به عنوان ساکنان دره سر به پارک ها و برخی از شهرستانها کاهش امکانات دیگران گام تمیز کردن به طور منظم در میان بحران

به عنوان ققنوس ساکنان منطقه خود را پیدا کنید cooped در خانه در طول coronavirus همه گیر تر پیدا کردن آرامش در خارج از منزل خود را در محله و خیابان ها و پارک ها و مسیرهای پیاده روی.

خود گزینه های در حال رشد محدود تر.

چند دره شهرستانها شروع به تعطیل پارک امکانات رفاهی — مانند زمین بازی مزارع و دستشویی پارک — به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن جوامع خود را امن است.

در شمال غربی دره شهر, تعجب, زمین های بازی طناب ، در Tolleson یک شهر کوچک در نزدیکی ققنوس ورودی به شهر اصلی پارک جانبازان و پارک ها سنگر گرفتند. و ققنوس در نظر دارد که آیا آن را می توانید محدود کردن ملاقات به آن محبوب مسیرهای پیاده روی پیاده روی.

بسیاری از شهرستانها در دره در حال حاضر تعطیل مراکز تفریحی و لغو و یا تعویق ورزشی لیگ.

اقدامات احتیاطی به معنای محدود کردن گسترش COVID-19 از طریق جمعیت و به شدت لمس سطوح مانند تجهیزات زمین بازی.

برای خانواده ها با کودکان در خانه از توقیف مدارس هر چند تعطیلی دور یکی از گزینه های باقی مانده آنها را برای سرگرمی.

خانواده ها با استفاده از آب و هوای خوب در پارک های محلی روز سه شنبه گفت: پارک اجازه می دهد فرزندان خود را به گرفتن برخی از انرژی و آنها مراقب باشید برای جلوگیری از جمعیت و میکروب ها است.

Alanis کلاغ و کالیب dave sanchez در زمان پسر خود را به بازی در ساندنس پارک نزدیک واتسون و کاهش گیاهی شبیه شاهبلوط هندی جاده ها در روز سه شنبه.

“این ترسناک برای ما چون ما پسر مبتلا به آسم,” کلاغ گفت. “ما می خواهیم به او برخی از هوای تازه و به او اجازه دهید احساس طبیعی است.”

فرماندار منظور ممنوع کامل پارک تعطیلی نگه می دارد ققنوس مسیرهای باز

شهرستانها ندارد قابلیت خاموش کردن پارک به طور کامل تحت یک فرمان اجرایی صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb در روز دوشنبه.

منظور آمده است که “هر, هوای آزاد, منطقه تفریحی پارک سایت یا دنباله فراهم می کند که فرصت ها برای تفریح در فضای باز اجتماعی فاصله” ضروری است خدمات و نمی توان تعطیل توسط یک شهرستان و یا شهر.

منظور انداخت آچار به ققنوس مقامات’ برنامه.

در نشست روز دوشنبه ققنوس شورای شهر در مورد ازدحام بیش از حد در ققنوس پارک ها — به خصوص Camelback Mountain است که منبع نقد مگان مک کین بیش از آخر هفته.

اعضای شورا پیشنهاد کارکنان شهرستان تا سطح شیب دار آموزش و پرورش در اجتماعی فاصله با علامت و پارک رنجرز. آنها نیز در نظر گرفته شده راه هایی برای محدود کردن دسترسی به پارک های شهر و مربا به طوری که تنها تعداد اندکی از مردم می توانند وارد مناطق در هر زمان داده شده.

فرماندار منظور بیرون آمد در حالی که آنها در مورد این موضوع.

در یک ویدیو ارسال شده به توییتر پس از جلسه شورای ققنوس شهردار کیت Gallego گفت: این شهرستان در حال تلاش برای درک دامنه Ducey و آنچه در این شهر هنوز هم ممکن است قادر به انجام این کار برای جلوگیری از ازدحام در پارک های شهر.

به عنوان درجه حرارت آمار اواسط 70s روز سه شنبه بعد از ظهر بازدید از خانواده های استیل, هندی, پارک مدرسه در مرکز شهر فینیکس صید و در زمان به زمین بازی و ramadas.

عامل املاک و مستغلات لری تعقیب خوردند ناهار با خانواده اش تحت ramada.

چیس گفت که کسب و کار خود را به توقف آمده است و او در حال کار از خانه. از آمدن به پارک فرصتی برای خارج شدن از خانه و لذت بردن از یک کمی از هوای تازه.

“این کاملا زرق و برق دار روز,” او گفت:, و اضافه کرد که او تلاش کرده است به یک نقطه از بیرون آمدن هر روز برای لذت بردن از آب و هوای خوب. “من در اینجا در روز شنبه از خوردن ناهار با یک دوست بود و آن را بسته بندی شده.”

