به عنوان برگ برنده هل به بازگشایی مدارس, آریزونا رهبران مدرسه در صورت عدم اطمینان بیشتر

سال تحصیلی آغاز نشده اما آریزونا است که در حال حاضر مرده از COVID-19 با توجه به یک مدرسه سرپرست.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هل مدارس برای بازگشایی در یک جامعه کوچک در شرق آریزونا وضعیتی وخیم از مرگ یک معلم که قرارداد COVID-19 بعد از او آموخته مدرسه تابستانی تقریبا در حالی که در همان اتاق به عنوان دو دیگر معلمان.

مدرسه منطقه سرپرست جف Gregorich گفت: سه معلم رفت بالا و فراتر از آن در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر گسترش این ویروس در حالی که آموزش در همان اتاق اما هر سه قرارداد COVID-19.

کیم برد که شروع به آموزش هیدن-Winkelman Unified School District در سال 1982 درگذشت.

Gregorich باور ندارد آریزونا مدارس آماده برای باز کردن و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کند قدر از اظهارات اخیر اصرار بر بازگشایی مدارس.

“یادگیری را می توان ساخته شده اما زندگی هرگز به ارمغان آورد,” او گفت:.

روز چهارشنبه در آریزونا مدرسه و بهداشت عمومی رهبران هنوز پردازش سراسیمگی از نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و معاون رئیس جمهور مایک پنس با تکیه بر رهبران دولت برای بازگشایی مدارس است.

دولت فشار می آید به عنوان یک رکورد 2,008 فتح کرد گرفته شد مشکوک و تایید COVID-19 بيمار بازدید آریزونا اتاق های اورژانس در روز سه شنبه, با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط Arizona Department of Health Services. داده ها نشان داد دولت رسید جدید با کیفیت بالا برای بستری شدن در بیمارستان مربوط به کروناویروس که در همان روز.

آماده سازی مدارس, اما سوال باقی می ماند

بسیاری از آریزونا مدارس در حال آماده سازی برای باز کردن کلاس های حضوری توسط Aug. 17 یک تاریخ هدف تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb. پنج هفته دور آن معلوم نیست اگر آریزونا آماده است که برای گام.

Maricopa County پیشرو سلامت رسمی روز چهارشنبه گفت که داده ها در حال حاضر نشان می دهد این شهرستان مدارس باید باز نشده است.

“با جامعه-انتقال گسترده ای در چنین سطح بالایی در Maricopa شهرستان در حال حاضر این امر می تواند یک ایده خوب برای قرار دادن در مدرسه, جلسه, گفت:” دکتر ربکا Sunenshine پزشکی مدیر کنترل بیماری برای Maricopa County وزارت بهداشت.

کتی هافمن, آریزونا مدارس سرپرست است تحت فشار قرار دادند در برابر تهمت تلاش برای بازگشایی مدارس است. در مصاحبه با آریزونا جمهوری روز چهارشنبه او به نام پیام از کاخ سفید “گیج کننده است.”

“آن را از تماس با واقعیت در اینجا در آریزونا با شدت و بزرگی از COVID-19 موارد,” او گفت:.

اما در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, DeVos گفت: افتتاح مدارس خواهد “راب دانش آموزان, نه به ذکر است مالیات دهندگان خود را از آینده است.”

“واضح است که ما ملت مدارس باید به طور کامل بازگشایی و به طور کامل به کار این مدرسه در سال,” او گفت:.

مدرسه بازگشایی: یک هدف در حال حرکت

مدرسه محلی ولسوالی در نهایت انتخاب که آیا برای بازگشایی کلاس های حضوری یا نه اگر تصمیم به ماندن بسته به طور بالقوه می تواند جریمه های فدرال و ایالتی پول است. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد که در آن در یک صدای جیر جیر در اوایل روز شنبه که در آن وی به مدرسه دهانه در اروپا است.

آریزونا مدارس معمولا در اوایل سال از مدارس در کشورهای دیگر به طور معمول یک ماه یا بیشتر قبل از روز کارگر.

اما رهبران در تلاش برای بازگشایی شده اند ملاقات با بهمن گاهی اوقات مبهم و راهنمایی پیام های متناقض از دولت و رهبران ملی. آنها همچنین نیروبخش برای امکان کمبود نیروی انسانی و پتانسیل کمبود بودجه.

