دانشگاه ایالتی آریزونا در حال تست یک برنامه آزمایشی که در آن دانش آموزان در کلاس های حضوری و سخنرانی ها را به جای تماشا و شرکت در سخنرانی ها با استفاده از نرم افزار ویدئو کنفرانس به عنوان coronavirus معمولا به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش است.

ادگار Manriquez یک ASU ارشد رشته مهندسی پزشکی گفت: Arizona Republic که او موفق به دریافت یک ایمیل از کلی ژنتیک استاد گفت: کلاس های خود را در روز چهارشنبه برگزار خواهد شد به صورت آنلاین از طریق نهفته نرم افزار به نام زوم.

این برنامه که می توان به راه اندازی از طریق یک ASU آنلاین, دانش آموز, پورتال اجازه می دهد تا اساتید به livestream سخنرانی خود در حالی که دانش آموزان می توانند سوالات و پاسخ از طریق چت آنلاین.

Manriquez ستایش ASU برای گرفتن یک رویکرد پیشگیرانه در حال آماده شدن برای coronavirus باید از شیوع و گسترش یافته دره است.

رخصتی بهار: ASU توصیه دانش آموزان به دنبال coronavirus راهنمای سفر

“ASU شده است واقعا خوب در مورد برخورد با COVID,” Manriquez گفت. “آنها اجازه بدن تمام دانشجویان دانم چه شد با اولین موارد در از که رخ داده است به ASU دانشجو, آنها ساخته شده تلاش زیادی برای تشویق سالم و بهداشتی در دانش آموزان و در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها در حال فعال مرحله برای ایمنی دانش آموزان و آموزش و پرورش برای اولین بار.”

Manriquez گفت: او می خواهم ASU به ارائه رایگان واکسن آنفولانزا و همچنین, اما در غیر این صورت احساس ASU آماده شد برای coronavirus مناسب است. او گفت که او نگران آلوده شدن و تکرار مراکز کنترل بیماری توصیه به دستهای و اجتناب از چهره لمس کردن.

دفعات بازدید: آخرین: تغييرات در coronavirus در آریزونا

همانطور که برای حضور در یک سخنرانی از طریق زوم Manriquez گفت: نهفته برنامه گاهی اوقات مسائل وقتی که همه در حال اتصال است اما به طور معمول خوب در غیر این صورت.

“و تا آنجا که قوانین و مقررات آن را خوب به این دلیل که میزبان از تماس تصویری می توانید قطع میکروفون و چت و اگر آنها می خواهم” Manriquez گفت. “اما در غیر این صورت هر کس احترام است به خصوص پس از زوم سیاهههای مربوط به کاربر نام که به پرسش و پاسخ و چه کسی به صحبت کردن است.”

کتی Paquet یک ASU سخنگوی تایید این دانشگاه است تست از راه دور برنامه.

“ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود که ما باید این قابلیت را برای ادامه کلاس های از راه دور در این رویداد ما نیاز به به عنوان یک نتیجه از Coronavirus و یا هر گونه دیگر اضطراری که نیاز به این” Paquet گفت: جمهوری.

وقتی پرسید که چگونه بسیاری از کلاس ها را تحت تاثیر قرار, چگونه آن را اداره کند کسانی که با اجباری آزمایشگاه و چه در دانشگاه یافته ها در مورد توانایی خود را برای کار از راه دور Paquet گفت: این مدرسه است که هنوز کار را از طریق آن جزئیات.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im