دقیقه به گفتگو با مادر Deana Walkowiak-اولسون نمی تواند لرزش احساس که چیزی وحشتناکی اشتباه بود در بزرگ دلوت ارشد خانه که در آن او 82 ساله و مادر زندگی می کردند.

مادر او که به زوال عقل بود که به طور معمول خوش بین بر این روزانه تماس. اما در این بعد از ظهر در اوایل ماه آوریل او به نظر می رسید گیجی و تکرار همان عبارت “ما باید در مورد فعال در ساختمان” چند بار.

“ذهن من بود مسابقه ترس آن بود coronavirus” Walkowiak-اولسون گفت.

چند روز قبل از تصویب مقامات در زندگی کمک تسهیلات سنت ان را محل اقامت تایید او بدترین ترس. مرگبار شیوع کروناویروس تا به حال از طریق این تنگ گره ارشد جامعه لیک برتر با هشدار دهنده سرعت کشته شدن پنج نفر و مشمئز کننده 20 ساکنان دیگر.

برای جلوگیری از آلوده شدن حدود یک چهارم از تسهیلات پرستاران و دیگر کارکنان متوقف شد تا کار برای مراقبت از ساکنان برخی قادر به راه رفتن و مبتلا به مشکلات حافظه است. برای چندین دلخراش روز کمبود نیروی انسانی در سنت ان را آنقدر حاد است که مسئولان شهرستان درخواست کمک اضطراری از مینه سوتا گارد ملی که پایین تبدیل شده بود.

بیشتر مرگ و میر می تواند رخ دهد به عنوان یک نیم دوجین از سنت ان را ساکنان باقی مانده در بیمارستان بستری و ده ها مطلب هنوز برای آزمایش ویروس. “استرس است باور نکردنی است” گفت: Scott Johnson, مدیر اجرایی, سنت ان را.

آبشاری بحران در سنت ان را ارائه می دهد ترسناک پیش نمایش از آنچه که ممکن است پیش رو برای ضعیف و افراد سالمند در سراسر کشور به عنوان همه گیر وسیعتر آن برسد.

که در حال حاضر در مینه سوتا دیده است نه نوع در مقیاس بزرگ شیوع بیماری که ویران مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور این ادعا بیش از 3000 زندگی می کند. در نیوجرسی, 17 کشته شدند در هفته گذشته انباشت اشیاء بدست آمده در داخل یک خانه سالمندان که در آن 68 در حال حاضر کشته و ده ها تن کشته شده اند در عمده شیوع بیماری در ارشد مراقبت جوامع در نزدیکی بوستون و سیاتل و در مونترال.

در مینه سوتا مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات رسیده 82 نفر است که نشان دهنده بیش از 70 درصد از مرگ و میر ناشی از این ویروس در سطح ایالت.

نگران کننده ترین, خطرناک خوشه از موارد مانند که در سنت ان را در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است. در سطح ایالت, 15 دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور باید 10 یا بیشتر تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و هشت امکانات بیش از 20 مورد مقامات بهداشتی دولت گفت: در هفته گذشته.

حتی قبل از اینکه ویروس وارد خانه های سالمندان در نظر گرفته شد خطرناک برای رشد عوامل بیماری زا. در مینه سوتا آنها مدت طولانی است که مزمن understaffed و مستعد به لغزش در کنترل عفونت. در سال های اخیر, ارشد مراقبت صنعت نیز به عقب رانده برابر مقررات که ایجاد حداقل استانداردهای مراقبت و حمایت به آرامی تنظیم کمک امکانات زندگی است که خانه را به بیش از 50000 نفر در سطح ایالت.

و مانند مسافران کشتی کروز ساکنان این امکانات اغلب جایی برای رفتن زمانی که عفونت گسترش می یابد. بسیاری از آنها بیش از حد ضعیف و بیش از حد بیمار به مراقبت در خانه توسط خانواده و با بیشترین امکانات در مستند و پذیرش ساکنان آنها نمی تواند حرکت به یک مکان امن تر.

“آنها مانند اردک نشسته گفت:” توبی Edelman, یک دادستان ارشد برای این مرکز برای مدیکر وکالت در واشنگتن “آنها زندگی می کنند در محله های نزدیک و وقتی کسی بیمار می شود, آن را فقط اسپرد را از طریق این امکانات مانند آتش سوزی.”

یواشکی ویروس

تاسیس در سال 1888 سنت ان محل اقامت از نوع پیچیده و بزرگ است که به ویژه آسیب پذیر به شیوع بیماری مرگبار.

بسیاری از ساکنان آن باید مشکلات بهداشتی مزمن و انتخاب این مرکز به دلیل نزدیکی آن به سنت مری مرکز پزشکی. موقعیت مرکزی آن در مرکز شهر دولوت و امکانات آن را به یک مقصد محبوب. قبل از این مستند خانواده ها از دیدن عزیزان خود کودکان را به دیدن لانه مرغ بزرگ از پرندگان عجیب و غریب در سنت ان در لابی و یا انتخاب کنید تا پخته کوکی ها در آن فروشگاه هدیه ای می گویند ساکنان و اقوام.

کارکنان در سنت ان را نیز شناخته شده برای بیرون رفتن از راه خود را به چیزهای سرگرم کننده است. وجود دارد به طور منظم بازی یکنوع بازی شبیه لوتو کنسرت بزرگ و پیکنیک در مرکز حیاط و همچنین زیر و رو کردن فروش و تعطیلات رقص. اکثر ساکنان جمع آوری در مرکز جادار, سالن غذاخوری برای وعده های غذایی.

