بیمارستان محدودیت در جای خود قرار داده و در پاسخ به شیوع کروناویروس را ناشی از نگرانی برای برخی از حامله ولی زنان بسیاری از کسانی که می گویند آنها را در نظر تولد در خانه اگر آریزونا بیمارستان دنبال دیگران در بانینگ همه حمایت از افراد در هنگام زایمان است.

بسیاری از دولت بزرگترین بیمارستان شبکه — بنر سلامت و عزت و سلامت Valleywise بهداشت و HonorHealth — ممنوع بازدید کنندگان به جز در شرایط خاص با اجازه کار و تحویل بیماران به فقط یک بزرگسال بازدید کننده.

محدودیت های اعمال شده در خط با بیمارستان ها در سراسر شهرستان و در برخی از ایالت ها قوانین هستند و حتی سختگیرانه تر. در شهر نیویورک که در آن شهردار گفت: بیش از نیمی از شهرستان خود را می تواند به صورت عفونت کروناویروس بسیاری از بیمارستان ها هستند اجازه می دهد بازدید کنندگان تحت هر شرایطی.

در آریزونا برخی از زنان می گویند که گسترش ویروس همراه با بیمارستان محدودیت های ناشی از آن است را به طور چشمگیری مختل بارداری و زایمان را تجربه کنند.

وجود دارد 401 شناسایی موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید و شش شناخته شده مرگ و میر در سراسر آریزونا به عنوان چهارشنبه و موارد انتظار می رود به افزایش است.

‘آن را فقط نمی خواهید به تجربه من می خواستم’

Stefanie, Lugo, 27, است با توجه, در آوریل 28.

تا شیوع Lugo گفت که او لذت می برد “دردسر استرس بارداری است.”

سپس همه چیز به ظاهر یک شبه تغییر.

فروشگاه فروخته شد از ضروریات مانند پوشک و دستمال مرطوب بچه و حمل و نقل بار به صورت آنلاین سفارشات بودند به شدت کاهش یافته است.

لوگو که زندگی در شهر فینیکس شده است خود quarantining با شوهرش و به دور از بسیاری از خانواده او را برای دو هفته گذشته پس از تماس های گسترده اجتماعی فاصله.

در بالا از آن او و همسرش به اشتراک گذاری املاک و مستغلات کسب و کار است که Lugo, گفت:, گرفته, یک ضربه شدید به دلیل بیماری همه گیر. که ناشی از زن و شوهر “قریب به اتفاق استرس,” او گفت:.

این قطعا چیزی نیست که لوگو پیش بینی برای پایان بارداری.

“به عنوان احمقانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل من فقط انتظار ماه آخر بارداری من به پدیکور و ماساژ و تودرتو و مهد کودک با هم قرار داده و با بهره گیری از چند هفته گذشته با شوهرم”, Lugo گفت.

او گفت: او همچنین می خواهم به نگاه به جلو به دریافت بازدید از خانواده و دوستان پس از تولد اولین فرزند او اما که نمی قادر خواهد بود به اتفاق می افتد برای برخی از زمان.

“من بیشتر نا امید که آن را فقط نمی خواهید به تجربه ای که من می خواستم و بزرگترین ترس من این است که چگونه آن را تغییر زمانی که من به عقب نگاه در تولد اولین فرزند من,” او گفت:. “همه چیز هنوز هم شاد و سرگرم کننده اما … شما هنوز هم باید یک کمی از یک سایه وحشتناک یک بیماری همه گیر است که بر بسیاری از مردم در بسیاری از راه های مختلف.”

اگر بيمارستان بودند بیشتر به محدود کردن بازدید کنندگان به این نکته که لوگو شوهر نمی تواند در اتاق زایمان با او گفت: او را در نظر داشتن یک خانه تولد.

هر چند او گفت که می خواهد یک “واقعا دشوار است, ترسناک, تصمیم” را برای او به Lugo گفت: در نهایت این امر می تواند ارزش آن را به پشتیبانی از او به عنوان ارائه کودک خود را.

