در ورشکستگی شنوایی را شروع پیشاهنگی پسر’ ‘تاریخ’ مطرح

مانند میلیون ها آمریکایی دیگر نیز 1950s و ’60s Duane اموزش-Heffelbower خود را صرف سال های شکل گیری یادگیری به کراوات گره, ساخت آتش و زمین چادر با پیشاهنگی پسر که سالم خدا ترس شهرت شد, burnished عادی راکول را magazine-cover نقاشی های تازه رو پیشاهنگی شجاع مودب و شاد.

70 سال منونایت وزیر از فرسنو, کالیفرنیا, در حال حاضر cringes به فکر می کنم آنچه این هفته تشکیل پرونده ورشکستگی بیش از یک بلیزارد از رابطه جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی ممکن است به معنای برای یک سازمان در حال حاضر دست و پنجه نرم با کاهش شیب در عضویت.

“این واقعا غم انگیز است. من می ترسم که مردم در حال رفتن به شک و تردید از آنها یک بار در مورد این سازمان خواهد بود و بیشتر تمایل به دنبال جایگزین های دیگر به سراغ” گفت: اموزش-Heffelbower که بزرگ شد در کانزاس است. “پایان نامه روزها وجود دارد بسیاری از چیزهایی کشیدن در کودکان و نوجوانان است.”

با منابع مالی خود را و آن vaunted شهرت اخلاقی rectitude آسیب دیده رسوایی پیشاهنگی با توسل به فصل 11 ورشکستگی شنبه به امید کشیدن از طریق بحران با راه اندازی یک قربانیان غرامت صندوق برای هزاران نفر از مردان بودند که تعرض به پسران توسط Scout رهبران بیش از چند دهه.

این صندوق می تواند بالای 1 میلیارد دلار اما به منظور بالا بردن پول ملی سازمان می تواند مجبور به فروش برخی از دارایی های املاک و مستغلات که شامل مقر آن در ایروینگ تگزاس و یک اردوگاه در نیومکزیکو.

مورد ورشکستگی آغاز شد و روز شنبه با یک دادگاه در ویلمینگتون که در آن وکلای قربانیان روشن ساخته و آنها نیز پس از campsites و خواص دیگر متعلق به پیشاهنگی پسر’ 261 شوراهای محلی و نیز تقاضای دسترسی به فایل های داخلی شامل معتادان’ نام.

“اینجا جایی است که ما داستان تاریک تاریخ پیشاهنگی پسر. کسانی که در پایگاه داده پرسید:” وکیل شاکیان جیمز Stang جانباز از چندین کاتولیک اسقف ورشکستگی.

در حالی که برخی از فایل ها بر روی معتادان آزاد شده اند و به عنوان نتیجه قبلی دادخواهی قربانیان وکیل مایکل فینیگان گفت: هزاران نفر از نام هنوز اعلام نشده است.

“آن نام باید عمومی” به طوری که جوامع مطلع هستند و کودکان امن فینیگان گفت.

شوراهای محلی که اجرای روز به روز عملیات برای نیروهای محلی بودند و از جمله در تشکیل پرونده ورشکستگی و در نظر گرفته شده توسط سازمان پیشاهنگی پسر از امریکا به طور قانونی جدا اشخاص.

پل Mones لس آنجلس وکیل به نمایندگی از چندین مقتولین پیش بینی یک “مبارزه بزرگ” بیش محلی برگزار شد دارایی اضافه کرد که ارزش خود را به راحتی بیش از $100 میلیون.

“که استقلال بر روی کاغذ تنها” آهنگ مونس گفت: از شوراهای محلی و اضافه کرد که پیشاهنگی پسر از امریکا است “به صورت عمودی یکپارچه شرکت” که تمرینات نفوذ قابل توجهی بیش از شوراهای محلی.

ورشکستگی ایالات متحده قاضی لوری Selber سیلوراستاین را بلافاصله حکومت در دسترسی به فایل ها و یا چگونه اموال شوراهای محلی برخورد خواهد شد.

نبرد دیگری در حال شکل گیری بیش از آنچه که مهلت دادگاه را برای قربانیان به فایل ادعا می کند برای جبران خسارت. قربانیان وکلای chafed در مفهوم 80 روز مهلت گفت: مردانی که دچار نیاز به زمان بیشتری است.

Stang گفت: قربانیان را تجربه کرده اند “وجدان-تکان دادن” تروما و خواهد بود مجبور به دوباره خاطرات دردناک از کودکی در مستند ادعای خود را.

“این 60 سال مردان پر کردن ادعای خود را در فرم” او گفت:. “این 8 ساله-کودکان پر کردن فرم ادعا می کنند.”

پیشاهنگی پسر مقامات اصرار دارند که هیچ چیز تغییر خواهد کرد برای جوان پیشاهنگی و خانواده های آنها اطمینان آنها را که شوراهای محلی هستند “از نظر قانونی جداگانه و از نظر مالی مستقل از سازمان ملی.” این سازمان همچنین ارائه توصیه اسکریپت برای پدر و مادر در تلاش برای توضیح به فرزندان خود چه چیزی اتفاق می افتد.

خط پایین: “هیچ چیز وجود دارد نگران باشد. طلایه دار این است که همیشه آماده و پیمان است که به خوبی آماده شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>