دانشگاه ایالتی آریزونا چهارشنبه اعلام کرد که آن کلاس را حرکت آنلاین برای دو هفته شروع مارس 16 اما دانشگاه — از جمله مسکن و خدمات غذایی — باز باقی خواهد ماند.

موجی از دانشگاه های سراسر کشور ساخته شده است که مشابه تغییرات به آدرس جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

ASU رئیس جمهور مایکل کلاغ اعلام کرد که این حرکت در یک ایمیل به ASU جامعه چهارشنبه.

هفته گذشته ASU یکی از بزرگترین دانشگاه در ایالات متحده شروع به تست برنامه های دانشکده به حرکت خود کلاس های آنلاین از طریق ویدئو-نهفته نرم افزار به نام زوم.

با وجود یکی از کشور مورد تأیید بودن یک عضو از ASU جامعه دانشگاه را بلافاصله حرکت دوره به طور کامل آنلاین. دانش آموزان ارسال شده در اجتماعی, رسانه شکایت در مورد کلاس ها در ادامه به صورت عادی و یک درخواست برای لغو کلاس های حضوری جلب بیش از 25000 امضا.

فرد متصل به ASU شد آریزونا مورد اول با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در ماه ژانویه است.

کسی که قرارداد این ویروس تا به حال سفر به ووهان, چین, که در آن برای اولین بار شیوع نشات گرفته است. از مارس 3, هشت بیشتر موارد پدید آمده در آریزونا از جمله در افرادی که سفر کرده اند و نه به تازگی.

رژیم صهیونیستی. mlb اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بعد از ظهر چهارشنبه در پاسخ به کروناویروس جدید, ساعت پس از مقامات بهداشتی اعلام نهم مورد در دولت است.

کلاس های آنلاین خواهد بود-تنها به مدت دو هفته برای همه ASU دانشگاه شروع دوشنبه هنگامی که دانش آموزان در بازگشت از رخصتی بهار. پس از آن دو هفته دانشگاه را چگونه ارزیابی برای ادامه کلاغ گفت.

کلاغ گفت هیچ تایید COVID-19 موارد در ASU در این زمان اما اشاره کرد که بسیاری از مردم در حال سفر برای شکستن بهار در این هفته به مکان های که در آن وجود دارد ممکن است در جامعه گسترش ویروس.

چگونه ASU را به سوئیچ

در اینجا این است که چگونه این حرکت را فقط آنلاین کار خواهد کرد:

  • در کلاس های حضوری را حرکت آنلاین “هر کجا که ممکن است” برای دو هفته. ممکن است موارد که در آن شرایط خاص نیاز مردم به ملاقات در فرد مانند آزمایشگاه های علوم و یا هنر و طراحی کلاس های ASU سخنگوی کتی Paquet گفت.
  • دانشگاه خود را باز باقی خواهد ماند به عنوان خوابگاه کامپیوتر, آزمایشگاه مواد غذایی, خدمات, سلامت, کلینیک, مشاوره و آزمایشگاه های تحقیقاتی.
  • ارومیه را انتقال به آموزش آنلاین اما کارکنان باقی خواهد ماند و کار در فرد Paquet گفت.
  • رویدادهای عمومی ادامه خواهد داد مگر اینکه در غیر این صورت اعلام کرد.

“ما در حال بدست گرفتن این مراحل را برای خروج از فراوانی احتیاط” کلاغ گفت: در اعلام. “مقامات بهداشت عمومی هنوز ساخته نشده این یک نیاز برای موسسات دولتی. با این وجود با توجه به تمام است که ما می دانیم و آنچه که ما می توانیم پیش بینی بر اساس اطلاعات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ما معتقدیم این است که مهمترین و البته محتاطانه عمل در زمان فعلی.”

فراتر از پیچیدگی لجستیکی از حرکت کل بدن دانش آموز را به طور کامل کلاس های آنلاین بسیاری از دانش آموزان تکیه بر دانشگاه ها برای مسکن و اشتغال, ساخت, انتقال دور از فرد کالج, زندگی دشوار است. در این مرحله, دانشگاه ها, مواد غذایی و مسکن در ASU هنوز باز است.

در سراسر کشور, دانشگاه ها باید نقل مکان کرد و کلاس های خود را آنلاین و یا با تاخیر دانش آموزان خود را’ بازگشت از رخصتی بهار.

ASU و دانشگاه آریزونا در میان بسیاری از دانشگاه ها در بهار.

مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به عمل اجتماعی “فاصله” و یا اجتناب از اجتماعات بزرگ و به طور کلی نگه داشتن یک فاصله از سایر افراد است.

دانشگاه های که در آن بسیاری از هزاران نفر از مردم ارتباط برقرار روزانه در حالی که آنها زندگی می کنند و رفتن به مدرسه را اجتماعی فاصله بیشتر دشوار است.

در اوایل این ترم ASU لغو آن تحصیل در خارج از کشور برنامه ها در چین و کره جنوبی آورده و دانش آموزان به آمریکا آن هم در دانشگاه و اعطای بودجه سفر به کشورهایی که دچار بیماری مانند چین و ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن است.

دانشگاه های دیگر حرکت نمی آنلاین

گراند کانیون دانشگاه گفت: آن که تا کنون تصمیم گرفته است برای رفتن آنلاین-تنها و یا لغو کلاس ها. این دانشگاه دارای برنامه های احتمالی در محل در صورتی که لازم می شود سخنگوی باب عاشقانه گفت: از طریق ایمیل.

“دانش آموزان ما در حال شکستن بهار در هفته آینده و به ما ابلاغ به آنها که کلاس های برنامه ریزی شده برای از سرگیری طبق معمول زیر رخصتی بهار” عاشقانه گفت. “ما وضعیت را از نزدیک و کسانی که برنامه تکامل می تواند به سرعت در صورت لزوم برای اطمینان از سلامت و رفاه ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان است.”

UA گفت: بعد از ظهر چهارشنبه در این طرح نشده به حرکت آنلاین-تنها و یا لغو کلاس ها در این زمان.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de