“این یک گزینه برای من نیست که شوهر من در حال حاضر,” او گفت:.

و اگر این ویروس به ارمغان آورده است و مرج بیشتر و پایان دادن به بارداری از او می خواهم برای امیدوار Lugo گفت: او نظر خودش را خوش شانس است.

“زمانی که همه گفته و انجام داده, ما را وادار به ترک این بیماری همه گیر را با یک یادآوری کوچک از زندگی چه چیزی است که واقعا همه چیز در مورد,” او گفت:. “بچه ها عشق و آینده و امید و آغاز جدید است.”

“من اعتماد عیسی بیش از همه این مسائل’

آنا Dragonette اولین فرزند است با توجه مارس 25.

در یک مصاحبه تلفنی با جمهوری در مارس 24, 28 ساله گفت: او شده است “برکت” برای داشتن یک بارداری سالم.

او گفت که او را “سوپر تاکید کرد” در مورد شیوع بیماری مؤثر او یا فرزند او با استناد به تعداد کم زنان باردار که مبتلا به COVID-19.

Dragonette گفت: او را بیشتر نگران مردم مانند پدربزرگ و مادربزرگ او که بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس و کمتر قادر به مبارزه با آن است.

او در حال رفتن به ارائه کودک خود را در رحمت گیلبرت مرکز پزشکی کرامت سلامت بیمارستان است که تنها اجازه می دهد یک بازدید کننده برای کار و تحویل بیماران.

هر چند او گفت که او “bummed” در مورد او با خانواده و دوستان دیدار او و نوزاد او پس از تولد او گفت: او قدردانی احتیاطی بیمارستان است که به نگه داشتن هر کس امن است.

Dragonette ذکر ایمان خود را به عنوان آنچه که نگه داشتن او آرام در میان هرج و مرج است.

“من یک مسیحی هستم, بنابراین من اعتماد عیسی بیش از همه از این مسائل” او گفت:. “او مستقل. … او را در کنترل و این چیزی است که واقعا به من سلام در این مورد همه چیز.”

Dragonette آخرین روز کار در تمپه مسیحی پیش دبستانی فوریه بود. 28. او می خواهم برنامه ریزی شده در یک ماه استراحت در او گیلبرت خانه و صرف وقت با خانواده پیش از ورود نوزاد.

که ماه نگاه متفاوت از او می خواهم پیش بینی کرد با Dragonette گفت: او را به ماندن در داخل به جز پیاده روی روزانه با شوهرش که از اواخر سال انجام داده است همه از خرید مواد غذایی برای زن و شوهر.

او گفت: از آن خواهد بود “واقعا دشوار” اگر شوهر او بود ممنوع از بودن با او را به او تحویل داد و گفت که در صورتی که مورد او می خواهد خانه را در نظر بگیرید تولد — هر چند او امیدوار است آن را نمی کند به آن می آیند.

اجتماعی فاصله عمل می کند و یک پوشش نقره ای برای Dragonette که گفت او سپاسگزار برای زمان بیشتری را با همسرش پیش از تولد و فوق العاده مطابق با زمان با فرزند خود را پس از آن.

او همچنین گفت که او سپاسگزار برای هر دو او و خانواده شوهرش فقط مایل دور, و اضافه کرد که او احساس می کند به طور کامل پشتیبانی شده توسط آنها را به عنوان او خودش را آماده برای زایمان طول یک بیماری همه گیر.

ماما می شود افزایش تماس ها در نور از بیمارستان محدودیت

برخی از مادران انتظار در حال حاضر تصمیم به تماس ماماها و برنامه ریزی یک خانه تولد.

Wendi Cleckner یک زن 46 ساله ماما که یک عمل انفرادی مستقر در شهر فینیکس گفت: او را به دیده یک “افزایش” در کسب و کار از شیوع آغاز شد.

