برای پنج روز دانشگاه ایالتی آریزونا دانشجوی سال اول Ziwen ژانگ شد قرنطینه در انزوا.

ژانگ به خانه رفت به ووهان, چین, برای شکستن زمستان و بازگشت به ASU on Jan. 9. قبل از او آمد او یک تب.

“من رفتم به ASU مرکز بهداشت فقط چون من تا به حال یک تب…و دوستان من در مورد آن نگران,” او گفت:. “بنابراین من فقط چک در مورد.”

او می خواست به دانستن اگر او تا به حال این گونه جدید از کروناویروس که به سرعت در حال گسترش از منطقه ووهان چین پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

از جمعه وجود داشته است نزدیک به 10 ، 000 موارد تایید شده از ویروس جدید در سراسر جهان یک شماره است که نگه می دارد در حال افزایش همراه با بیش از 200 مرگ و میر در چین ناشی از ویروس است. شش از موارد تایید شده در سراسر جهان شده اند در ایالات متحده آمریکا; یکی از آنها عضو ASU جامعه در تمپه.

از آنجا که مورد coronavirus تایید شد روز یکشنبه دانش آموزان در تمپه دانشگاه شده اند و در لبه. برخی از چینی دانشجویان بین المللی شکایت دارند که در این دانشگاه انجام نمی به اندازه کافی.

روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی تصمیم جدید کروناویروس جهانی بهداشت اضطراری است. ASU محققان و مقامات بهداشت احتیاط در مقابل وحشت و می گویند که به طور کلی خطر ابتلا به کم باقی مانده است. اما عدم فرصت تست و کمبود اطلاعات قابل اعتماد ساخته شده اند دانش آموزان عصبی و برخی از دانش آموزان می خواهید برای دیدن مدرسه گسترش آزمایش ویروس و بیشتر اقدامات پیشگیرانه.

برخی از دانش آموزان از چین می خواهید به آزمایش می شود

بعد از مرکز بهداشت پزشکان یک نمونه از ژانگ خون او گفت:, آنها به او گفت که او نیاز به اقامت در یک اتاق تک و تا زمانی که او نتایج: بدون رفتن در داخل یا خارج. او نمی تواند ترک به هر دلیلی نیست برای کلاس و یا برای به دست آوردن غذا. او تا به حال به تکیه بر یک کارمند دانشگاه به ارائه وعده های غذایی خود را از سالن ناهار خوری.

روز یکشنبه او داده شد به سلامت از لایحه تمیز و آزاد بود برای رفتن.

اما ژانگ گفت: یکی از دوستان خود که او نیز در سفر به ووهان در طول زمستان به استراحت و بازگشت با یک سرفه اما هیچ تب و تا به حال یک تجربه متفاوت با مرکز بهداشت.

“او رفت و به مرکز بهداشت در تمپه پردیس و آنها فقط به او گفت:” شما فقط نرمال سرد اگر شما سرد است جدی تر و سپس بازگشت و در بررسی,’,” او گفت:. “بنابراین او فقط رفت و برگشت به خانه.”

این نگران ژانگ چرا که او گفت که او فکر می کند که دانشگاه نیست مصرف جدید کروناویروس و پتانسیل خود را به گسترش به طور جدی به اندازه کافی.

در حال حاضر در حال تست برای سویه جدیدی از کروناویروس در ASU است که نظارت استان و شهرستان مقامات بهداشتی که با استفاده از یک آزمون توسعه یافته و ارائه شده توسط مراکز کنترل بیماری.

وجود دارد حدود 3500 بین المللی چینی دانش آموزانی که ASU با توجه به دانیل ژنگ رئیس جمهور از یک ASU بین المللی سازمان دانشجویان چینی به نام سرگرم کننده-سرگرم کننده است. بسیاری از سفر خانه در طول تعطیلات زمستانی گفت: اما نتوانسته اند به آزمایش جدید coronavirus حتی اگر آنها نشان می دهد تنفسی علائم عفونت.

گسترش تست یک درخواست که ژنگ و دیگر چینی دانشجویان بین المللی که بخشی از سرگرم کننده-سرگرم کننده خواست مسئولان دانشگاه را در نظر بگیرید در یک جلسه در روز دوشنبه. این جلسه شامل سرگرم کننده-سرگرم کننده ASU دانش آموزان چینی و محقق انجمن دانشگاه و مقامات مانند تمپه دین از دانشجویان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کارکنان.

“در این دیدار ما آموخته است که مدرسه را بدون آزمون برای دانش آموزان که به ووهان که تب” ژنگ گفت. “شاید ما باید گسترش جستجو به دلیل وجود برخی از دانش آموزان تا آنجا که من می دانم که بازگشت از ووهان و نشان نمی دهد هر گونه علائم اما شاید آنها فقط در دوره کمون.”

ASU مقامات کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات روز دوشنبه جلسات اما می گویند که آنها در حال همکاری نزدیک با Maricopa County وزارت بهداشت و آریزونا اداره خدمات بهداشت برای نظارت بر وضعیت.

دوره کمون برای این کروناویروس جدید هنوز مشخص نیست اما با توجه به ASU coronavirus محقق برندا Hogue این ویروس جدید است که از نظر ژنتیکی شبیه به دیگر گونه شناخته شده.

“به طور کلی برای این ویروس وجود دارد در مورد 14-بعد پنجره که در آن یکی می تواند به طور بالقوه هنوز عفونی” Hogue گفت.

آنچه محققان در مورد دانم جدید کروناویروس

Hogue تحصیل شده است coronaviruses برای تقریبا تمام حرفه ای با عمر بیش از 25 سال است. ویروس ها شایع در سراسر قلمرو حیوانات و زمانی که او برای اولین بار شروع به تحقیقات خود را وجود دارد تنها دو سويه است که تحت تاثیر انسان است.

در حال حاضر هفت وجود دارد. سه نفر از این گونه شدید هستند: سندرم حاد تنفسی (سارس), سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) — ویروس ها که در گذشته — و این گونه جدید.

چهار دیگر گونه های رایج کمتر شدید و تصور می شود حدود 30 درصد از سرماخوردگی شایع است.

به دنبال در ژنتیک جدید کروناویروس می تواند به محققان مهم بینش چگونه این ویروس در حال گسترش است و چگونه آنها ممکن است قادر به آن را متوقف کند.

“این یک نام تجاری جدید ویروس و ما فقط شروع به یادگیری در مورد آن ژنومی آرایش” گفت: David Engelthaler به همکاری مدیر و دانشیار پاتوژن و میکروبیوم بخش در ترجمه موسسه تحقیقات ژنومیک (TGEN) در فلگستفف.

این ویروس است که تصور می شود حدود 90 درصد شبیه به یکی دیگر از coronavirus فشار موجود در خفاش ها با توجه به Hogue و حدود 80% شبیه به سارس.

وجود دارد برخی از مناطق کلیدی است که در آن گونه جدید از coronavirus متفاوت از دیگر انسان گونه است. هنگامی که آزمایش جدید coronavirus Engelthaler می گوید CDC-طراحی و توسعه آزمون به نظر می رسد در این ژنوم مناطق برای تعیین اینکه آیا یک بیمار جدید کروناویروس.

“این است که احتمالا واقعا خوب آزمون است و خیلی خاص, آن را فقط محدود در کلی اطلاعات آن می تواند به شما بدهد. این را می گویند بله یا خیر است این ویروس در حال حاضر,” او گفت:.

با استفاده از سریع توالی ژنوم تکنولوژی که در آن محققان می توانند با استفاده از یک ماشین به سرعت به بیرون تف کل ژنوم یک نمونه ارگانیسم TGEN در حال توسعه خود را تست به استفاده از جدید کروناویروس که می تواند به سرعت نمایش تمام اطلاعات در مورد ویروس های خاص که بیمار آلوده است.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می توانید انتخاب کنید تا هر گونه جهش جدید است که ممکن است اتفاق می افتد,” او گفت:. “این جهش و یا تحولات در ویروس ممکن است تغییر راه ویروس ها رفتار می کنند و منتقل می شوند و یا ممکن است اجازه می دهد این ویروس آلوده جدید و گونه های مختلف.”

