ASSA ABLOY فروش کسب و کار خاصی در رابطه با کسب Agta Record

استکهلم, 29 ژوئن 2020 /PRNewswire/ — ASSA ABLOY وارد شده به توافقات الزام آور با ایتالیا بر اساس FAAC گروه برای فروش برخی agta record و ASSA ABLOY کسب و کار به عنوان بخشی از تعهدات به آدرس رقابت نگرانی کمیسیون اتحادیه اروپا در ارتباط با کسب سوئیس شرکت agta record (به “واگذاری”).

را واگذار کسب و کار شامل agta record عملیات در هلند, اتریش, مجارستان و اسلوونیو همچنین ASSA ABLOY اتوماتیک عابر پیاده در درب کسب و کار در فرانسه و انگلستان است. علاوه بر این agta record با سرعت بالا درب کسب و کار واقع در فرانسه نیز گنجانده شده است.

را واگذار کسب و کار تا به حال یک گردش مالی در سال 2019 حدود 93 میلیون یوروبه نمایندگی از حدود 20 درصد از کل اولیه اضافه درآمد. قیمت فروش برای واگذاری است EUR 100 متر در نقد و بدهی صورت رایگان.

واگذاری منوط به عرفی بسته شدن شرایط است و انتظار می رود به طول سه ماهه سوم سال 2020 است.

کسب agta record است که انتظار می رود بسته شود در ماه جولای سال 2020 بعد از همه باقی مانده بسته شرایط و کمیسیون اتحادیه اروپا مورد نیاز برآورده شده است.

اطلاعات اضافی به خصوص با توجه به بسته شدن کسب agta record و پس از آن مناقصه ارائه توسط ASSA ABLOY باقی مانده agta record سهام خواهد بود ابلاغ به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

نیکو Delvaux, رئيس جمهور و مدیر عامل تلفن. no: +46-8-506-485-82
اریک Pieder CFO و معاون اجرایی رئیس جمهور, شماره تلفن. no: +46-8-506-485-72
Björn Tibell رئیس روابط سرمایه گذار, تلفن. no: +46-70-275-67-68

در مورد ASSA ABLOY

این ASSA ABLOY گروه رهبر جهانی در راه حل های دسترسی. این گروه در عمل در سراسر جهان با 49,000 کارکنان و فروش SEK 94 میلیارد. این گروه دارای موقعیت پیشرو در زمینه هایی مانند کارآمد درب دهانه اعتماد هویت و ورود اتوماسیون. ASSA ABLOY را نوآوری فعال کردن ایمن و مناسب برای دسترسی فیزیکی و دیجیتال ، هر روز ما کمک میلیاردها نفر از مردم تجربه تر باز جهان است.

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/assa-abloy/r/assa-abloy-sells-certain-businesses-in-relation-to-the-acquisition-of-agta-record,c3143607

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع ASSA ABLOY

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *