ASU, UA اعلام در کلاس های حضوری از سر گرفته خواهد برای ترم پاییز

دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونا به طرح سر در کلاس های حضوری پاییز امسال خود را رئیس جمهور پنج شنبه اعلام کرد.

ASU رئیس جمهور مایکل کلاغ مشترک خبری در یک صبح ایمیل به زمان و دانش آموزان آینده نگر و اشاره کرد که در حال تحول “شرایط مربوط به COVID-19” و ضمن تشکر از ASU جامعه برای “انعطاف پذیری و انعطاف پذیری شما نشان داده اند.”

او گفت: خواهد “پیاده سازی هر چه اقدامات ایمنی و سلامت پروتکل های لازم برای نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن” پس از بازگشت خود در اوت. 20.

“ما همچنان به دنبال توصیه های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و آریزونا وزارت بهداشت خدمات” کلاغ نوشت. “ما ارتباط برقرار خواهد کرد به شما در طول تابستان در مورد چگونگی این توصیه ها ممکن است تحت تاثیر تصمیم گیری های آینده و تغییرات پردیس زندگی این سقوط است.”

UA رئیس جمهور رابرت رابینز اعلام کرد توسان-بر اساس دانشگاه قصد دارد در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اتمام COVID-19 آزمایش پادتن در محوطه دانشگاه. او ارائه شده بیشتر جزئیات لجستیکی از کلاغ گفت: UA را در کلاس های حضوری خواهد عمل در 50 درصد ظرفیت بنابراین دانش آموزان می تواند فاصله خود را از هر یک از دیگر.

“وجود دارد هیچ چیز مانند — حتی اگر ما در حال نشستن 12 فوت از هم جدا می شود قادر به آن است که فرد به فرد و چهره به چهره تعامل با مربیان خود مشاوران دوستان خود و به عنوان بخشی از دانشگاه” رابینز گفت.

دانشگاه نیز تشویق ماسک صورت و به احتمال زیاد نگه داشتن در اجتماعات بزرگ, او گفت:. و اعضای هیئت علمی و کارکنان و دانشجویان که مسن تر هستند و یا دارای شرایط اساسی است که محل آنها را در معرض خطر عفونت ممکن است در خانه بمانند و یا شرکت در کلاس های از راه دور.

رابینز گفت: این دانشگاه به دنبال خواهد داشت طرح “آزمون ردیابی درمان” را به دانشگاه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است ارائه مکرر تشخیصی و تست آنتی بادی. مدرسه را قرنطینه بیمار دانش آموزان در تک اشغال خوابگاه به مدت دو هفته و پیگیری کردن دیگران آنها ممکن است آلوده.

“عوامل بسیاری وجود دارد که باقی می ماند و فراتر از کنترل ما” رابینز گفت: در بیانیه صادر شده پس از کنفرانس مطبوعاتی. “ما در حال مقابله با آنچه که در درون ما کنترل برای اطمینان از دانش آموزان ما باید از این فرصت به صورت کامل در دانشگاه تجربه است.”

ASU, UA و دانشگاه آریزونای شمالی نقل مکان کرد و کلاس های آنلاین در اواسط ماه مارس برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 تا حد زیادی ترک مواد غذایی خدمات سلامت در مراکز و کتابخانه ها و آزمایشگاه کامپیوتر باز کنید.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا NAU مستقر در فلگستفف خواهد پیوستن به دیگر دو دانشگاه در بازگشایی برای ترم پاییز.

این است که در حال توسعه داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de