مانند بسیاری از ویروس ها Engenthaler گفت: این یکی است و ادامه خواهد داد به تکامل است. تا کنون ژنوم و ساختار جدید coronavirus را تغییر بسیار کمی است.

“هدف ما این است که مطمئن شوید که وجود دارد تست های اضافی به طوری که همه چیز را به اجرا از طریق وزارت امور خارجه بهداشت عمومی آزمایشگاه یا CDC آزمایشگاه را امتحان کنید تا مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از مردم می تواند آزمایش می شود که ممکن است” Engenthaler گفت.

یک تست تشخیصی در بازار تجاری می تواند ماه اگر نه سال است. این تست می تواند تسریع اضطراری استفاده کنید اگر وضعیت بدتر شود و این کشور اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به Engenthaler.

باقی می ماند که بعید است در حال حاضر با توجه به متی اسکاچ یک ASU محقق که با استفاده از علم داده ها برای ردیابی ویروس ها. با توجه به جریان اطلاعات ژنتیکی همه زمان موارد جدید کروناویروس بنیادی از یک منبع: چین است.

“ما نمی بینیم بسیاری از موضعی-انسان به انسان انتقال بسیاری از این افراد آلوده در ایالات متحده مستقیم, سفر, روابط با چین,” او گفت:. “که در آن ما در حال رفتن به رفتن به آن در مقیاس بزرگ مشکل است که در آن شما باید بیشتر از این به صورت محلی مقاربتی. که قطعا ممکن است اما ما هنوز وجود ندارد.”

در پنجشنبه سی دی را تایید کرد اولین انسان به انسان انتقال این ویروس در ایالات متحده است. مورد رخ داده در ایلینوی در یک مرد که قرارداد این ویروس از همسرش که قبلا آلوده. در انتشار CDC وجود دارد گفت: به احتمال زیاد بیشتر موارد تایید شده از این ویروس در ایالات متحده آمریکا در روزهای آینده.

درک از گسترش ویروس

به دلیل جدید کروناویروس است بنابراین از نظر ژنتیکی شبیه به سارس آن است که تصور می شود شبیه به این که ویروس در نظر نحوه گسترش آن هر چند محققان می گویند که آنها نیاز به نگاهی نزدیک تر است.

“ما نمی باید یک درک کامل از چگونه این ویروس در حال گسترش است” Hogue گفت. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری است.”

سارس برای اولین بار پدید آمده در آسیا در سال 2003 و شیوع بیماری به سرعت گسترش یافته و به بیش از ده کشور جهان است. ویروس ابولا برای آلوده بیش از 8000 نفر و باعث مرگ و میر بیش از 700 در طول اولین سال از وقوع.

علائم کروناویروس جدید شامل سرفه, سرماخوردگی, تب و کاهش عفونت تنفسی یا التهاب ریه است. این جدا آن را از یک سرماخوردگی معمولی است که به طور معمول تنها می گذارد تنفسی فوقانی است و به عنوان شدید.

“ما نمی دانیم بر اساس سارس وجود دارد آزمایش انجام می شود تا ببینید که چگونه زمانی که ویروس خواهد برای زنده ماندن در یک سطح سخت و برخی گزارش ها حاکی از حدود 96 ساعت و برخی دیگر از گزارش ها حاکی از آن باقی می ماند عفونی در طی یک دوره 3 تا 5 روز” Hogue گفت.

به دلیل شباهت بین سارس و جدید coronavirus Hogue و دیگر محققان امیدوارند خود را به استفاده از دانش موجود در مورد سارس برای کمک به توسعه روش های درمانی برای مبارزه با این ویروس جدید است.

Hogue قبلا در حال توسعه یک سارس واکسن نشان داد که موفقیت در موش محاکمات اما هرگز آن را به بشر محاکمه و یا مصوبات. در حال حاضر هیچ واکسن در بازار برای سارس یا MERS یک ویروس که در سال 2012 اما Hogue و دیگر محققان خواهد بود و بازبینی های قدیمی خود را در پژوهش در هر دو بیماری است.

“انتظار این است که بسیاری از این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تسریع…تولید یک واکسن علیه این ویروس جدید” Hogue گفت.

