به عنوان تمپه اولین اتوبوسی آغاز می شود عامل در سال آینده حمل و نقل مقامات چشم مسیرهای به مسا

به عنوان تمپه اولین اتوبوسی مسیر در مسیر باز بهار آینده مسئولان شهرستان و برنامه ریزان حمل و نقل با توجه به آینده راه است که می تواند اتصال به منطقه مقصد در تمپه و مسا.

این $201 میلیون دلار 3-مایل اتوبوسی مسیر است که تحت ساخت و ساز خواهد شد حلقه در اطراف مرکز شهر تمپه اتصال سواران به محله ها و مراکز کسب و کار همراه ریو Salado پارک وی, دانشگاه ایالتی آریزونا و دره مترو نور-سیستم راه آهن.

تراموای کوچکتر از نور-ماشین های راه آهن و راه اندازی به صورت جداگانه. هر خودرو را نگه دارید تا 125 مسافر. این سیستم است که به معنای برای سفر کوتاه تر و متوقف می شود شبیه به اتوبوس متوقف می شود اتفاق می افتد بیشتر از نور-راه آهن متوقف می شود.

تمپه رهبران هرالد این پروژه به عنوان یک راه برای تنوع بخشیدن به حمل و نقل عمومی سهولت تراکم و خار توسعه در طول مسیر.

در حال حاضر آنها در حال eyeing آینده بسط.

برنامه ریزان حمل و نقل شروع به کاوش در یک فرمت به مسا در سال 2018 است. مطالعه را پوشش می دهد یک منطقه از کشیش درایو به غرب باشگاه های کشور را به سمت شرق حلقه 202 به شمال و پایه جاده به سمت جنوب.

نتایج اولیه شناسایی پنج بالقوه دالان که ارائه شد به تمپه شورای شهرستان در روز پنج شنبه.

هیچ بودجه یا جدول زمانی برای پروژه شناسایی شده اند.

5 ممکن است اتوبوسی دالان

پیشنهاد دالان عبارتند از:

  • ریو Salado شرق: مسیر خواهد به سفر در امتداد ریو Salado پارک وی از تمپه شهر دریاچه مارینا ارتفاعات توسعه شرق به Dobson جاده اتصال به تمپه بازار اسلون پارک و مسا ریورویو.
  • روستایی: مسیر خواهد اتصال به تمپه مرکز جامعه پیچیده سفر به جنوب در جاده روستایی از مارینا ارتفاعات و سپس غرب در امتداد جنوب خیابان به آسیاب خیابان.
  • دابسون و جنوبی و باشگاه کشور: این گزینه به طور کامل در مسا خواهد متصل مسا ریورویو مسا کالج و مرکز شهر مسا.
  • آسیاب: این مسیر خواهد اتصال جریان حلقه در آپاچی و بلوار آسیاب خیابان توقف به تمپه کتابخانه.
  • ریو Salado غرب: این خط را از خاکستر خیابان و ریو Salado Parkway west گذشته تمپه مرکز هنر و ایده جدید تمپه دفتر توسعه به کشیش درایو.

پتانسیل آینده و اتصالات می تواند شامل یک مسیر اتصال مسا ریورویو به مرکز شهر مسا که سفر شرق در ریو Salado پارک وی و سپس جنوب کشور باشگاه درایو و یک خط اتصال تمپه مرکز جامعه پیچیده به مسا Fiesta منطقه.

دیگر در آینده می تواند مسیرهای اتصال مرکز شهر تمپه به بخش هایی از شهر در شرق کشیش درایو و شمال حلقه 202.

برای مشترکین: دریافت دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در تمپه شهرستان سالن $3.3 M نوسازی

تمپه قبلا نگاه در جاده روستایی مسیر برنامه ریزی هنگامی که این حلقه که در دست ساخت است اما این پیشنهاد رد شد توسط دولت فدرال به دلیل آن را به عبور از طریق یک درجه اول منطقه مسکونی. این منطقه از سال دیده می شود مقدار زیادی از رشد و بهره از توسعه دهندگان گفت: Eric Iwersen تمپه ترانزیت مدیر.

مسیرهای پیشنهادی می تواند دلجویی از برخی از ساکنان که به انتقاد از اتوبوسی پروژه برای رفتن به اندازه کافی دور و اتصال به امکانات رفاهی از جمله این تمپه مرکز هنرهای تمپه بازار و کتابخانه شهر.

چه بعدی ؟

برنامه ریزان حمل و نقل را تجزیه و تحلیل چگونه مسیرهای پیشنهادی ادغام با دیگر ظرفیت بالا حمل و نقل گزینه های مورد مطالعه در شرق دره Iwersen گفت.

آنها همچنین در مورد چگونگی این طرح متناسب با بزرگتر, حمل و نقل منطقه ای عکس و آینده منطقه ای حمل و نقل در بودجه طرح های, او گفت:.

اولین 3-کشش مایل است که پرداخت می شود با ترکیبی از کمک های مالی فدرال منطقه ای بودجه و محلی دولتی و خصوصی مشارکت.

گزارش نهایی با هزینه های ridership و اقتصادی پیش بینی برای هر مسیر پیشنهادی ارائه شده به شورای شهر در مه.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 602-444-8130. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر