آسیایی و اسپانیایی ساکنان بالاترین COVID-19 نرخ تشخیص در حالی که سیاه بیماران تجربه بالاترین نرخ مرگ و میر – NJHA تحلیل

PRINCETON, N. J., مه 7 سال 2020 /PRNewswire/ — نیوجرسی جوامع از رنگ در حال تجربه نامتناسب اثرات COVID-19 در تشخيص و نرخ مرگ و مير با توجه به یک تجزیه و تحلیل از مرکز بهداشت تجزیه و تحلیل تحقیقات و تحول (نمودار) در نیوجرسی انجمن بیمارستان.

NJHA و تحلیل بر اساس ترخیص از بیمارستان داده ها نشان می دهد که آسیایی ها و اسپانیایی افراد با سن بالا-تنظیم نرخ تشخیص در حالی که سیاه و بیماران باید بالاترین سن-تنظیم میزان مرگ و میر.

سن-تنظیم تشخیص میزان نژاد/قومیت و جنسیت نشان داد:

  • آسیایی بيشترين سن-تنظیم تشخيص رای در 25.7 در هر صد جمعیت برای مردان و 21.3 هر صد جمعیت برای زنان است.
  • اسپانیایی ها بود و دوم بالاترین سن-تنظیم تشخيص رای در 20.3 در هر صد جمعیت برای مردان و 17.6 هر صد برای زنان است.

ترین جوامع نهفته است متفاوت باشد که بررسی آن با بالاترین سن-تنظیم COVID-19 مرگ و مير. این تجزیه و تحلیل نشان داد:

  • سیاه جدید Jerseyans بالاترین COVID-19 عصر-تنظیم میزان مرگ و میر 8.4 در صد جمعیت برای مردان و 7.4 هر صد جمعیت برای زنان
  • سفید بيماران به دنبال, با 7.9 هر صد جمعیت میزان مرگ و میر برای مردان و 5.7 در هر صد جمعیت برای زنان است.
  • اسپانیایی ها تا به حال در جایگاه سوم COVID-19 مرگ و مير در 7.8 در صد جمعیت برای مردان و 5 در صد جمعیت برای زنان است.

“داده های گزارش شده توسط بیمارستان به صورت روزانه در طول COVID-19 شیوع ارائه یک نگاه اجمالی از این مشکل اما نمودار در تجزیه و تحلیل عمیق تر ما کمک می کند تا یادگیری خیلی بیشتر در مورد outsized تاثیر را در جوامع ما از رنگ” گفت: کتی بنترئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نیوجرسی انجمن بیمارستان. “این اطلاعات با ارزش نقطه شروع برای ما به درک بهتر تاثیر این ویروس – و به طور بالقوه دیگر رمان ویروس ها – بهبود برنامه ریزی و نظارت و پاسخ در شیوع آینده.”

داده ها کشیده شده بود از پرونده فرستاده شده توسط بیمارستان ها از طریق نیوجرسی ترخیص از بیمارستان جمع آوری داده ها سیستم. داده ها شامل 75,895 تخلیه شده به عنوان از 1 آوریل سال 2020که 12,581 شناخته شدند COVID-19 موارد است.

علاوه بر این تفاوت ها بر اساس نژاد و قومیت نمودار و تحلیل نشان داد تفاوت بر اساس جنس است. مردان با استثنا از جمعیت تشخیص داده شد با COVID-19 در یک نرخ بالاتر از زنان است. اما سیاه و سفید مردان بود به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و مير ناشی از سیاه و سفید زنان اشاره کرد Sean هاپکینزمعاون ارشد رئیس جمهور از نمودار.

در حالی که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در COVID-19 و تاثیر آن بر جمعیت های مختلف این یافته های اولیه بالا بردن سوال در مورد عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت و نتایج بیمار در این بیماری همه گیر. داده ها را از افراد سالم 2020 نشان می دهد که سیاه جوامع تجربه بالاتر از نرخ فقر و بالاتر نرخ بیمه. مسکن استخدام, مواد غذایی دسترسی به حمل و نقل و آموزش و پرورش هستند و دیگر نگرانی های اجتماعی با تاثیر فوق العاده ای بر سلامت.

کسانی که اثرات نفوذ سلامت. برای مثال فشار خون بالا رای به صورت سیاه و سفید جدید Jerseyans است 40.9 درصد در مقایسه با 31.3 درصد در اسپانیایی 28.55 برای ساکنان سفید و 23.8 برای ساکنان. سیاه جدید Jerseyans نیز دولت بالاترین نرخ از دیابت و چاقی, با توجه به, N. J., دولت بهداشت و درمان ارزیابی اطلاعات. کسانی که در میان شایع ترین شرکت مرضی شرایط ذکر شده در COVID-19 مرگ و میر.

“این اختلافات متاسفانه در حال آشکار خود را در COVID-19 تلفات ما در حال دیدن در نیوجرسیگفت:” سندی کیو, RN, معاون رئیس جمهور از عملکرد بالينی و تحول است. “یکی از مهمترین درس های آموخته شده در این بیماری همه گیر است که به برنامه ریزی و کاهش بار بیماری در اقلیت بیماران و آسیب پذیر جوامع است.”

چگونه سیستم بهداشت و درمان و شرکای اجتماعی آغاز به آدرس این مسائل پست-COVID-19? NJHA گزارش فراهم می کند تعدادی از ملاحظات مهم برای پس از عمل تجزیه و تحلیل COVID-19 پاسخ. آنها عبارتند از:

  • اعمال نفوذ جامعه مشارکت از طریق هدف توسعه و ارتقاء سلامت
  • آماده سازی و ارائه نظر فرهنگی و زبانی اطلاعات مناسب به نیوجرسی جمعیت های گوناگون
  • برنامه ریزی برای فضاهای امن برای قرنطینه خدمات بهداشت روانی و فرزند و خانواده منابع برای گروه های آسیب پذیر.

کامل نمودار بولتن را می توان در یافت www.njha.com/CHART.

منبع نیوجرسی بیمارستان انجمن (NJHA)

لینک های مرتبط

http://www.njha.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im