به عنوان انسان دوستی & سازمان های غیر انتفاعی نبرد سیستماتیک تعصب احترام ارائه می دهد رایگان جلسات از جمله افراد معلول

لس آنجلس, ژوئیه 26 سال 2020 /PRNewswire/ — در سراسر آمریکا مردم در حال انجام کار حیاتی – اعتراض و تلاش برای مبارزه با نژادپرستی ساختاری. در همان زمان مردم سیاه و سفید با معلولیت هستند که از مطالعه خارج شدند و حتی در گروه های غیر انتفاعی که در حال کار برای مبارزه با بی عدالتی.


ادامه مطلب

احترام با انجام یک مطالعه بزرگ منتشر شده و ناتوانی در انسان دوستی & سازمان های غیر انتفاعیکه در نگاه سطوح از ورود ناتوانی در بخش های اجتماعی در سراسر کشور است. این largescale مطالعه نشان داد قابل توجهی نشان داده است که در سراسر کشور و سازمانها به طور کلی می خواهید به فراگیر شود اما در حال ناخواسته به استثنای یک-در-پنج نفر معلول است.

برای کمک به درمان این چالش در شنبه, جولای 28 از 1:00 – 3:00 p. m. ET / ساعت 10:00 صبح12:00 p. m. PT, غیر انتفاعی ناتوانی گروه احترام خواهد شد از ویژگی های دو جلسه با تمرکز بر حصول اطمینان از که سازمان های غیر انتفاعی و بنیادها و دیگر سازمانهای مبتنی بر جامعه باید دانش و منابع و طرز فکر مورد نیاز به صورت فراگیر همه مردم در جوامع خود از جمله افراد معلول است. جلسه بخشی از یک 5-بعد عمده آنلاین #ADA30 نشست جشن 30 سالگرد آمریکایی های معلول. احترام متعهد است به عنوان یک همکار به همکار غیر انتفاعی و خیریه سازمان از جمله با ارائه منابع برای این بخش استفاده کنید برای تبدیل شدن به بیشتر فراگیر و در دسترس است.

قسمت 1: شامل انسان دوستی

بخش های اجتماعی (انسان دوستی سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های عمومی) یک رهبر در جنبش برای تنوع سهام و ورود در جامعه است. اما تنها به تازگی انسان دوستی شناسایی نیاز شامل افراد معلول در این تلاش. یادگیری با کارشناسان که در حال حرکت هستند و این روند رو به جلو است.

 • مدیر: Stacy پالمر, ویرایشگر این وقایع از انسان دوستی
 • Kym Eisnerمنجر حامی مالی از گروه های توانمند سازی افراد با آسیب های نخاعی
 • استفانی Lomibaoمدیر برنامه بانک مرکزی آمریکا, بنیاد خیریه
 • خوزه لوئیس پلازامدیر کالیفرنیا وقف
 • لیزا Tryggمنجر حامی مالی از برنامه های است که مردم را قادر می سازد با رشدی و معلولیت های دیگر به رشد

بخش 2: نحوه شامل افراد معلول: نکات کلیدی از احترام ملی ناتوانی Speakers Bureau

یاد بگیرند که چگونه به استقبال احترام و عبارتند از: 1-در-5 نفر زندگی می کنند که با جسمی ، حسی ، شناختی و یادگیری و سلامت روانی یا ناتوانی های دیگر.

 • مقدمه: Vivian باس, کمیته اجرایی احترام
 • مدیر: دبی خبرچین, مدیر جامعه, توسعه و, تاثیر احترام
 • Lachiضبط هنرمند
 • لورن آرناخانم صندلی چرخدار نیویورک 2020
 • ساشا راس بکرطراح گرافیک
 • Ketrina Hazellخانم صندلی چرخدار نیویورک 2018
 • Zazel-Chavah O’GarraMSWمددکار اجتماعی و موسس و هنری مدیر ZCO/DANCEPROJECT
 • دکتر Nelle Richardson, پاستور, موسس و مدیر عامل شرکت را به نفع خود وزارت
 • ابیگیل Shaw, یادگیری متحد: کالج موفقیت برنامه آموزشی هماهنگ کننده

مشاهده برنامه کامل سخنرانان bios و ثبت نام کنید.

تمام حوادث رایگان و به طور کامل در دسترس با ASL مترجمین و زنده captioning. این سری ساخته شده است ممکن است از طریق سخاوت از Comcast NBCUniversal این موری ریس بنیاد سونی پیکچرز و شرکت والت دیزنی است. آموزش برای زنان در رهبری گروه های پشتیبانی شده توسط نیویورک زنان بنیاد و کوکا Coca.

رسانه های تماس:

جنیفر لاسلو Mizrahi

[email protected]

تصاویر مرتبط

ada30-اجلاس-2020.png

ADA30 اجلاس 2020

#ADA30 اجلاس 2020 تضمین فراگیر جوامع از طریق فراگیر انسان دوستی. فردی Headshots از Stacy پالمر, Kym Eisner, Stephanie Lomibao, خوزه پلازا و لیزا Trygg. دوشنبه, جولای 28, 1:00 p. m. و / 11:00 a. m. PT ثبت نام کنید امروز: www.respectability.org/ada30 ASL تفسیر نماد است. احترام لوگو

لینک های مرتبط

ADA30 سایت

احترام وب سایت اصلی

منبع احترام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im