در حالی که آریزونا وارد اجباری “stay-at-home” سفارشات در روز سه شنبه به سرعت گسترش کروناویروس جدید, تمام مدارس بسته مارس 15 و بسیاری از زندگی روزمره شده اند مختل هفته قبل از آن.

این ویروس جدید است که تأثیر هر جامعه اما یکی احساس می کند به خصوص ضربه توسط اختلال: افراد مبتلا به اوتیسم و خانواده های آنها.

کسانی که در طیف اوتیسم اغلب تکیه بر روال. محدود الگوهای رفتاری و یا علاقه مشخصه اوتیسم و داشتن یک برنامه می توانید به کسی که مبتلا به اوتیسم صلح و توانایی یادگیری و رشد. از دست دادن معمول می تواند خسته کننده و حتی مضر است.

آریزونا جمهوری صحبت می کرد با نزدیک به یک دوجین ولی خانواده ها در مورد چگونگی coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر زندگی خود را.

نگرانی در مورد رگرسیون, مسائل رفتاری و بدون روال

جنیفر Trevino, 45, از گیلبرت نگران است او 4 ساله پسر Austin رگرسیون در حالی که او دور از مدرسه و درمانی است.

Austin در تلاش است انجام کاردرمانی تقریبا اما Trevino گفت که دشوار است زمانی که خانواده ندارد تجهیزات مشابه او استفاده در کلینیک.

آنها ساخته شده است یک دوره مانع با کوچ بالشتک اما آنها را از دست ندهید نوسانات که با کمک Austin حسی-پردازش مسائل.

Trevino گفت: پسر او نبوده است به خوبی از خود برنامه بود وارونه تبدیل شده است.

“این فقط یک تغییر پس از دیگری” Trevino گفت. “او همیشه به من می پرسد” چه می خواهیم بکنیم ؟ چه کسی میاد ؟ کجا می خواهم بروم؟’ با اوتیسم او نیاز به قابل پیش بینی. نه تنها با اوتیسم اما فقط به عنوان یک کودک — داشتن یک برنامه بسیار مهم برای کمک به نگه داشتن آنها را تنظیم به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از اضطراب است.”

یک معلم از پسر قبلی مهد کودک آغاز شده است از آمدن به خانه و خانواده خود را از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای دوشنبه تا جمعه و فعالیت های او خود را به توسعه مهارت های حرکتی خوب مانند تمرین نوشتن نام خود را و برش.

اما Trevino نگرانی های بسیاری در مورد Austin در مهارت های اجتماعی و خواسته های که بیشتر از درمانگران آغاز شده بود انجام teletherapy هر چه زودتر.

Trevino اضافه شده است که برنامه های جایگزین برای پسرش پر هزینه هستند هر چند گفت که او و شوهرش در حال پرداخت دو برابر آنچه قبلا برای پسرش خدمات.

مبارزه با teletherapy

لیزا سپر, 41, تمپه گفت: او در حال حاضر شاهد رگرسيون در پسران — 7 ساله زین و 4 ساله دانیل.

سپر توصیف فرزندان خود را به عنوان “بسیار خوشحال” و “بسیار منحصر به فرد” کودکان بلکه اضافه شده است که آن را دشوار است به نگه داشتن آنها را در مسیر در چنین شرایط پر سر و صدا.

دانیل است که در رشد و نمو پیش دبستانی و گرفتن گفتار درمانی و همچنین رفتاری پشتیبانی می کند. زین در یک کلاس درس معمولی با یک دستیار برای کمک به او در پرورش مهارت های اجتماعی و همچنین سخنرانی و شغلی روش های درمانی خارج از مدرسه.

او فرزندان’ درمان “به آرامی انتقال” به پزشکی از راه دور, اما سپر گفت: حتی زمانی که به طور کامل در دسترس آن دشوار خواهد بود به پیاده سازی به روال خود را.

“کودکان و نوجوانان که به سختی می تواند نشستن که کسی وجود دارد درست در مقابل آنها هم واقعا سخت نشسته به انجام کار دشوار در مقابل اپل” او گفت:. “اگر آن را دشوار است و آنها می خواهند به فرار آنها می تواند و هیچ آوردن آنها.”

او گفت: آن را نیز دشوار است به تمرکز بر آموزش و پرورش که بسیار از او و شوهر و زمان و انرژی صرف تلاش برای کنترل فرزندان خود رفتار.

سپر است که به یک درمانگر رفتاری است که خواهد آمد به خانه خود و تنها با خانواده خود را, اما وجود دارد هیچ گفتن اگر و یا هنگامی که آن را به ثمر می آیند.

“این یک کار 24/7 با بچه های ما و در حال حاضر ما نمی هر گونه که” او گفت:. “در حالی که این ممکن است تنها دو هفته آن را احساس می کند مانند یک عمر در حال حاضر.”

