ASU ممنوعیت سفر به کشورهای که در آن coronavirus در حال گسترش است

به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد در آریزونا افزایش یافته دانشگاه ایالتی آریزونا ممنوع دانشگاه و اعطای بودجه سفر به یک تعداد انگشت شماری از کشورهایی که ویروس پخش شد.

این دانشگاه گفت: در یک ایمیل ارسال شده به اعضای هیات علمی و کارکنان در روز جمعه که ASU – و اعطای بودجه مسافرت های بین المللی به سطح 2 و سطح 3 کشور و هنگ کنگ ممنوع شد تا اطلاع ثانوی.

سفر بان کی مون به دنبال مقامات بهداشتی’ اعلام روز جمعه از یک شخص سوم که تست presumptive مثبت جدید کروناویروس در دولت است. مقامات روز شنبه گفت که دو اضافی presumptive موارد مثبت coronavirus تایید شد در دولت است.

این ممنوعیت اعمال نمیشود شخصی, مسافرت, دانشگاه, سخنگوی کتی Paquet گفت: آریزونا جمهوری در روز شنبه. این دانشگاه توصیه می شود دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان جلوگیری از سفر شخصی به آن سطح 2 و سطح 3 کشور و هنگ کنگ که در آن ویروس پخش شد, او گفت:.

روز پنج شنبه در دانشگاه توصیه دانش آموزان و جامعه دانشگاه به دنبال coronavirus دستورالعمل ها در بهار سفر. دانشگاه از بهار است که 8 مارس به مارس 15, با توجه به تقویم دانشگاهی.

سطح 2 و سطح 3 کشور عبارتند از:

  • سطح 3: چین, ایتالیا, ایران و کره جنوبی.
  • سطح 2: ژاپن.
  • سطح 1: هنگ کنگ.

سطح 3 است که برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به این مقصد در حالی که سطح 2 است برای تمرین پیشرفته احتیاطی با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. سطح 1 به عمل معمول احتیاطی.

Paquet را بلافاصله می دانم که در روز شنبه اگر هر یک از دانشجویان دانشکده و یا کارکنان در دانشگاه-بودجه سفر در هر یک از این کشورها.

“ASU است کار به سرعت به شناسایی هر گونه استادان و کارکنان و دانش آموزان که در سفر-مناطق محدود در دانشگاه و یا اعطای بودجه پروژه” Paquet گفت: در یک ایمیل. “ما پیش بینی این تعداد به کوچک ، با توجه به ASU مطالعه-برنامه های خارج از کشور ما یک تعداد انگشت شماری از دانش آموزان هنوز هم خروج از ایتالیا و کره جنوبی و ژاپن است. این دانشگاه در ارتباط با این دانشجویان و در حال کار بر روی امکانات رفاهی است.”

دیگر مسافرت های بین المللی وابسته به دانشگاه نیاز به توضیح که به طبیعت از سفر و باید مورد تایید دین و شهردار یا معاون اجرایی رئیس جمهور با توجه به ایمیل های ارسال شده به ASU علمی و کارکنان.

این دانشگاه همچنین توصیه استادان و کارکنان در برابر غیر ضروری مسافرت داخلی و اضافه کرد که ASU و اعطای بودجه داخلی سفر باید تایید شود با توجه به ایمیل.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de