ASU درخواست تمام دانشجویان به حرکت در خارج از دانشگاه مسکن مارس 15, مگر اینکه دانش آموز را ندارد یکی دیگر از محل های اسکان و ارائه 1500 دلار اعتبار برای کسانی که نمی.

Northern Arizona University همچنین پیشنهاد به دانشجویان دانشگاه رئیس جمهور توییتی جمعه.

ASU ارسال یک ایمیل به دانش آموزان در چهارشنبه شب با مسکن به روز رسانی .

“بر اساس راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی برای به حداقل رساندن تجمع افراد و افزایش فاصله اجتماعی به منظور کاهش گسترش COVID-19 میخواهیم که همه دانش آموزان در محل اقامت که دیگر امکانات رفاهی مناسب برای حرکت در خارج از دانشگاه توسط مارس 15th” ایمیل گفت.

این دانشگاه گفت: از آن ارائه شده است $1,500 nonrefundable اعتباری برای دانش آموزان واجد شرایط “برای به حداقل رساندن بار ناشی از این درخواست است.”

این دانشگاه گفت: دانشجویان باید ببینید اعتبار در حساب خود را بعد از 15 ماه مه.

ASU رئیس جمهور مایکل کلاغ گفت: قبلا در مارس مصاحبه با آریزونا جمهوری اسلامی که از بازپرداخت بودند نامناسب در زمان.

اگر دانش آموزان را ترک نمی پردیس با توجه به شرایط دیگر غذا و مسکن ادامه خواهد داد برای ارائه آن دسته از دانش آموزان است.

خارج از دولت دانش آموزانی که قادر به بازگشت به دانشگاه برای جمع آوری وسایل خود را تا زمانی که ممکن است 10 یا به عنوان به زودی به عنوان محلی دولت ملی یا بین المللی شرایطی اجازه می دهد.

آن دسته از دانشجویانی که حرکت توسط مارس 15 یا از وضعیت دانش آموزان که دانشگاه تایید به زندگی در نقاط دیگر قبل از آوریل 1, واجد شرایط برای اعتبار.

دانش آموزانی که مسکن و غذا هزینه های بودجه توسط ASU فاقد شرایط لازم برای اعتبار.

دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی دریافت خواهد کرد $1,500 اعتبار در حساب دانشجویی خود را.

اگر یک دانش آموز نیاز به اقامت در محوطه دانشگاه و مطمئن باشید که تمام سیاست های مسکن و روش در اثر باقی می ماند برای اطمینان از ایمنی دانش آموز.

“ساکنان را تشویق به ماندن در فضای خود را به نه جمع با دیگران در سراسر جامعه و رعایت بهداشت. امن ترین راه برای ساکنان به نگه داشتن خود و دیگران را امن نگه داشتن فاصله خود” این دانشگاه گفت: در ایمیل.

ASU افزایش یافته تمیز کردن از مناطق مسکونی به عنوان به خوبی. همه ناهار خوری خدمات باید تغییر را-تنها برای از بین بردن و جمع آوری در زمان غذا.

همه مشترک جمع آوری مکان های بسته شده اند در محوطه دانشگاه.

NAU ارائه می دهد اعتبار مسکن به دانشجویان

روز جمعه Northern Arizona University ارائه اعتبار به دانش آموزان خود را که حرکت در خارج از دانشگاه مسکن مارس 16, دانشگاه, رئیس جمهور ریتا چنگ توییتی.

اعتبار نشان دهنده 25 درصد از بهار ترم مسکن و ناهار خوری اتهامات که اعمال خواهد شد توازن فوق العاده برای کسانی که در مورد هر دانش آموز را به حساب با توجه به اخبار مختصر در دانشگاه سایت.

اگر دانش آموز تعادل اعتباری پس از اعمال به مسکن در بهار یا ناهار خوری اتهامات که اعتبار اعمال خواهد شد هر گونه سقوط 2020 ترم اتهامات این سایت اعلام کرد. ناهار خوری دلار و بلوک برنامه غذایی تعادل به سمت چپ در ترم پایان خواهد کرد که رول بیش از سال آینده تحصیلی است.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی در alyssa.stoney@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de