فرزندان خود را درگیر در خیلی بیشتر “stimming” عزت تحریک کننده رفتار شایع در افراد اوتیسم طیف از روال بوده است مختل شود.

او گفت: یکی از سخت ترین قسمت در مورد شرایط فعلی این است که با دیدن افراد دیگر صحبت کردن در مورد چگونه آن را دشوار است به homeschool خود neurotypical کودکان است.

“آنها فقط به رسمیت نمی شناسد که برخی از مردم با داشتن آن کل heck از بسیاری سخت تر,” او گفت:. “این تقصیر آنها نیست — من فقط آرزو وجود دارد آگاهی بیشتر.”

اولین بار, بدون در خانه درمان در 5 سال

میشل تورن, 38, دارای دو فرزند در طیف — 7-ساله پسر جکسون است که غیرکلامی و “کمی بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار” با اوتیسم و 4 ساله مادر ماریا.

تورن گفت دخترش به طور معمول دارای 25 ساعت از درمان در هر هفته است. جکسون می شود درمان در مدرسه خود را در بالا بیان و تجزیه و تحلیل کاربردی رفتار درمانی در خانه — همه از آن لغو شده است.

“من تا به حال درمانگران در پنج سال گذشته” او گفت:. “این اولین بار است که دوره دو هفته ای من یک درمانگر در خانه من است.”

کودکان با داشتن یک “زمان سخت” مقابله با اخلال در برنامه های خود و ترون نیز در مورد آنها نگران رگرسیون.

وجود یک پوشش نقره ای هر چند با تورن گفت Jackson به نظر می رسد “مبارک” به تجربه “واقعی برای اولین بار او را دیده بود.”

ماریا مبارزات کمی بیشتر به طور منظم قرار دادن بر روی کوله پشتی و خواست اگر او می تواند بازگشت به مدرسه.

تورن ستایش درمانی جامعه برای pivoting به teletherapy و گفت: جکسون معلم مشغول به کار بود در بسته برای دانش آموزان خود را به کار در خانه.

“آن را به سخت خواهد بود اما من می دانم آن را سخت در همه در سراسر هیئت مدیره و مردم در حال انجام بهترین خود را,” او گفت:.

تورن اضافه شده است که پشتیبانی از عموم مردم به معنای زیادی به خانواده ها را تحت تاثیر اوتیسم به عنوان آنها برآید.

“این نوع از ما طول می کشد استرس از سطح به یک سطح کاملا جدید,” او گفت:. “شما ترکیب آنچه که ما در برخورد با روزانه. ما نیز در حال تبدیل به درمانگران در حال تبدیل به معلمان … بسیاری از آن است.”

‘پیدا کردن لحظات زودگذر زیبایی در عذاب’

Mari تسکس, 36, گیلبرت, دارای چهار فرزند: 7 سال کنستانتین, 5 ساله دوقلوها Phoenyx و Gabryel و 3 ساله Anastasya.

همه فرزندان او اما کنستانتین هستند و غیرکلامی در طیف اوتیسم.

Phoenyx به اوتیسم شدید ترین — او اضطراب است که اغلب آشکار به او ساخت یک مشت و مشت خود را.

تسکس معتقد است گسترده و اندوه و سردرگمی و سرخوردگی ارائه می دهد یک نگاه به آنچه در زندگی روزمره مانند این است که برای خانواده ها با کودکان در طیف.

“جهان خارج است و در نهایت انعکاس آنچه که ما شده ایم احساس برای سال در حال حاضر است که مجبور انزوا و ناتوانی در ترک خانه از آنجا که ما نگران آن خواهید ناراحتی دیگران” گفت: با استناد به دست زدن و صداهای بلند شایع در کودکان در طیف. “شما نمی توانید به یک سینما, جشن تولد, فروشگاه مواد غذایی بدون مردم هشدار شما و یا فاصله خود را. بقیه جهان است که مرتب کردن بر اساس از رفتن را از طریق غم و اندوه خود را مانند ما تا به حال از طریق خود ما را در غم و اندوه زمانی که ما تشخیص.”

اگر آن را اغلب به چالش کشیدن تسکس گفت: آن را مفید به نگاه کردن سحر و جادو در هرج و مرج است.

“شما در پیدا کردن که در آن لحظات زودگذر پسر خود را سعی کنید به بوسه به شما و یا من پسر خواهد شد نگاه من در چشم و یا رسم یک خط راست با یک قلم,” او گفت:. “شما باید به یاد بگیرند که برای پیدا کردن لحظات زودگذر زیبایی در عذاب.”

او گفت: آنچه او نیاز دارد بیشتر از دیگران برای دریافت از طریق این زمان است که حمایت خود را.

