ASU تقویت کننده متهم به آزار و اذیت جنسی, فایل 5 میلیون دلار ادعا علیه دانشگاه خواستار تحقیقات ‘یک تبر کار

آریزونا دولت دانشگاه فارغ التحصیل و ورزشی تقویت کننده ثبت شده است $5 میلیون ادعا علیه این دانشگاه را متهم ASU از صدمه زدن به شهرت و اعتبار خود و اظهارات نادرست در مورد او و پس از او متهم به اذیت و آزار جنسی زنان سه.

بارت پوشیدن یک سرمایه گذار و نیکوکار بود و این موضوع از یک دانشگاه بررسی سال گذشته پس از دیوید کوهن سابق ارشد کاردانی دو و میدانی مدیر که نظارت بسکتبال مردان برنامه ادعا می پوشند از نظر جنسی مورد آزار و اذیت کوهن همسر کتی و دو تن دیگر از زنان است.

کوهن ادعا کرده است او از کار اخراج شد به گزارش رفتار و در ماه فوریه ثبت شده خود را 1.5 میلیون دلار ادعا می کنند در مقابل ASU متهم ASU مدیر ورزشی ری اندرسون از پوشش, آزار و اذیت.

پوشیدن را انکار اتهامات خود را در مارس 28 اطلاع از ادعای اولین گام به سوی یک طرح دعوی در دادگاه بالقوه. او خواستار تحقیقات انجام شده توسط یک محقق مستقل در درخواست از ASU یک “ترور شخصیت” و “یک تبر است.”

ادعای خود گفت که او ارائه شده قابل توجه و قانع کننده اطلاعات به ASU در این تحقیقات اثبات بی گناهی خود را.

“ASU به اشتباه نادیده گرفته این اطلاعات و منع پوشیدن از همه ASU فعالیت ها و به طور دائم آسیب دیده خود شهرت” پوشیدن وکیل لارنس کازان نوشت: در این ادعا است.

پوشیدن ادعا کرد که او مجبور به استعفا از شرکت های بزرگ و خیریه تابلو و دهکدهای از دست داد پتانسیل برای سرمایه گذاری در, سرمایه و سهام خصوصی ، او “هرگز خواهد بود که همان” وکیل مدافع وی نوشت: در این ادعا است.

فصل کاهش یافته و نظر به آریزونا جمهوری روز پنج شنبه با اشاره به سوالات خود وکیل است. ASU سخنگوی کتی Paquet گفت: این دانشگاه کاهش یافته است به نظر این ادعا است.

کوهن مدیر بیش از مردان بسکتبال, یک برنامه است که به طور فزاینده ای بالاتر بود مشخصات زير مربی بابی Hurley.

کوهن ادعا می کند همسر او در تلاش بود به تصویب پوشیدن در راهرو در راه خود را به دستشویی در یک ASU بازی بسکتبال در 14 مارس 2019 در Pac-12 مسابقات مردان در لاس وگاس. کوهن ادعا می گوید پوشیدن قرار دادن دست خود را بر روی کمر آنها را نقل مکان کرد تا طرف از بدن خود را به طرف سینه او و گفت: “دیو خوش شانس است که شما.”

کوهن ادعا می گوید: دو زن دیگر نیز گزارش داد رفتار نامناسب از جمله مالش دهنده یک زن بازگشت و درخواست او نامناسب سوالات و قرار دادن دست خود را بر روی یکی دیگر از زن پا.

این دانشگاه در بیانیه صادر شده در ماه فوریه گفت: بررسی تایید آزار و اذیت حوادث اما کوهن شلیک شد نه قصاص برای گزارش آنها. ASU در تابستان 2019 استخدام یک شرکت حقوقی برای انجام تحقیقات مستقل از اتهامات مطرح شده توسط کوهن. محقق گزارش ارائه شد Oct. 28. پس از این گزارش پوشیدن وکیل می گوید دهنده به طور داوطلبانه متوقف تماس با تیم بسکتبال — با وجود “شرکت خود را انکار هر یک از این اتهامات است.”

ASU گفت: کوهن که به دست آورده $191,227 یک سال متوقف شد در دسامبر. 14 برای امتناع از همکاری با یک گروه سازماندهی مجدد. دانشگاه کاهش یافته است به انتشار این تحقیقات به جمهوری اما خلاصه ای منتشر شد به ASU گفت که او یک “خصمانه و مبارز” پاسخ به بازسازی همراه با “قبل از نمونه های ضعیف رفتار” و این که انگیزه ختم.

کوهن ادعا کرده است این دانشگاه با تاخیر عمل در شکایت خود با اشاره به حادثه او گزارش شده رخ داده است در ماه مارس 2019 هنوز دانشگاه را بررسی نمی افتد تا ماه اوت و لباس ادامه داد: حضور در رویدادهای اواخر ماه دسامبر است.

کتی کوهن ادعا کرد که در سال 2019 Pac-12 بازی مسابقات در لاس وگاس آقای پوشیدن ایستاده بود تا به او اجازه عبور و او به عنوان او قرار داده و دست خود را بر کمر تضعیف آنها را به طرف سینه و اظهار داشت: “دیو (آقای کوهن) است که شانس به شما.”

در همان بازی یک زن دیگر نشسته بعدی به پوشیدن ادعا کرد که او “لمس نوک ران که او را به سبب شانه خالی کردن” و “تکیه بر تجاوز در ناحیه” ساخته شده است که او احساس ناراحت کننده با توجه به کوهن شکایت.

یک سوم زن ادعا کرد که چهار سال قبل در یک 2015 بازی لباس های ساخته شده او احساس “ناراحت کننده” پس از او قرار داده و دست خود را بر روی پای او قرار داده و بازوی خود را در اطراف او و او را در آغوش گرفت با توجه به شکایت.

آریزونا جمهوری است و نه نشر و نام دو تن از زنان است. در حالی که آنها مورد مصاحبه قرار گرفتند به عنوان بخشی از بررسی و شناسایی کوهن و پوشیدن حقوقی ادعای آنها نه ادعا و نه صحبت علنی در مورد این ادعا حوادث. پوشیدن را انکار اتهامات. او گفت: او با حضور Pac-12 بازی مسابقات در مارس 2019 با همسرش و دو نفر دیگر و هیچ کس نشسته نزدیک شاهد هر ادعایی تعامل بین می پوشند و زنان است.

او گفت: مستقل محقق استخدام ASU چپ از گزارش یا نمی مصاحبه ASU کارکنان است که می تواند پشتیبانی پوشیدن شخصیت. این گزارش همچنین موفق به ذکر پوشیدن مثبت رفتار و نقش برجسته در ASU جامعه است.

پوشیدن این ادعا گفت: این گزارش موفق به ذکر است برای مثال که پوشیدن در درخواست از ASU دو و میدانی پرداخت برای یک پرواز خصوصی برای بابی هرلی و خانواده خود را به پرواز به شیکاگو و از بوفالو, نیویورک, برای حفظ استخدام خود را به عنوان مردان بسکتبال مربی خصوصی از رسانه ها. هزینه پرواز رفت و برگشت بود $75,000, او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de