Ascentage داروسازی به انتشار بالینی پیشرفت در سال 2020 اسکو در نشست سالانه

سوژو چین و ROCKVILLE, Md., مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — Ascentage داروسازی (6855.هنگ کنگ) در سطح جهانی متمرکز بیوتکنولوژی بالینی مرحله شرکت های درگیر در توسعه رمان برای درمان سرطان مزمن هپاتيت B (CHB) و بیماری های مربوط به سن امروز اعلام کرد که آخرین داده های بالینی از شرکت دارو نامزدها از جمله MDM2-p53 بازدارنده APG-115 رمان Bcl-2 و Bcl-xL dual بازدارنده APG-1252 و IAP بازدارنده APG-سال 1387 ارائه خواهد شد در سه پوستر بحث و پوستر در سال 2020 American Society of Clinical Oncology (اسکو) نشست سالانه. به دلیل نگرانی در مورد زمان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در این سال نشست سالانه برگزار خواهد شد و در قالب مجازی از مارس 29 طریق مه 31 سال 2020.

این اسکو نشست سالانه معتبر ترین جلسه در انکولوژی فضا. هدف از این نشست این است که به انتشار برتر علمی پژوهشی و برش لبه روش های درمانی در سرطان به جهان است.

“ما هیجان زده به ارائه بالینی پیشرفت سه نفر از ما نامزد مواد مخدر,” دکتر گفت: Yifan Zhai, افسر ارشد پزشکی از Ascentage داروسازی. “از طریق این نتایج Ascentage داروسازی نشان دادن توانایی های خود را جهانی توسعه بالینی در آپوپتوز. ما در حال تلاش برای ارائه بیشتر گزینه های درمان برای بیماران مبتلا به نیازهای پزشکی برآورده نشده.”

چهار پوستر ارائه خواهد شد در ASCO20 از جمله:

پوستر جلسات بحث و گفتگو

  • مرحله Ib مطالعه یک رمان کوچک مولکول MDM2 بازدارنده APG-115 همراه با pembrolizumab در ایالات متحده مبتلا به متاستاز تومورهای جامد

زمان: مه 29th, 8:00-11:00 am EST

چکیده: #3512

جلسه: رشد و نمو درمان—Molecularly هدفمند عوامل و تومور زیست شناسی

  • برای اولین بار در انسان مطالعه palcitoclax (APG-1252), یک رمان دو Bcl-2 و Bcl-xL بازدارنده نشان مزایای پلاکت ایمنی در حالی که حفظ اثر ضد سرطان در ایالات متحده مبتلا به متاستاز تومورهای جامد

زمان: مه 29th, 8:00-11:00 am EST

چکیده: #3509

جلسه: رشد و نمو درمان—Molecularly هدفمند عوامل و تومور زیست شناسی

  • مرحله Ib مطالعه یک رمان bivalent IAP آنتاگونیست APG-سال 1387 در ترکیب pembrolizumab برای بیماران مبتلا به تومورهای جامد پیشرفته

زمان: مه 29th, 8:00-11:00 am EST

چکیده: #3508

جلسه: رشد و نمو درمان—Molecularly هدفمند عوامل و تومور زیست شناسی

پوستر جلسه

  • فاز اول مطالعه نتایج حاصل از APG-115 یک MDM2-p53 دشمن در بیماران با پیشرفته liposarcoma و دیگر تومورهای جامد

زمان: مه 29th, 8:00-11:00 am EST

چکیده: #11542

جلسه: سارکوم

در مورد Ascentage داروسازی

Ascentage داروسازی (6855.هنگ کنگ) است که در سطح جهانی متمرکز بیوتکنولوژی بالینی مرحله شرکت های درگیر در توسعه رمان برای درمان سرطان CHB و بیماری های مرتبط با سن. این شرکت با تمرکز بر توسعه درمان است که مهار پروتئین-پروتئین تعاملات برای بازگرداندن آپوپتوز یا مرگ سلولی برنامه ریزی شده. در اکتبر 28, 2019, Ascentage داروسازی ذکر شده در هیئت مدیره اصلی بورس هنگ کنگ محدود است.

Ascentage داروسازی ساخته شده است یک خط لوله هشت بالینی نامزد مواد مخدر از جمله یک رمان بسیار قوی Bcl-2 و Bcl-xL بازدارنده و همچنین داوطلبان با هدف IAP و MDM2-p53 مسیر و نسل بعدی مهارکننده های تیروزین کیناز. این شرکت در حال انجام بیش از 30 فاز I/II بالینی به ارزیابی هشت نامزد مواد مخدر در آمریکا و استرالیاو چین.

به دنبال اظهارات

این اظهارات به جلو نگاه در این مقاله تنها مربوط به حوادث و یا اطلاعات از تاریخ که در آن اظهارات ساخته شده در این مقاله است. به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون ما متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر عموم هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت پس از تاریخ که در آن اظهارات ساخته شده و یا به بازتاب وقوع حوادث پیش بینی نشده. شما باید به خواندن این مقاله به طور کامل و با درک درستی که ما واقعی نتایج آینده و یا عملکرد ممکن است مادی متفاوت از آنچه که ما انتظار داریم. در این مقاله اظهارات و یا ارجاع به نیات ما و یا کسانی که از هر یک از مدیران ما یا شرکت ما ساخته شده از تاریخ از این مقاله است. هر یک از این اهداف ممکن است تغییر در نور از توسعه آینده.

منبع Ascentage داروسازی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de