Hogue برجسته سه مناطق مهم ویروس, کد ژنتیکی به نگاه در زمانی که در حال توسعه یک درمان است. دو تا از این مناطق شبیه به سارس Hogue گفت. یک بخشی از ژنوم است که مسئول چقدر ویروس باعث التهاب در ریه ها و دیگر منطقه است مسئول تکثیر ویروس.

یکی از زمینه های کلیدی که در آن جدید کروناویروس متفاوت از سارس است که بخشی از این ویروس ژنتیکی RNA است که مسئول ایجاد سنبله مانند سازه در خارج از ویروس متصل به سلول های میزبان و آلوده کردن میزبان.

“این یک منطقه است که شما نیاز به درک به منظور قادر به تولید یک واکسن موثر خواهد بود که برای جلوگیری از عفونت” Hogue گفت.

افراد آلوده ممکن است نشان می دهد علائم

یکی دیگر از تفاوت های کلیدی برای این ویروس جدید است که بر خلاف سارس بیشتر از فرد به فرد گسترش ویروس رخ نمی دهد در مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

“در این مورد به نظر می رسد که …این ویروس در جامعه است و این فقط محدود به افراد بیمار که در بیمارستان” Hogue گفت. “برخی از افراد که آزمایش مثبت برای این ویروس در آنها بدون علامت است که در واقع افزایش نگرانی ها در مورد بیماران است که می تواند آلوده شود اما برگزاری نمایشگاه علائم است.” آن دسته از بیماران می تواند گسترش ویروس Hogue گفت.

مانند سارس جدید کروناویروس نیز به فکر گسترش از طریق ذرات سفر در هوا. این باعث شده است بسیاری از افرادی که ترس از بیماری جدید برای خرید ماسک صورت.

“قطعا ماسک می تواند کمک کند اگر یکی در نزدیکی یک فرد آلوده,” Hogue گفت.

در هر نقطه در ASU را تمپه پردیس دانش سطحی از دانش آموزان دیده می شود راه رفتن به کلاس سوار اسکیت و یا صحبت کردن با دوستان در ناهار, همه در حالی که با پوشیدن ماسک.

ژنگ گفت که او موفق به دریافت یک رایگان ماسک از ASU را مرکز بهداشت که ارائه شده است ماسک برای دانش آموزانی که درخواست آنها را که ASU محدود است هر دانش آموز تنها به یک ماسک.

“بسیاری از پزشکان توصیه مردم به پوشیدن ماسک اما مقامات مدرسه به ما گفت که آن را تنها لازم برای افرادی که بیمار هستند به پوشیدن ماسک” ژنگ گفت. “من فکر می کنم مدرسه اشتباه است چرا که نمی دانم چه کسی بر روی زمین است که حامل ویروس و کسی که بیمار است. برخی از افرادی که آلوده می شوند در واقع نمی دانند که آنها بیمار هستند.”

یک سخنگوی دانشگاه گفت: این دانشگاه دارای هیچ موضع رسمی در مورد اینکه آیا یا نه دانش آموزان باید از پوشیدن ماسک, اما با صدور بیانیه ای گفت: بهترین راه برای جلوگیری از گسترش بیماری است که از طریق شیوه های بهداشت خوب. ASU است نیز به رایگان ضد عفونی کننده دست به دانش آموزانی که می خواهید آن را.

زمانی که ژنگ رفت و به نزدیکی داروخانه برای خرید ماسک او گفت: این فروشگاه ها تمام شد به فروش می رسد. بنابراین او تصمیم به گرفتن امور به دست خود; با استفاده از سرگرم کننده-سرگرم کننده باشگاه وجوه ژنگ دستور ماسک های بیشتر.

“ما در حال حاضر به دستور 300 ماسک,” او گفت:. “پس از ما دریافت ماسک ما دست از ماسک به دانش آموزان در محوطه دانشگاه.”

علاوه بر خرید ماسک های سرگرم کننده-سرگرم کننده و سازمان دانشجویان چینی و محقق انجمن جمع آوری بیش از 1000 پاسخ های نظر سنجی از والدین و دانش آموزان که ذکر شده نگرانی جدید کروناویروس و درخواست می کند که دانش آموزان برای دانشگاه.

