس از همه که اتفاق افتاد فکر می کردم چه می توانم انجام دهم و من شروع به پریدن کرد در این فرصت”

دیگر داوطلبان به اشتراک گذاری داستان های مشابه از تمایل به احساس مانند آنها در حال انجام کاری به جای فقط در خانه نشسته است.

جان ادواردز شده بود متناوب داوطلبانه نانامی به بازی بین لوقا پایگاه نیروی هوایی ایالات اما زمانی که او دیگر مورد نیاز در لوقا او تصمیم گرفت برای گذراندن دو روز در بانک مواد غذایی.

“من فقط احساس نیاز به بازگشت,” او می گوید.

برای بروس Forstrom بازنشسته کارگر ماهر شیشه گر و snowbird از مینه سوتا وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر برای او و همسرش را نسبت به داوطلب.

“شما نمی توانید نشستن در camper و نگاه در هر یک از دیگر در تمام طول روز,” او می گوید. “با این, شما دریافت کنید که واقعا احساس خوبی چون شما در حال کار با واقعا خوب مردم — ما همه اینجا هستیم برای همین دلایل — و انجام کاری برای کسی که به آن نیاز دارد.”

و حتی اگر الکس Toubman در اسکاتسدیل آریزونا قرار است به کار از خانه او بود و هزینه های صبح داوطلبانه با خود برکت و رحمت است.

“در حال حاضر به خصوص با کار بودن آن را خوب به دریافت و انجام کاری خوب برای جامعه,” او می گوید.

در این روز داوطلبان’ هدف این است که برای پر کردن 1,200 اضطراری کیسه های مواد غذایی. اما قبل از داوطلبان می تواند شروع یک غذا کارمند بانک دارای یک دماسنج دیجیتال به معابد خود را به مطمئن شوید که هیچ یک تب دارد. آنها سپس با اشاره به شستن دست و ایستگاه صادر ماسک صورت و دستکش.

این روزها سازمان متکی به داوطلبان مانند Bader, ادواردز, Forstrom و Taubman حتی بیشتر از حد معمول است. بسیاری از شرکت تیم های داوطلب را به حالت تعلیق کمک های خود را در حالی که کارکنان گذاشته شده است خاموش furloughed یا خواست برای کار از خانه گفت: تایسون Nansel ارتباطات هماهنگ کننده ایالات بانک مواد غذایی.

در همان زمان تقاضا برای منابع هستند و حتی بیشتر.

در ماه فوریه قبل از دولت شروع مستندات حدود 550 خانواده یک هفته نشان داد تا در ایالات بانک مواد غذایی در هر جمعه هنگامی که جعبه مواد غذایی توزیع شده است.

این هفته این سازمان است و انتظار بیش از چهار برابر این تعداد است. در واقع تقاضا است که این سازمان دیگر نمی تواند با خیال راحت تحمل ترافیک و پارکینگ و مشکلات پس از آن منتقل شده است توزیع به مسا مرکز کنوانسیون در مرکز شهر مسا.

این سیستم در حال حاضر اجازه می دهد تا دریافت کنندگان به ماندن در اتومبیل های خود را پاپ تنه خود را درب و جعبه های قرار داده شده در داخل توسط داوطلبان و اعضای گارد ملی آریزونا.

Bader کار کرده است روز جمعه توزیع برای سه هفته گذشته و می گوید آن را به خصوص لذت بخش می شود قادر به در تماس مستقیم با مردم او کمک

“بودن چهره به چهره با مردم واقعی قبل از ما تا به حال به پوشیدن ماسک به هر حال واقعا پاداش,” او می گوید.

“هیچ کس نمی خواهد وجود دارد. هیچ کس می خواهد به ساعت صبر کنید در خط مواد غذایی, اما آنها سپاسگزار” او می گوید.

“شما دیدن زنان رانندگی با کودکان خود را در صندلی عقب و آن را غم انگیز دانستن آنچه که احتمالا در زندگی خود را در تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.”

اما با وجود شکستگی آن را توانمند قادر به انجام چیزی است که او می گوید.

“فقط بدانید که تاثیر به عنوان کسی که در انتهای دیگر باعث می شود آن را به ارزش آن است.”

اگر شما می خواهم به داوطلب در ایالات مواد غذایی بانک

رفتن به unitedfoodbank.org و یا اینجا را کلیک کنید. اگر شما نیاز به کمک فوری اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد جمعه غذایی توزیع شد. توزیع اجرا از ساعت 8 صبح تا ظهر در مسا مرکز همایش 263 N. مرکز سنت

جان D’Anna یک خبرنگار در آریزونا جمهوری/azcentral.com داستان سرایی تیم. او را در رسیدن به john.danna@arizonarepublic.com و به دنبال او را در توییتر @azgreenday.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de