Cleckner گفت: او به تازگی اخذ شده است دو یا سه تماس در روز از زنان باردار با توجه به تولد صفحه اصلی. به طور معمول او گفت که او می شود در مورد دو یا سه تماس یک هفته.

Cleckner به طور متوسط کمک با پنج متولدين هر ماه, اما گفت که تعداد نزدیک به 10 به دلیل افزایش تقاضا است.

او ویژگی هایی که به آن دشوار برای زنان باردار به “بسته بندی کردن سر خود را در اطراف” نداشتن تولد خود را تیم — که ممکن است شامل شرکای doulas مادران و یا عکاسان حاضر در “این خاص ترین و صمیمی لحظه از زندگی خود را.”

Cleckner گفت که او تنها در خدمت کم خطر و سالم مادران و زنان با شرایط موجود یا بالقوه عوارض نیاز برای زایمان در یک محیط بیمارستان.

که گفت:, او اذعان کرد که امید بستن برای یک خانه تولد می تواند یک تصمیم دشوار برای سالم مادر که می خواهم برنامه ریزی شده بودن در یک بیمارستان در طی زایمان است.

“زنان در حالت عادی جهان بدون این COVID-19 … که به دنبال زایمان در خانه در حال حاضر اساسا معتقدم که تولد امن و امن ترین محل برای آنها” او گفت:. “چیزهایی که زنان امروز را به صورت درست وجود ندارد در حالت عادی جمعیت زنان انتخاب زایمان در خانه.

“در حال حاضر آن را یک تصمیم سخت را زمانی که شما واقعا اعتماد یا محل تولد و این واقعا یک مکان وحشتناک بود.”

Cleckner گفت که او انجام خطر نمایش که شامل درخواست اگر و چگونه یک زن باردار شده است خود جدا برای هر کسی که او را به تعیین اگر یک خانه تولد با یک ماما است و قابل گزینه امن.

او توصیه می کند هر کس که او را هر چند به دنبال حداقل دو دیگر تولد گزینه های قبل از اتخاذ تصمیم نهایی در مورد آنچه بهترین و امن ترین — برای آنها.

و برای تمام زنان باردار او به این توصیه: یک نفس است.

“سپس دوم از همه کشف گزینه های خود را,” او گفت:. “بسیاری از مردم خارج وجود دارد مقدار زیادی از گزینه.”

یک شنبه بیانیه ای که توسط این بنیاد برای پیشرفت مامایی گفت که ماماها به همین ترتیب شاهد افزایش تقاضا برای خدمات خود را در طول شیوع سارس در سال 2003.

در این بیانیه همچنین گفت: افزایش خارج از بیمارستان و تولد در هنگام وقوع خواهد از بین بردن فشار در بیمارستان که به ضعف تبدیل به عنوان تعدادی از موارد در آمریکا همچنان رو به افزایش است.

اکثر زنان باردار را انتخاب کنید که به برنامه ریزی شده اند تولد خانه تحویل بدون عوارض هر چند تحقیقات نشان می دهد که برنامه ریزی شده خانه تولد همراه با یک نرخ بالاتر مرگ و میر نوزادان و تشنج از بیمارستان, تولد, با توجه به کلینیک مایو.

داشتن کمک از یک گواهی ماما و یک طرح اضطراری برای حمل و نقل به نزدیکترین بیمارستان می تواند به کاهش خطر ابتلا به عوارض در یک خانه تولد, کلینیک مایو گفت.

‘ماماها آن را درک کنند نباید بحث’

پاییز Guerrero, 21, همیشه می خواستم به یک ماما کمک به او در تولد.

او نمی تواند استطاعت برای تولد اولین فرزند او. او در حال حاضر فرزند دومش را حامله شده است و تلفن بیمارستان ها تنها می شود گفت که شوهرش ممکن است اجازه داده می شود در اتاق با او به دلیل شیوع کروناویروس.