دانش آموزان می خواهید بیشتر اقدامات احتیاطی گرفته شده

بسیاری از این درخواست اکو احساسات در دیگر دانشجو دادخواست به لغو کلاس و یا سوئیچ به کلاس های آنلاین و لغو مراسم بزرگ برای چند هفته تا دانشگاه می توانید مطمئن باشید که خطر گسترش ویروس از گذشته است.

با وجود درخواست از دانش آموزان چینی برای صرفنظر کردن از جشنواره بهار چینی رویداد در پردیس در روز سه شنبه ژنگ گفت: دانشگاه رفتم جلو با برنامه.

در این جشنواره ASU دانشجو الیور شائو, 20, می تواند دیده می شود پوشیدن لباس سفید بزرگ, ماسک صورت در حالی که چت با دوستان خود.

شائو است و در اصل از ووهان شده است و صحبت کردن با خانواده اش در بازگشت به خانه در مورد ویروس. هر چند او نمی مسافرتی خانه برای تعطیلات زمستانی, او گفت که او نگران است چرا که شمار تلفات ناشی از این ویروس را نگه می دارد در حال افزایش است.

“بهتر است به یک ماسک برای محافظت از هر یک از دیگر,” او گفت:.

او با انتقاد از این دانشگاه را برای خود محدود ارتباط با دانش آموزان در مورد جدید کروناویروس مورد و گفت: این ماسک باعث می شود او احساس امن تر است.

“دانشگاه باید به دانش آموزان اطلاعات کافی برای آماده شدن برای ویروس, اما آنها نمی,” او گفت:.

تنش بالا در اطراف دانشگاه و کوچکترین سرفه را کسی لگد.

“من فقط در زمان یک کلاس نجوم و پنج یا شش نفر بودند سرفه و آن را ساخته شده من واقعا می ترسم” گفت: یو هوانگ, 20, یک سوم سال ASU دانشجویی که sported یک ماسک سیاه در طول ناهار تفرج با دوستان.

خطر گسترش ویروس در ایالات متحده باقی می ماند

مسئولان دانشگاه و محققان معتقدند که به طور کلی خطر ابتلا به کم باقی مانده است و باید تاکید کرد که مردم نباید هراس در مورد جدید کروناویروس مورد و نه باید آنها دمدمی مزاجی اگر آنها را به شخص دیگری سرفه.

“مردم نیاز به تحقق بخشیدن به آن را نیز در اوج فصل آنفلوآنزا,” اسکاچ گفت. “آن را بیشتر احتمال دارد که در مورد بدتر که آنفولانزا گرفته اند, برخی از عجیب و غریب ویروس جدید آنها هرگز شنیده می شود.”

اسکاچ گفت که به یادگیری بیشتر در مورد این ویروس مردم باید به منابع معتبر برای کسب اطلاعات مانند CDC سازمان بهداشت جهانی و دیگر مقامات بهداشتی.

برای کاهش خطر ASU ادامه کار با دولت و مقامات بهداشت برای نظارت بر وضعیت و به حالت تعلیق در تمام دانشگاه های مرتبط با سفر به چین است. این دانشگاه ترغیب دانش آموزان به حداقل رساندن گسترش همه بیماری ها از طریق تمرین بهداشتی مانند شستن دستها اغلب ماندن در منزل و زمانی که بیمار تمیز کردن اغلب لمس اشیا یا سطوح و اجتناب از تماس نزدیک با افراد بیمار.

“این ویروس واقعا به نظر می رسد به گسترش بسیار خوبی بین مردم اما آن را نه به عنوان سریع به عنوان ترس و که یکی از چیزهایی که همه ما می تواند کنترل” Engenthaler گفت.

با وجود این اطمینان دانش آموزان نگران کننده این بیماری است. حتی اگر زمان خطر کم است ژنگ نمی خواهید به خطر وضعیت بدتر.

“ما نمی توانیم صبر کنید برای توجه به وضعیت تا زمانی که این بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار جدی است, بنابراین من فکر می کنم مدرسه باید به طور جدی آن را,” او گفت:.

آریزونا جمهوری روزنامه نگار الکس Li کمک به این داستان.

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در amorris@gannett.com و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im