تسهیلات نیز به خود می بالد در اعراض هیچ کس بر اساس توانایی پرداخت. نیمی از سنت ان را در یکی از محله های فقیر و تکیه بر بودجه عمومی مراقبت های بهداشتی. “کل جو به شدت مثبت و اجتماعی است. هر کس می داند که هر کس گفت:” کارول هال که 94 ساله و مادر زندگی در تاسیسات.

اما ترکیبی از مکرر ترافیک نزدیک محله زندگی و پر جنب و جوش در صحنه های اجتماعی به احتمال زیاد نقش مهمی در گسترش سریع این ویروس در سنت ان را کارکنان اذعان کرد.

“این ویروس به نظر می رسد می خواهید برای حمله به جوامع با افراد زیادی و مقدار زیادی از ترافیک. نگاهی کروز قایق” گفت: جانسون مدیر اجرایی در سنت ان را. “هر داوطلب می تواند راه می رفت در اینجا و تصویب آن بدون دانستن آنها آن را به حال.”

حتی در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی نمی دانم چگونه coronavirus وارد در سنت ان را. اولین مورد مثبت از COVID-19 تشخیص داده شد مارس 3 در یک ساکن که گرفته شده بود به بیمارستان سنت مری پس از درد و رنج آسیب ناشی از یک سقوط بد شد و بعد آزمایش coronavirus پس از نشان دادن خفیف آنفولانزا مانند علائم. بیمار هرگز بازگشت به سنت ان را تبدیل شدن به اولین پنج ساکنان به مرگ از ویروس.

یکی دیگر از ساکنان آرتور, Richmond, 72, به بیمارستان منتقل شد با بالا سطح قند خون, اما پزشکان آزمایش او برای این ویروس پس از توجه به که او نیز تا به حال یک تب. او آزمایش مثبت و درگذشت, چهار روز بعد. “من هرگز به خداحافظی و نه خود grandkids گفت:” پسر خود, سفت, Richmond, یک پدر دو. “من فکر می کنم ارشد این خانه باید تست همه است.”

از جمله موارد منعکس کننده طبیعت یواشکی از ویروس و چگونگی آن می تواند به سرعت در حال گسترش در ارشد مراقبت از خانه و بدون اینکه شناسایی شده است. داده ها از سه مطالعات اخیر در ایالات متحده نشان می دهد که به عنوان بسیاری از نیمی از مردم با COVID-19 عفونت در مراقبت از خانه بودند بدون علامت به این معنی که آنها تا به حال هیچ نشانه ای از بیماری در آنها مورد آزمایش قرار گرفتند. این تحقیق همچنین نشان می دهد که نشانه ای بر اساس غربالگری مانند چک کردن برای دماهای بالا اغلب بی اثر در شناسایی موارد است.

سنت ان گرفتار شد آمادگی برای آشفتگی است که به دنبال.

همانطور که بیشتر ساکنان مریض شدم تعدادی از تسهیلات کارکنان پرستاری نشان نمی دهد تا برای کار به خاطر ترس از ابتلا به این ویروس در حالی که دیگران قرنطینه در خانه پس از قرار گرفتن در معرض. این خروج در سمت چپ مرکز خطرناکی understaffed بیش از یک مهم دوره زمانی که مردم گرفتن مریض تر و کارکنان مورد نیاز برای نگه داشتن ساکنان از سرگردان سالن و بیشتر گسترش این بیماری گفته است.

“ما به طور کامل تحت الشعاع” جانسون گفت.

ترس از این وضعیت خارج از کنترل فزاینده یک مطالعه ائتلاف دولت شهرستان و سازمان های خصوصی گرد هم آمدند و به ارائه پشتیبانی اضطراری. Essentia بهداشت و بیمارستان سنت لوک هر یک ارائه شده در مورد یک دوجین کارکنان به کمک با مراقبت و غربالگری از ساکنان. آنها همچنین اهدا ماسک و دیگر دنده محافظ. در یک نقطه, St. Louis County مقامات به دنبال کمک از پزشکان در مینه سوتا گارد ملی اما این درخواست رد شد.

صحبت کردن با تلفن پنج شنبه, جانسون ابراز ندامت برای غم و اندوه است که ساکنان و خانواده رنج می برد در حالی که صدایی اعتماد به نفس است که بیشتر یک بحران جدی شده بود جلوگیری کرد. این مرکز در ادامه به آزمون ساکنان برای ویروس, او گفت:, و دسته ای از آزمایشات اخیر برگشتم منفی است. از جمعه حدود 80 از تسهیلات 150 ساکنان شده بود را آزمایش کردند.

“ما آموخته ام … که این فقط یک گلو درد. این فقط یک سرفه. این فقط یک سردرد است,” او گفت:. “هر کس باید علامت رایگان در ساختمان, برای از بین بردن تمام خطر است.”

در روز روشن و بعد از ظهر در هفته گذشته Walkowiak-اولسون کاهش سنت ان را برای ارائه رول دارچین و دیگر مواد غذایی برای مادرش گل رز, Crist که همچنان در وضعیت خوب است اما نه در سمت چپ اتاق در حدود یک ماه. زیرا این تاسیسات در مستند Walkowiak-اولسون دست تکان داد در مادر خود را از پارکینگ.

هر دو اشک ریختن را به عنوان آنها صحبت کرد. “من نمی توانم باور کنم که من نمی توانم در آمده و در آغوش شما,” او گفت: تکان دادن.

اوایل هفته گذشته Walkowiak-اولسون پرسید که مادر او آزمایش می شود برای coronavirus. اما هنوز به اتفاق می افتد.

 

نویسنده کارکنان کتی Galioto کمک به این گزارش.

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im