گرررو گفت: بیمارستان ها به او گفت که آنها حق درخواست پشتیبانی به فرد در هر زمان ترک اگر آنها تلقی یک خطر ایمنی و نبود فرصت او مایل به گرفتن.

“در آن بوده ام واقعا ویرانگر برای ما,” او گفت:. “این است که ما آخرین فرزند. این یک معامله بزرگ برای یک نوزاد است. این یک معامله بزرگ به کسی استقبال به خانواده خود را. نه که کسی که دارد با شما تمام وقت … آن چنان قطع از طبیعت انسان است.”

او اضافه کرد که این مهم است که یک مدافع در هنگام زایمان گفت: زنان “بسیار آسیب پذیر” در هنگام زایمان و نیاز به آرام بخش حضور در سمت خود است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه ژانویه منتشر شد مطالعه پیدا کردن که مرگ و مير مادران در ایالات متحده در سال 2018 شد 17.4 مرگ و میر در هر 100000 تولد زنده اضافه کردن به این کشور افزایش نرخ مرگ.

گرررو گفت که او نیز مصمم است که دختر خود را در حال حاضر زمانی که او به هنگام تولد و گفت که او شده است همانطور که در دوران بارداری به عنوان او و شوهرش.

جمهوری رسیده است به بیمارستان های مختلف شبکه به منظور بررسی اینکه آیا سیاست های خود را اجازه آنها را به درخواست حمایت از یک فرد در هر زمان ترک اما تا به حال نه شنیده بازگشت از شنبه بعد از ظهر.

گرررو گفت: او گفت: هنگامی که در بیمارستان به او گفت: خود را به روز رسانی بخش زنان و زایمان سیاست.

“من خیلی ناراحت و تاکید کرد” او گفت:. “من مانند این است که چگونه آن را خواهی بود. من میخوام باید برای انجام این کار توسط خودم.'”

او گفت که او احساس آرامش زمانی که او شروع به تماس ماماها و در نهایت تبدیل به یکی از Cleckner مشتریان در اواسط ماه مارس.

“Wendi و بسیاری دیگر از ماماها آن را درک کنند نباید بحث” او گفت:. “آن را باید به آنچه که مادر تصمیم می گیرد آن را باید به آنچه که او می خواهد. ما باید به مبارزه به شنیده می شود و به گوش و احترام بیش از بدن ما است که اتفاق می افتد به طوری که اغلب در یک بیمارستان است.”

گرررو گفت که او تا به حال تا حدودی منفی تجربه بیمارستان با تولد اولین فرزند او که در آن او گفت که او احساس فشار برای انجام کارهایی در برابر خواسته های خود را.

او افزود که وجود دارد قدرت پردازش تولد در خانه, مثل این است که قادر به خواب در بستر خود و داشتن به خوردن بیمارستان کافه تریا مواد غذایی است.

بیشتر از همه, هر چند مردم او می خواهد در اطراف او وجود خواهد داشت.

گرررو پیش بینی سخت ترین بخشی از این روند خواهد بود پس از تولد هنگامی که اعضای خانواده و یا دوستان ممکن است اصرار بر بازدید از نوزاد است.

با توجه به شیوع Guerrero گفت که او برنامه ریزی محدود است که می تواند ارتباط برقرار کردن با نوزاد پس از تولد برای همه سلامت. نوزاد را به سیستم ایمنی بدن نیست مادر تا حدود دو تا سه ماه به علامت با توجه به کلینیک کلیولند.

“شما نمی خواهید به صدمه زدن به هر کسی احساسات, اما شما همچنین نیاز به نگاه کردن به جدیدترین عضو از خانواده خود را که شما بیشتر نیاز است.”

هر چند او همیشه باز به ایده استفاده از یک ماما برای زایمان, Guerrero گفت: هر زن باردار باید انجام تحقیقات خود را و آنچه برای آنها بهتر است.

“این همه در مورد راحت بودن و احساس احترام و امن بودن” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de