در حالی که رژیم صهیونیستی. Ducey گفت: در اواخر ماه مه که آریزونا مدارس بازگشایی خواهد این فرصت را از سال تحصیلی آینده شروع در زمان به نظر می رسد برای تبدیل شدن به باریک و باریک به عنوان آریزونا شد COVID-19 نقطه داغ در ماه ژوئن.

در اواخر ماه ژوئن Ducey دستور تاخیر شروع کلاس های حضوری تا Aug. 17 و اضافه کرد که دولت به طور مداوم خواهد داد.

علامت Joraanstad مدیر آریزونا مدیران مدرسه گفت: مدرسه رهبران باید به او “عمیقا نگران” در مورد توانایی خود را برای بازگشایی با خیال راحت.

“جسمی باز با خیال راحت برای خانواده ها و دانش آموزان و کارکنان یک نگرانی بزرگ” او گفت:.

او گفت: مدیران نگران تامین یک منبع ثابت از تجهیزات حفاظت شخصی و بسیاری از تامین کنندگان گفته اند که آنها قادر نخواهد بود برای دریافت منابع به مناطق تا اواسط سپتامبر.

آریزونا اندازه کلاس ها نیز یک نگرانی است. دولتی راهنمایی در ماه ژوئن منتشر شد توصیه مدارس به فضا دانش آموزان از زمانی که امکان پذیر است اما رهبران مدرسه گفته اند انجام خواهد بود که نزدیک به غیر ممکن است مگر در مواردی که دانش آموزان کمتر به مدرسه می آیند.

بسیاری از مناطق در حال دادن به پدر و مادر این گزینه یا حضور در مدرسه آنلاین و یا در فرد است که می تواند در کلاس کوچکتر از اندازه است.

CDC راهنمایی نیز برای دانش آموزان به فاصله شش پا از هم جدا اما در روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: هدایت خواهد بود و تجدید نظر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواست راهنمایی برای مدارس به بیش از حد دشوار است.

هافمن گفت: دولت هدایت تراز وسط قرار دارد با CDC راهنمایی و تماس برای فدرال راهنمایی برای تغییر است “disorienting.”

“این تنها شده بسیار disorienting به چنین مخلوط, پیام,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت کمپین فشار متحده به بازگشایی مدارس, پاتریک Ptak سخنگوی Ducey نوشت: در بیانیه ای که “هدف این است که برای مدارس برای بازگشایی با خیال راحت.”

“ما در حال کار با سرپرست هافمن و رهبران مدرسه و همچنین مقامات بهداشت عمومی را به بهترین تصمیم گیری برای آریزونا, دانش آموزان, معلمان و خانواده” Ptak نوشت. “ما اولویت بهداشت و ایمنی و اطمینان خانواده ها باید گزینه. ما قصد انجام چه چیزی بهترین را برای آریزونا.”

‘این آمار ما سخت واقعی’

برای Gregorich منطقه در یک شهر کوچک در حدود 100 مایلی شرق ققنوس ایده بازگشایی در حال حاضر خو چگونه بیماری است آمار صفحه اصلی.

“ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از معلمان اگر آنها را به بچه ها دوباره,” او گفت:.

او گفت: برد یک معلم کلاس اول دبستان بود که آموزش مدرسه تابستانی تقریبا در یک تیم سه در همان اتاق هنگامی که او و دیگر معلمان مریض شدم. این تیم با استفاده از کامپیوتر خود را ضد عفونی کردن تجهیزات خود نشسته جدا از یکدیگر و ماسک عینک, او گفت:.

اما هر سه قرارداد COVID-19 و برد درگذشت. برد او گفت: استاد بود ، آنلاین ادای احترام او را “یکی از یک نوع است.”

“او بود… فقط فوق العاده استاد معلم بود که غیر قابل تعویض در یک جامعه کوچک مثل هایدن” Gregorich گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای بازگشایی مدارس, گفت, است, سوخت, سیاست, نه واقعیت دولت مواجه است. و تصمیم به بازگشایی می شود تا معلمان با بسیاری از شرایط اساسی در خطر است.

“وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن معلمان و مشاوران و رانندگان اتوبوس امن” او گفت:. “این ممکن نیست. شما می توانید آمد تا با همه فوق العاده بر روی کاغذ برنامه ای برای رفتن به مدرسه. اما حقیقت این است که این بیماری در حال رفتن به به معلمان است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net