“چیزی که من همیشه گفته ام و همیشه خواسته از دوستان و خانواده و … به معنای واقعی کلمه همه من می خواهم این است که تماس تلفنی — ‘هی چگونه شما انجام می دهند ؟ شما زنده ماندن? سلام چرا نمی توانم جزئیات بچه های خود را یک داستان بیش از اسکایپ?'” او گفت:. “من می خواهم که نقطه لمس. شما احساس می کنید مانند شما در یک خلاء و زمان فقط می رود و شما نمی دانید که اگر مردم متوجه شما وجود داشته باشد.”

مرد جوان در طیف نتواند دوستیابی

نیکلاس Murwin 23 ساله و فارغ التحصیل از کالج دو سال پیش شده است و در تلاش برای پیدا کردن یک شغل تمام وقت برای سال گذشته است.

حرفه ای نمایشگاه های او در جریان برنامه ریزی شده برای لغو شده است اما زمانی که او صحبت می کرد با آریزونا جمهوری در اواخر ماه مارس او به نظر می رسید بیشتر نا امید از به تعویق افتادن التون جان را وداع تور و سالانه ققنوس فن Fusion فرهنگ پاپ کنوانسیون.

Murwin نیز گفت: شیوع بیماری “طول می کشد دور برخی از شانس” را برای او به تاریخ.

“من بیشتر از کسی که واقعا درگیر چیزهای که بچه های دیگر سن و سال من بود,” او گفت:, و اضافه کرد که او استفاده می شود به مبارزه بیشتر با هنجارهای اجتماعی اما که او در حال حاضر علاقه مند در تجارب اجتماعی مانند دوستیابی.

همه چیز در نظر گرفته 53 ساله کتی Murwin می گوید پسرش زندگی می کند که با او در شهر فینیکس در حال انجام است به خوبی با تغییرات.

“شگفت آور, آقای نیکلاس است که یکی برای تغییر و تشخیص داده شد که متوسط تا شدید به عنوان یک بچه کوچک است که دست زدن به آن را مانند یک سوپراستار — شاید بهتر از آن دسته از ما که در این طیف و نمی خواهید به ماندن در خانه دیگر.”

او همچنین اذعان کرد که سن پسر است بخشی از دلیل وجود یک بزرگتر تاثیر خود را در روز به روز زندگی می کند و اضافه کرد که او نمی باید چیزهایی مانند گفتار و یا درمان شناختی در این نقطه است.

“پنج سال پیش این را نگاه راه های مختلف,” او گفت:.

برخی مبتلا به اوتیسم انجام بهتر در خانه

سوزان Sunseri 18 ساله پسر جان خود را تکمیل آموزش و پرورش از طریق مدرسه در منزل و در حال حاضر در خانه زندگی می کند با او.

او ندارد اما Sunseri گفت: او پسر “انجام منظم آموزش زندگی” در حالی که ماندن در منزل ققنوس.

که بدان معنی است که محدودیت های ناشی از COVID-19 ساخته نشده و به همان اندازه از تاثیر بر خانواده خود را به عنوان آن را به دیگران Sunseri گفت.

در برخی از راه Sunseri گفت: محدودیت های را ساخته اند زندگی آسان تر برای جان که او گفت یک “افراطی” ترس از سگ که “دیکته خیلی از ما زندگی می کند.”

بسیاری از افراد مبتلا به اوتیسم مبارزه با “طیف وسیعی از, ترس, ترس و نگرانی” با توجه به اوتیسم صحبت می کند مقاله.

به طور کلی خانواده برای جلوگیری از فضاهای عمومی که در آن مردم مجاز به آوردن سگ. Sunseri گفت: داشتن کمتر مردم در فروشگاه ها در حال حاضر به این معنی است که جان پیدا کرده است خرید “کمی لذت بخش تر است.”

Sunseri او و شوهر دختر او را همه به عنوان جان habilitation ارائه دهندگان که بدان معنی است که پسر او تا به حال یک وقفه در خدمات به دلیل شیوع.

او گفت: جان نیست قادر به درک coronavirus و آن متعاقبا نیست نگران او اضافه کرد که همه او تجارب مزایای داشتن خانواده خود را در اطراف بیشتر است.

یکی صعودی: نواز در فیلم

لیزا Montez Stockstad, 52, دارای سه فرزند: او پسر 14 ساله کول و 16 ساله لوقا هر دو دارای اوتیسم در حالی که او 19 ساله دختر Sonja فلج مغزی.

او فرزندان’ گفتار و کاردرمانی مشغول به کار بودند برای انتقال به پزشکی از راه دور با Montez Stockstad گفت: آن کار شده است به خصوص به خوبی برای لوقا.

“گفتار درمانگر گفت:” من او را به انجام بیشتر بر روی کامپیوتر از side-by-side,’,” او گفت:.

