سونیا Forte Duhé شروع کردن زمین برای دانشجویان و استادان در Walter Cronkite دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در ماه گذشته با یک کلیپ از مدرسه اسم لنگر پوشش فرود ماه در سال 1969.

Duhé بود در میان فینالیست به عنوان مدرسه روزنامه نگاری جدید در دین و در حالی که تلویزیون قدیمی فیلم او نشان داد ممکن است کمی دانه دار او پیام روشن بود: هر کس طول می کشد بیش رهبری از مدرسه خواهد بود مسئول میراث.

در حال حاضر که میراث در Duhé دست.

آریزونا دولت دانشگاه tapped دانشگاه مدیر و روزنامه نگار سابق به عنوان دین جدید از Cronkite مدرسه شروع در ماه جولای.

Duhé موفق خواهد شد مدرسه دیرین دین کریستوفر کالاهان. او همچنین حمل عنوان مدیر عامل شرکت آریزونا PBS که قرار دارد در ASU را در مرکز شهر فینیکس پردیس.

Duhé در حال حاضر یک مدیر در دانشکده ارتباطات و طراحی در دانشگاه لویولا نیواورلئان گفت: دانشجویان و استادان در ماه گذشته او می خواهد به Cronkite برتر جهان چنین برنامه.

Cronkite در حال حاضر ممکن است یک شهرت بزرگ در صنعت رسانه به عنوان یک روزنامه نگاری و ارتباطات برنامه اما Duhé اشاره به دو رقیب در زمینه – دانشگاه نورث وسترن و دانشگاه میسوری – در نشان می دهد وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.

Duhé گفت که او می خواهد به گسترش تحقیقات چند رشته ای و حفظ تکنولوژی به روز.

“اگر هیچ چیز تغییر شش ماه از در حال حاضر من یک مشکل. این روش زندگی من,” او گفت: در ماه گذشته. “صنعت ما در حال تغییر است به طوری که اگر ما در حال انجام کارهای مشابه امروز شش ماه از در حال حاضر من واقعا مشکل است.”

Duhé به دست آورده مدرک لیسانس در رشته روزنامه نگاری از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا در سال 1983 و کارشناسی ارشد از دانشگاه نورث وسترن در سال 1984. او در اخبار تلویزیون به عنوان یک خبرنگار لنگر و مجری امور عمومی نشان می دهد قبل از گرفتن مدرک دکتری در سال 1993 از دانشگاه میسوری.

پس از کار در دانشگاه کارولینای جنوبی Duhé شد مدیر دانشکده ارتباطات جمعی در دانشگاه لویولا نیواورلئان در سال 2009.

در اعلام خود استخدام ASU به نام Duhé زمان در لویولا “تحول” یادآور مدرسه اضافه شده هنر طراحی گرافیک و دیجیتال فیلمسازی به آن بخش از روزنامه نگاری و ارتباطات استراتژیک در طول دوره تصدی خود را.

“دکتر Duhé به ارمغان می آورد ثروت از رهبری علمی و تجارب حرفه ای به این موقعیت و من مطمئن هستم او خواهد بود یک رهبر قوی برای مدرسه پیشرو آن را به آینده ای روشن” ASU معاون اجرایی رئیس جمهور و دانشگاه کشيش علامت سرل گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم است.

روزنامه نگاری است که نه فقط برای Duhé ، آن را عملا کسب و کار خانوادگی. شوهرش Lester B. Duhé جونیور سابق روزنامه نگار تبدیل مشاور سیاسی.

آنها دو پسر وینسنت و Lester. دومی یک خبرنگار تلویزیون در باتون روژ.

تماس با اندرو آکسفورد در andrew.oxford@arizonarepublic.com و یا در توییتر @andrewboxford.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im