به عنوان مرگ و میر ناشی از مصرف مواد مخدر در ادامه در آریزونا برخی از مدافعان سلامت می گویند دولت تبدیل پشت خود را در یک راه ساده برای جلوگیری از بیشتر مرگ و میر.

مواد مخدر ناشی از استعمال بیش از حد کشته 1,153 Arizonans در 2018, داده های اولیه از آریزونا وزارت بهداشت خدمات نشان می دهد معادل سه مرگ و میر در هر روز که در آن سال.

بسیاری از مرگ و میر رخ داده است در افراد در سن کار در 20s و 30s و 40s.

دولت Rep. تونی Rivero, R-Peoria در تلاش است تا آینده کاهش مرگ و میر ناشی از مصرف مواد مخدر برای سومین سال متوالی با قانع کردن آریزونا مقننه به جرم زدایی از سوزن تمیز مبادلات.

سوزن مبادلات نیز شناخته شده به عنوان “سرنگ خدمات” برنامه های. این برنامه اجازه می دهد تا با تزریق مواد مخدر به تبادل سوزن برای پاک کردن آنهایی که در یک فضای امن. آنها را به مواد مخدر دسترسی کاربران به بهداشت عمومی اطلاعات و منابع برای درمان اعتیاد.

Rivero لایحه یک افزایش پنج شنبه هنگامی که از خانه بهداشت و خدمات انسانی کمیته تصویب آن در یک 8-0 رای اما حامیان می گویند هنوز هم وجود دارد یک روند طولانی و چالش های پیش رو در تبدیل این لایحه به قانون است.

سوزن مبادلات را با انتقاد از سیاستمداران بر این باورند که چنین برنامه های عادی اعتیاد و نمی جلوگیری از مرگ و میر ناشی از استعمال بیش از حد مواد مخدر.

شواهد علمی نشان می دهد کسانی که منتقدان در اشتباه هستند.

دهه تحقیق و پژوهش مداوم پیدا کرده است افرادی که استفاده از سرنگ خدمات برنامه هستند بیشتر احتمال دارد به دنبال درمان خود را برای مصرف مواد اختلال از کسانی که نمی. برنامه ها را افزایش نمی دهد استفاده از مواد مخدر یا جرایم مطالعات نشان می دهد.

این برنامه ها نیز کاهش HIV و هپاتیت C و عفونت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت.

Decriminalizing سوزن تبادل برنامه ها در سراسر کشور می تواند یک گام بزرگ به سمت رسیدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف از بین بردن HIV در ایالات متحده گفت: دکتر جفری خواننده ققنوس جراح و ارشد سیاست همکار با موسسه کاتو یک آزادیخواه فکر می کنم تانک.

“سوزن ارز ارائه برنامه های چشم انداز کاهش دولت و دولت های محلی مراقبت های بهداشتی هزینه های مربوط به گسترش مسری و بیماری های عفونی” خواننده گفت: در طول پنج شنبه شنوایی.

“این است که من به نظر قوی است که به طور کلی سلامت و رفاه مردم آریزونا بهره مند خواهد شد به طور قابل توجهی اگر سرنگ خدمات و سوزن تبادل برنامه ها به طور کامل جرمزدایی” خواننده گفت.

Rivero لایحه شکست خورده دو بار قبل از

سوزن مبادلات در آریزونا به طور خاص ممنوع, اما آنها نقض دولت قانون برای محدود کردن فروش و توزیع مواد مخدر متعلقات که شامل سرنگ.

در حالی که برخی از سوزن مبادلات وجود داشته باشد در اینجا آنها عمل تا حد زیادی تحت رادار. برنامه رهبران می گویند قانونی خدمات خود را اضافه کنید برای حفاظت از افرادی که از آنها استفاده و فعال کردن برنامه برای دریافت مقدار مورد نیاز اعطای کمک های مالی به کار گیرند.

برای دو سال گذشته تلاش های مشابه برای جرم زدایی از سوزن مبادلات پاک قانونی کمیته اما موفق به ادامه تمام راه را از طریق روند قانونی. امسال لایحه توقف بعدی انتظار می رود که این قوانین مجلس کمیته, که جایی است که آن را متوقف آخرین جلسه.

مدافعان سلامت تلاش کرد و موفق به دریافت زدایی از تمیز کردن سوزن مبادلات موجود در آریزونا مخدر اپیدمی قانون در سال 2018 پس از یک ویژه قوه مقننه در جلسه مبارزه با مواد مخدر بحران است.

آنها یک “قطعه مهم از پازل” وقتی که می آید به تاکتیک برای مبارزه با آنچه که همچنان به عنوان یک مشکل جدی با مواد مخدر با استفاده از اختلال در آریزونا گفت: فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن.

این برنامه ها راه های اثبات شده برای رسیدن مردم به درمان آنها را در ارتباط با منابع و جلوگیری از گسترش منتقله از راه خون و بیماری هایی مانند هپاتیت C و HIV که خطرناک و گران قیمت برای درمان.

“این است که قطعا یک قطعه گم شده,” فروتن گفت. “چرا نمی خواهد شما را به استفاده از شواهد مبتنی بر بهترین تمرین ساده برای پیاده سازی و راه, رایگان? این یک تصمیم گیری در سیاست است که هر چیزی هزینه نمی کند برای دولت.”

