اشلی جاد جنسی آزار و اذیت ادعا علیه Harvey Weinstein احیا

بازیگر اشلی جاد متقاعد یک دادگاه تجدید نظر فدرال به او اجازه ادامه با جنسی-آزار و اذیت ادعا علیه سابق فیلم مغول Harvey Weinstein که او گفت: دستکاری حرفه ای خود را پس از او را رد کرد و خود را پیشرفت.

این اتهام ناشی از یک قسمت در بورلی هیلز هتل حدود دو دهه پیش در جاد می گوید او ملاقات حوله تن پوش-لباس Weinstein در یک اتاق خصوصی به بهانه نشست صبحانه. بازیگر ادعای او تنها موفق به فرار از اتاق پس از قول او می تواند “لمس” هنگامی که او برنده یک جایزه اسکار در یکی از فیلم های خود را.

سان فرانسیسکو مستقر در دادگاه تجدید نظر یکشنبه رد قاضی دادگاه که سال گذشته اخراج کرده جاد جنسی-آزار و اذیت ادعا می کنند در حالی که اجازه می دهد او را به ادامه در دیگر اتهامات علیه Weinstein از جمله افترا. در زمان حادثه در اواخر 1990s جاد و Weinstein تا به حال یک رابطه حرفه ای سقوط کرد که در شاخص های کالیفرنیا جنسی-آزار و اذیت قانون دادگاه تجدید نظر گفت.

“رابطه خود را شامل یک قدرت ذاتی تعادل در جایی که Weinstein بود و منحصر به فرد واقع به ورزش اجبار یا اهرم بیش از جاد موجب حرفه ای خود را در موقعیت و نفوذ خود به عنوان یک تولید بالا در هالیوود” دادگاه گفت.

Weinstein در حال حاضر در حال خدمت به 23 سال حبس برای جرایم جنسی در یک زندان امنیتی حداکثر در شمال ایالت نیویورک پس از محکومیت در دادگاه در اوایل این سال است.

کالیفرنیا جنسی-آزار و اذیت قانون اصلاح شد و در پی #MeToo جنبش بود که به هر طریقی با آیات Weinstein تاریخچه طولانی از سوء استفاده جنسی از بازیگران جوان. دولت قانون در حال حاضر به طور خاص شامل روابط حرفه ای شامل فیلم های مدیران و تولید کنندگان است.

“ما بسیار خوشحالیم که هر دو خانم جاد و آقای Weinstein خواهد شد که روز خود را در دادگاه که در آن ما انتظار داریم این حقیقت را به نور” فیلیس Kupferstein یک وکیل برای Weinstein در بیانیه ای گفت:. “حداقل ترین بررسی وقایع را نشان می دهد که آقای Weinstein نه هتاکان خانم جاد و نه مانع و یا با دخالت خود را حرفه ای و قطعا هرگز انتقام در برابر او و در واقع تا به حال هیچ چیز به مقابله به مثل است.”

جاد وکیل, Ted Boutrous گفت: این حکم یک پیروزی برای همه قربانیان آزار و اذیت جنسی در روابط حرفه ای است.

“دادگاه به درستی نگه می دارد که در کالیفرنیا قانون منع آزار و اذیت جنسی و اقدامات تلافی جویانه توسط تهیه کنندگان و دیگران در موقعیت های قدرتمند حتی در خارج از زمینه اشتغال و ما نگاه به جلو به دنبال این ادعا علیه آقای Weinstein در دادگاه” Boutrous در بیانیه ای گفت.

Weinstein همچنین چهره دعاوی مدنی از برخی از مقتولین. در اوایل این ماه یک قاضی فدرال در نیویورک کاهش یافته است به تصویب یک پیشنهاد $18.9 میلیون دلار حل و فصل بین Weinstein و نه زنانی که ادعا می کنند او تجاوز جنسی یا آزار آنها. قاضی گفت: متخلفان برخورد عادلانه نیست به دیگر زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im