پارک شهر تعطیلی تا کنون

از شنبه بعد از ظهر فقط گیاهی شبیه شاهبلوط هندی و تعجب باید حرکت رو به جلو با بسته شدن از پارک امکانات رفاهی در دره.

به عنوان بخشی از آن اورژانس منظور صادر شده در مارس 17, Tolleson تعطیل خود را پارک. این شهر نیست, پاسخ به یک درخواست فوری برای توضیح شنبه در فرمانداری سفارش و اینکه آیا این شهر را بازگشایی آن پارک.

جای تعجب نیست بسته پارک ها به طور کامل, اما آن را تعطیل کرده است و همه از آن پارک امکانات رفاهی از جمله پارک آب چشمه در دادگاه های بسکتبال, ترشی, توپ, دادگاه, سگ, پارک, پارک اسکیت, چلپ چلوپ پد دستشویی و دادگاه های والیبال.

این شهرستان دارای نوار احتیاط در اطراف آن زمین های بازی و علامت اجازه مردم می دانند امکانات دیگر بسته شده است. اجرای آن تشکیل شده عمدتا از آموزش به مردم در مورد اهمیت اجتماعی فاصله گفت: دونا میلر این شهر مدیر پارک ها و تفریح و سرگرمی.

میلر گفت: هدف این است که برای محدود کردن دسترسی به مکان های که در آن مردم جمع آوری شده است. او گفت: این شهرستان به اهمیت گرفتن در خارج در طول این زمان.

“فضای باز و پارک ها و قادر به خارج وجود دارد و ورزش مهم است,” او گفت:.

دیگر شهرستانها نگه داشته اند پارک امکانات رفاهی باز و بسته پارک دستشویی.

که شامل گیاهی شبیه شاهبلوط هندی که همچنین خاموش آب چشمه.

مزارع و زمین بازی در ساندنس در پارک بودند به طرز مرموزی خالی در روز سه شنبه, به جز برای یکی دیگر خانواده کوچک.

“ما انتظار آن را می شود حتی کمتر شلوغ تر از این” کلاغ گفت.

دورتر از شمال تا واتسون جاده پارکینگ در نزدیکی پیاده روی trailheads گیاهی شبیه شاهبلوط هندی در افق پارک منطقه ای پر شده با ده ها تن از اتومبیل.

ولی شهرستانها تا سطح شیب دار برای تمیز کردن در پارک

به جای خاموش کردن پارک و امکانات برخی از شهرستانها مانند چندلر و تمپه در حال افزایش تمیز کردن خود را در زمین های بازی و پارک امکانات رفاهی. چندلر است و حتی به دنبال داوطلب برای کمک به.

همانطور که می رود همه چیز را با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید تصمیم گیری این شهرها ساخته شده اند را به نگه داشتن خود را به پارک باز می تواند در هر زمان تغییر.

در حال حاضر چندلر پارک تیم تعمیر و نگهداری است که با استفاده از ساده سبز و آب گرم به بخار تمیز کردن تجهیزات و سطوح را در آن پارک مانند زمین بازی و جداول پیک نیک شهر گفت: سخنگوی کریگ جوان.

مردم می توانند با تماس 480-782-2752 برای کمک به شهر پاک خود را پارک.

در گیلبرت شهر اضافه شده اضافی بهسازی ایستگاه.

تمپه است بردن آن تمیز کردن تلاش ها برای اطمینان از پارک باقی می ماند امن برای استفاده است. زمین های بازی و ورزش و تجهیزات نوشیدن چشمه و جداول قدرت شسته و مقادیر روزانه در بالا و استفاده از پارک و هر روز در پایین-استفاده از پارک ها.

حمام و سرویس بهداشتی در حال بررسی روزانه در پارک ها و دو بار در روز در Kiwanis Park.

هوارد و لیزا راسل نوه های خود به تماشای بازی در پارک در صبح روز سه شنبه.

از این رقم … زندگی در چندلر اما گفت: آنها در سفر به Kiwanis به کودکان برخی از انواع از پارک در محله خود را.

“آن خسته کننده می شود برای آنها پس از یک در حالی که” هوارد راسل گفت.

او احساسات متناقضی در مورد احتمال بسته شدن زمین بازی گفت که او را درک نگرانی وجود دارد با چندین کودکان در حال بازی با هم در همان تجهیزات. هنوز, او ترجیح می دهند که زمین بازی نگه داشته شود باز برای کودکان.

هوارد گفت: تمپه را افزایش تمیز کردن پارک امکانات رفاهی به او آرامش خاطر به عنوان او را تماشا نوه او بازی کند.

هنوز زن و شوهر آورده ضد عفونی کننده دستمال مرطوب با آنها به پارک.

“شما نمی توانید قفل همه دور” لیزا راسل گفت. “ما در حال حاضر ما در حال گرفتن انواع اقدامات احتیاطی.”

جمهوری خبرنگاران جسیکا بوهم و آلیسون Steinbach کمک به این مقاله است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>