‘اخلاقی پوش بک’ در سوزن مبادلات

هر دو در ایالات متحده جراح عمومی و مدیر CDC تبلیغ عمومی از مزایای بهداشت و درمان از پاک کردن برنامههای در طول بازدیدکننده داشته است به ققنوس سال گذشته است.

“این مقاومت مواجه تمایل به اخلاقی مقاومت مواجه و این ایده که این نوعی چشم پوشی استفاده از مواد مخدر” گفت: Chris Abert یک ققنوس-بر اساس مدافع ملی هپاتیت ویروسی میزگرد. “در پاسخ به این که خیلی ساده است: کمربند ایمنی نمی پوشی رانندگی بی پروا و یا سرعت. … آنچه آنها انجام شده است کاهش پیامدهای بهداشتی.

“واقعی مسئله اخلاقی است که شما در حال رفتن به رها کردن هزاران نفر و هزاران نفر از Arizonans به مرگ؟”

سوزن مبادلات قانونی در حداقل دو دوجین متحده از جمله تاریخی محافظه کار ایالات یوتا کارولینای شمالی و کنتاکی.

در آریزونا, مخدر, مرگ و میر, هپاتیت C و HIV باقی می ماند بهداشت عمومی تهدید. موارد جدید هپاتیت C در آریزونا افزایش نزدیک به 40 درصد بین سال 2012 تا سال 2017 با توجه به Arizona Department of Health Services. Maricopa شهرستان شناخته شده به عنوان “کانون” برای عفونت های جدید اچ آی وی توسط دولت فدرال.

هپاتيت C و HIV می تواند انتقال از طریق سرنگ مشترک و گران هستند بیماری به درمان است.

وجود دارد 90,000 Arizonans زندگی با هپاتیت C در درجه اول رانده شده توسط تزریق مواد مخدر استفاده Abert گفت.

منتقله از راه خون بیماری نیست تنها مشکل مشترک-سوزن استفاده او اضافه — سوزن می تواند باعث عفونت های پوستی و منجر به بیماری قلبی و بدتر است.

آریزونا, وزارت بهداشت, خدمات, Maricopa County وکیل Allister عادل و رژیم صهیونیستی است. mlb را نمی خواهد اظهار نظر در انتظار قانون و نه ارائه خود را به طور کلی موقعیت در decriminalizing سوزن مبادلات.

ترومای دوران کودکی به استفاده از مواد مخدر

حتی اگر قوه مقننه عبور Rivero این لایحه Ducey هنوز هم می تواند آن را وتو.

Ducey بارها تبلیغ آریزونا موفقیت در مبارزه با مشکل مواد مخدر سوء استفاده. او با ذکر این واقعیت است که تعدادی از پر مصرف نسخ شده است به طور پیوسته در حال سقوط از آنجا که قانون به تصویب رسید.

اما در حالی که محدود کردن مصرف نسخه ممکن است یک تاکتیک موثر در جلوگیری از مردم را از ابتلا به مواد مخدر وابستگی به آن را نیز می تواند فشار برخی از افرادی که در حال حاضر رو به مواد مخدر از جمله هروئین منتقدان توجه داشته باشید.

مشکل با آریزونا مخدر اپیدمی عمل است که آن را با تمرکز بر پیشگیری و درمان است و با افرادی که “در خط لوله” وابستگی فروتن گفت.

“افرادی که در این خط لوله که پس از آن باید بیشتر به چالش گرفتن نسخه جدید و نمی توانید یک مدیریت درد دکتر — برخی از آنها را تا پایان به دنبال غیرقانونی منابع فنتانيل و هروئین برای ارضای هوس اگر آنها در, درمان,” او گفت:.

“آنها هستند که با استفاده از تزریق مواد مخدر است که می تواند یک اشتباه ساده و مردن از هروئین یا فنتانيل آنها از خیابان.”

وجود مداوم ننگ در برابر افرادی که استفاده از مواد مخدر Abert گفت.

تحت حمایت دولت “جنگ با مواد مخدر” کمک کرده اند را خائنانی از افرادی که مواد مخدر, او گفت:.

تراژدی اجتماعی ننگ او گفت که بسیاری از مردم مبارزه با مواد مخدر استفاده اختلال دچار شدید ترومای دوران کودکی.

“این یکی از خوبی-تحقیق-شاخص های اقتصادی … ما کودکانی که تجربه کرده, دختر, سوء استفاده, پدر و مادر زندانی, و زمانی که آنها فرزندان ما به آنها همدردی و ما می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم برای آنها” Abert گفت. “به محض این که آنها به نوبه خود 18 و آنها با استفاده از مواد مخدر به درمانی که تروما فقط قادر به عملکرد در جهان در همه ما به نوبه خود در اطراف و جرم آنها است.”

Rivero گفت: او دو حزبی حمایت از این لایحه در این جلسه اشاره کرد که گاهی اوقات عمده قانون عبور نمی کند در اول و یا دوم را امتحان کنید.

“این است که سیاسی نیست برای من. این قانون که در حال رفتن به نجات زندگی مردم,” او گفت:. “وجود چالش ها در طول راه است اما من احساس می کنم ما باید یک شات بسیار خوب این سال است. … برای من این است که یک حس مشترک لایحه است.”

رسیدن به خبرنگار بهداشت و درمان استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im