دانشگاه ایالتی آریزونا محققان در تمپه به دنبال اثری از COVID-19 در فاضلاب است که می تواند در خدمت به عنوان یک سیستم هشدار دهنده ویروس گسترش در جوامع است.

تمپه مقامات گفت: اطلاعات بیشتر در مورد چگونه گسترده این ویروس در این شهرستان می تواند کمک به کارکنان بهتر استقرار تجهیزات حفاظتی و دیگر منابع دسترسی تست کیت و بهتر آماده شدن اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی برای رسیدگی به شیوع گفت: رزا Inchausti مدیر تمپه را مدیریت استراتژیک و تنوع ،

“در حال حاضر ما از خواب بیدار و به جای چک کردن آب و هوا هر روز ما به دنبال دو عدد چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند و چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند. اما شما نمی دانید هر چیزی در مورد افرادی که بدون علامت یا که نبوده است آزمایش” Inchausti گفت. “که فقط به اندازه کافی اطلاعات برای مقامات دولتی به تصمیم گیری است.”

حداقل یک تمپه ساکن آزمایش مثبت برای این ویروس اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از دیگران که ممکن است بدون علامت و یا قادر به دریافت تست شده آلوده هستند و احتمالا ندانسته گسترش ویروس. کلبه از تمپه یک مجتمع آپارتمانی در راستای ASU دانش آموزان مطلع ساکنان در اواسط ماه مارس که یکی از ساکنان آن آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

محققان در هلند قادر به شناسایی این ویروس در فاضلاب امکانات درمان در شهرستان حدود 30 مایلی جنوب شرقی شهر آمستردام قبل از coronavirus موارد گزارش شده وجود دارد, با توجه به, مارس 30 داستان توسط بلومبرگ.

تمپه اعتقاد بر این است به عنوان اولین شهر در ایالات متحده کار برای تشخیص سطح ویروس در درمان نشده فاضلاب ASU پروفسور رولف هلدن گفت. تیم او که مطالعات فاضلاب نمونه در شهرستانها در سراسر جهان شده است نظارت و فاضلاب در 30 شهرستانها ایالات متحده برای شناسایی ویروس های دیگر برای توسعه سیستم های هشدار دهنده زود هنگام برای آنفولانزا و سایر بیماری.

مطالعه در مراحل اولیه

محققان در مراحل اولیه تعیین در چه سطح اگر هر SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 بیماری تشخیص داده می شود در فاضلاب گفت: هلدن مدیر ASU را Biodesign مرکز مهندسی بهداشت محيط و محقق در این پروژه است.

هلدن و تیم خود را ایجاد کرده اند یک آزمون برای تعیین اینکه آیا مواد ژنتیکی از ویروس تشخیص داده می شود در فاضلاب درمان نشده است. آزمایش های در حال انجام برای تعیین اگر تشخیص روش کار می کند.

این تیم با موفقیت شناسایی ویروس ها است که باعث COVID-19 در سواب به دست آمده از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است.

اگر روش تست آثار محققان را جمع آوری نمونه ها از نقاط مختلف شهر به سیستم فاضلاب و نظارت بر روند مانند اینکه آیا مقدار ویروس موجود در فاضلاب را افزایش می دهد یا کاهش می یابد.

نمونه ها را نشان دهنده بزرگ مناطق جغرافیایی و نمی تواند به یک فرد از خانواده یا ایجاد. هر کسی که با استفاده از یک سرویس بهداشتی در این شهرستان منجر به نمونه.

“وجود دارد هیچ راهی برای ردیابی اطلاعات را از آنچه ما شناسایی به یک فرد است. که هدف ما” هلدن گفت. “ما فقط می خواهم به در مواظب و اجازه دهید مردم در مورد حضور و ورود به آن در جامعه است.”

این تیم که در حال کار با تمپه به آهنگ دیگر نشانگرهای زیستی در این شهر فاضلاب سیستم برای نزدیک به دو سال در حال حاضر است همه چیز را راه اندازی برای دریافت فرآیند و تجزیه و تحلیل داده ها.

مواد ژنتیکی از ویروس شناسایی شده است در مدفوع برخی از بیماران آلوده اما کمی شناخته شده است در مورد چه مقدار از این ویروس ریختن در مدفوع چه مدت آن را ریخته است و این که آیا آن را می توان منتقل شده از مدفوع فرد آلوده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اطلاعات اضافی می تواند کمک به شهر دسترسی به منابع تست کیت

تمپه و ASU کار کرده اند برای نزدیک به دو سال به مطالعه نشانگرهای زیستی در این شهر فاضلاب. آنها نظارت اثری از مواد مخدر در درمان نشده فاضلاب به کمک به اولین پاسخ دهندگان شکل مداخله به هنگام و آموزش و پرورش تلاش در شهرستان و سطح هورمون های استرس مانند کورتیزون و کورتیزول.

محققان و شهرستان به دنبال محوری این برنامه به مطالعه دیگر بيومارکرهای و coronavirus همه گیر ارائه یک فرصت برای گسترش این برنامه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس Inchausti گفت.

Inchausti گفت: کارکنان شهرستان می تواند با استفاده از این اطلاعات برای به دست آوردن بیشتر دنده محافظ برای اولین پاسخ دهندگان و تست کیت در محلی بیمارستان ها و درمانگاه اگر محققان می توانند تشخیص وجود ویروس در این شهر فاضلاب.

آن را نیز می تواند تشخیص دهد که در آن وجود دارد ممکن است غلظت موارد به طوری که این شهرستان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند تمرکز منابع در آن منطقه او گفت:.

اطلاعات اضافی می تواند کمک به شهرستان بهتر هدف آموزش عمومی و پیشگیری از پیام گفت: تمپه آتش-پزشکی نجات رئیس گرگ رویز.

“اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال کار دور ساعت, اما آنها فقط واکنش” Inchausti گفت. “ما در حال تلاش برای شناسایی یک راه برای بیشتر فعال باشید.”

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de