هر چند آنها به خوبی انجام می دهند Montez Stockstad گفت: فرزندان او هستند “بسیار اجتماعی” و گم شده خود را در روال است که از جمله ملاقات با دوستان خود و شرکت در المپیک ویژه حوادث.

کول Stockstad گفت: جمهوری اسلامی که او عمیقا در مورد مردم مصرف نمی coronavirus جدی مانند یک گروه از spring breakers در فلوریدا.

او مشتاق مصرف از اخبار نیز صحبت کردن در مورد موارد نژادپرستی و بیگانه ستیزی نسبت آسیایی جوامع است.

“به طور کلی این بوده است مانند گرفتن واقعا دیوانه و همه گیر شده است غمگین تر از همیشه,” او گفت:.

سمت مثبت ماندن در خانه برای او هر چند نواز در فیلم.

او با هیجان لرزاند کردن نام فیلم هایی که در حال حاضر در اوایل دیجیتال بر روی تقاضا از تاریخ انتشار از جمله Sonic the Hedgehog, پرندگان شکاری خون و مرد نامرئی.

شور و شوق خود را برای فیلم امتداد فراتر از به سادگی با تماشای آنها — او همچنین صرف زمان خود را به مطالعه لیست فیلم های پرفروش ترین 2020 و لرزاند کردن کسانی که به عنوان حافظه.

صحبت بیشتر در خانه از در مدرسه

آنجلا Sulfaro-Menconi 5 ساله پسر Dominic رفت و به چهار روز در هفته برنامه در یک زبان پیش دبستانی در دانشگاه ایالتی آریزونا در بالا از دریافت در صفحه اصلی سخنرانی و موسیقی و کاردرمانی. او نیز شده بود دریافت Floortime یک رابطه مبتنی بر درمان است که یک جایگزین برای سنتی تجزیه و تحلیل کاربردی رفتار درمانی است.

Sulfaro-Menconi گفت: Dominic به طور منظم به meltdowns در مدرسه اما نه از بودن در خانه تمام وقت.

“او نوع از خوشحال در مورد آن … در واقع او بیشتر صحبت ما در حال گرفتن تمام جملات ما در حال گرفتن در پاسخ به سوالات ما,” او گفت:. “من اعتقاد دارم که این خواسته من و پسر در یک محیط مدرسه شود او آنقدر اضطراب او فقط از نوع تعطیل عاطفی. بودن داشتن آزادی برای انجام آنچه او می خواهد را انجام می دهد و او هم به نوع گرفتن نفس خود را.”

او گفت: Dominic در “homebody مرحله” و با بهره گیری از جدید خود را معمول است که در حال حاضر شامل هر درمان.

“من نگران آن” Sulfari-Menconi گفت. “شاید در یک ماه دیگر اگر آن را می رود بیش از که ما ممکن است برخی از سوالات را از او. “چرا من رفتن به مدرسه ؟ چرا من از دیدن مادر بزرگ و پدر بزرگ?'”

او گفت که او نگران است برای Dominic اگر او بودند به COVID-19 گفت که این امر می تواند یک “کابوس” اگر او بود به قرنطینه در بیمارستان به خاطر او است “نه ارتباطی در همه” زمانی که او به دور از او و شوهرش.

منابع برای افراد مبتلا به اوتیسم

جنوب غربی تحقیقات اوتیسم و مرکز منابع باقی مانده است باز در طول شیوع و گفته است که “متعهد به ارائه موثر خدمات موقت یک بر یک در خانه و یا پزشکی از راه دور فرمت برای مشتریان ما خدمت می کنند.”

مرکز جامعه مدرسه و دانشگاه ها تعطیل هستند اما صفحه اصلی مبتنی بر یک در یکی از این سرویس برای دانش آموزان مبتلا به اوتیسم در حال ارائه شده برای اطمینان حاصل شود که “درمان بی وقفه می رود.”

SARRC می پرسد کسانی که با سوال در مورد یک SARRC برنامه و یا خدمات از جمله سوالات در مورد ثبت نام برای تماس با مرکز خط اصلی در 602-340-8717.

اوتیسم صحبت می کند و توصیه می کند به صحبت کردن به یک کودک یا اعضای خانواده مبتلا به اوتیسم مورد جدید کروناویروس در راه است که تضمین می کند آنها باید اطلاعات آنها نیاز دارند اما بدون “بی ارزش ترسناک آنها.”

این سازمان به نام پدر و مادر برای برقراری ارتباط در راه فرزند خود را ترجیح می مانند با عکس و یا داستان و به خود را در دسترس برای پاسخ به هر گونه سوال و یا ارائه پشتیبانی برای کودک در هر زمان.

همچنین گفت: والدین باید باقی می ماند در تماس با سیستم پشتیبانی و دنبال کردن اضافی پشتیبانی می کند اگر فرزند خود را به نشان دادن نشانه هایی از اینکه نگران یا مضطرب.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de