ASSIA می پیوندد prpl بنیاد را به یک فروشنده خنثی Wi-Fi مدیریت اکوسیستم یک واقعیت

مشارکت به تمرکز بر روی امنیت و همکاری تعبیه شده برای دستگاه های هوشمند در جامعه آینده

شهر ردوود کالیفرنیا., آوریل 25 سال 2020 /PRNewswire/ — – تطبیقی طیف سیگنال و چیدمان, Inc. (ASSIA®) بازار-تامین کنندگان پیشرو در هوش مصنوعی هدایت پهنای باند و Wi-Fi نرم افزار بهینه سازی, اعلام رسمی آن دخالت در prpl پایه منبع باز, جامعه محور, نه برای سود کنسرسیوم با تمرکز بر فعال کردن امنیت و همکاری تعبیه شده برای دستگاه های هوشمند جامعه آینده است. ASSIA باعث می شود آن را ممکن است برای ارائه دهندگان خدمات Wi-Fi مدیریت راه حل برای کار با هر شبکه Wi-Fi روتر ها و میان راه حل و interoperate مقیاس و تکامل با تکنولوژی و استانداردهای.

“قابل اعتماد پهنای باند و اتصال به Wi-Fi در حال اساسی به تقویت اقتصاد در سراسر جهان است. ASSIA سهم به prpl خواهد اهرم این شرکت در دهه کار پیشگام استقرار پیشرفته Wi-Fi راه حل های مدیریت در جهان بزرگترین حامل و ایجاد استانداردهای صنعت برای اتصال به اینترنت گفت:” Tuncay Cil, ASSIA رئیس استراتژی افسر. “ASSIA می دهد ارائه دهندگان خدمات پیشرفته Wi-Fi قابلیت های مدیریت بدون قفل شدن به یک فروشنده خاص جمع آوری اطلاعات/کنترل لایه میانی.”

“ASSIA سرمایه گذاری به شدت در ایجاد استانداردهای صنعت و کمک به همکاری از Wi-Fi اکوسیستم بودن کلام در توسعه اتحاد Wi-Fi Wi-Fi CERTIFIED Data عناصر™ استاندارد و پهنای باند فروم TR-181 Wi-Fi مدل داده. ASSIA دخالت در prpl بنیاد را همکاری با prpl خانواده از راه حل های خود را بزرگ حامل پایه مشتری و کمک خواهد کرد به آینده prpl توسعه قابلیت پیشرفته Wi-Fi مدیریت فن آوری گفت:” رابرت Ferreira, رئيس جمهور از prpl پایه و اساس است.

اهمیت صفحه اصلی Wi-Fi با استانداردهای مدیریت
Wi-Fi مدیریت تبدیل به یک عامل تعیین کننده برای تحویل اینترنت-دسترسی به خدمات صنعت شده است و تکه تکه های مختلف اختصاصی میان روش که آنها دشوار است برای استقرار و مقیاس و عدم صاف همکاری هستند چرا که آنها هم تراز با خاص میان تکنولوژی و/یا مشتری-محوطه محصولات. ارائه دهندگان خدمات می توانید پیدا کردن خود را قفل شده است و در این کمتر از حد مطلوب در اين زمينه است. این قفل در معرض خطر را افزایش می دهد به عنوان ارائه دهندگان خدمات تلاش برای تکامل نوآوری و ترکیب استانداردهای در حال ظهور مانند Wi-Fi 6 و مش. ASSIA کمک می کند تا ارائه دهندگان خدمات جلوگیری از این قفل برای Wi-Fi مدیریت رانندگی prpl منبع باز و مرتبط با استانداردهای باز تلاش رو به جلو برای ایجاد واقعی صنعت-همکاری گسترده ای با مشارکت همه ذینفعان به جای اینکه کنترل شده توسط یک فروشنده.

ASSIA فعال بوده است و نویسندگان به باز کردن استانداردهای صنعت بدن از زمان آغاز آن. ASSIA منجر به prpl بنیاد پهنای باند فروم اتحاد Wi-Fi, Wireless Broadband Alliance, NICC, ITU-T و ETSI توابع شبکه و مجازی سازی, صنعت, مشخصات گروه در ایجاد استانداردهای صنعت. این تلاش پیشبرد استانداردهای صنعت است که برای کمک به ارائه دهندگان خدمات استقرار زیرساخت افزاری است که interoperates و تکامل می یابد در سراسر چندین نسل از فن آوری و راه حل فروشنده.

Wi-Fi است که ماموریت زیرساخت های حیاتی برای زندگی
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزش ASSIA استانداردهای ابتکارات ما به عنوان خوانده شده آخرین وبلاگ “Wi-Fi است که زیرساخت های ماموریت بحرانی برای زندگی” که به بحث در مورد اهمیت استاندارد برای اطمینان از قابل اعتماد و امن اتصال به اینترنت در طول زمان به چالش کشیدن مانند زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

در مورد prpl بنیاد
prpl (تلفظ “بنفش”) یک جامعه محور سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر فعال کردن امنیت و همکاری از دستگاه های جاسازی شده برای IoT و هوشمند جامعه آینده است. Prpl نشان دهنده رهبران در صنعت فن آوری سرمایه گذاری در نوآوری در بهره وری حمل و سازگاری خوبی از گسترده جامعه از توسعه دهندگان کسب و کار و مصرف کنندگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد prpl بنیاد مراجعه کنید http://prpl.works.

لینک های مرتبط

در مورد CloudCheck® نرم افزار
ASSIA را CloudCheck® Wi-Fi مدیریت ارائه یک سخت افزار-اگنوستیک نرم افزار-تنها راه حل است که نظارت بر مدیریت و بهینه سازی صفحه اصلی شبکههای Wi-Fi برای ارائه دهندگان خدمات. منحصر به فرد لایه لایه معماری متشکل از یک ابر جزء فراهم می کند که عملکرد و مقیاس و هوشمند عامل در CPE مدیریت تحویل پهنای باند برای دستگاه در مقیاس. این CloudCheck سرویس متنی با استفاده از تجزیه و تحلیل و ماشین-الگوریتم های یادگیری به منظور بررسی تاریخی و real-time شرایط Wi-Fi محیط و اتوماتیک استفاده مبتنی بر بهینه سازی است که ایده آل برای هر گره در شبکه است. به روز رسانی وضعیت هشدار و توصیه های در دسترس هستند به ماموران مرکز تماس از طریق رابط های برنامه کاربردی و یا یک برنامه تلفن همراه است که زمینه و تکنسین های مشترکین به Wi-Fi “کارشناسان” است که می تواند کمک یا مراقبت از خود است. این CloudCheck پلت فرم یکپارچه ادغام با دیگر مراقبت از گردش و می توانید با استفاده از داده های خارجی برای تصمیم گیری بهتر.

در مورد ASSIA®
ASSIA محصولات و مالکیت معنوی بهبود قابلیت اطمینان از اینترنت و اتصال به شبکه در بیش از 120 M خانواده های بی سیم و سیمی خانوار. ASSIA را هوش مصنوعی مبتنی بر شبکه برای تشخیص و بهینه سازی راه حل کمک به ارائه دهندگان خدمات و ارائه دهندگان نرم افزار ارائه قابلیت اطمینان خواستار زندگی-برنامه های کاربردی مهم از جمله نهفته پزشکی از راه دور کار از خانه و مطالعه-از-صفحه اصلی. ASSIA محصولات و IP ارائه می شود قابل توجه عملیاتی هزینه کاهش برای ارائه دهندگان خدمات اینترنت در مناطق فعال مشترک مراقبت, افزایش رضایت مشتری و ارتباط بیشتر برای ارتقاء به بالاتر تولید درآمد خدمات ردیف. ASSIA کمک می کند تا تعریف آینده از شبکه های فعال رانندگی استانداردهای صنعت کار از طریق رعایت استانداردهای سازمان از جمله پهنای باند جهان فروم, Wi-Fi Alliance, prpl پایه و اساس است. برای اطلاعات بیشتر www.assia-inc.com.

Expresse®, ClearView® و CloudCheck® علائم تجاری ثبت شده ASSIA. “FARID” مخفف “تطبیقی طیف سیگنال و تراز گنجانیده شده است.”

تماس با ما
غنی Guth
[email protected]

منبع ASSIA

لینک های مرتبط

https://www.assia-inc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de