به عنوان فرد در خدمات عبادت هستند لغو شده یا کوچک شده میان coronavirus شیوع برخی از کلیساها در سراسر ایالات متحده در حال نیروبخش برای یک درد مقعد افت هفتگی سهم و ممکن است کاهش در برنامه ها و کارکنان است.

یکی از رهبران کلیسا اسقف پل Egensteiner از کلیسای انجیلی لوتری در آمریکا در شهر نیویورک کلیسایی گفت: برخی از 190 کلیساها در منطقه شد و بعید است برای زنده ماندن به دلیل دو جانبه مالی رسید. ارائه آنها رو به کاهش هستند و آنها در حال از دست دادن درآمد حاصل از مستاجران مانند مهد کودک که دیگر نمی توانیم به اجاره سالن کلیسا.

“تا آنجا که من می خواهم به آنها کمک کند همه ذخایر آمار مصرف به دلیل بازار سهام” Egensteiner گفت:

در دوستی کلیسای باپتیست در بالتیمور عمدتا آفریقایی آمریکایی جماعت از حدود 1100 این Rev. آلوین سمت چپ, Sr. bucked لغو روند برگزاری خدمات یکشنبه گذشته. اما حضور و غیاب پایین بود حدود 50 ٪ و Gwynn گفت: روز ارائه مشبک حدود 5000 $در مقایسه با حالت عادی مصرف در حدود $15,000.

“این کاهش به وزارت ما,” او گفت:. “اگر این را نگه می دارد تا ما نمی توانیم صندوق همه ما کمک به افراد دیگر کمک کند.”

وجود دارد روشن تر نتیجه در کلیسای قیامت زیادی United Methodist Church جماعت است که در عمل از پنج مکان در منطقه کانزاس سیتی.

کتی بین کلیسای ارتباطات گفت که در مورد 25,700 مردم وارد شده برای پیوستن به آنلاین پرستش یکشنبه گذشته پس از حضوری خدمات لغو شد. که در مقایسه با نرمال یکشنبه مشارکت 14,000 نمازگزاران — 8,000 در فرد و 6000 آنلاین.

“آن را منفجر ذهن ما” Bien گفت. “آنها که از سراسر کشور — بسیاری از Methodists از کلیساهای دیگر.”

حضور بزرگ نیست ترجمه به بزرگتر از نرمال ارائه اگر چه کلیسا هنوز پردازش چک که فرستاده شد توسط برخی از نمازگزاران Bien گفت. او ابراز امیدواری کرد که حمایت مالی باقی خواهد ماند قوی به عنوان کلیسا بر نیاز به تقویت pantries غذایی و دیگر برنامه های جامعه در مواجهه با COVID-19.

در ترینیتی کلیسای پروتستان در Charlottesville, Virginia دادن پایین بود فروتنی در آخر هفته گذشته به عنوان کلیسا لغو فرد در عبادت و خدمات آنلاین در دسترس است.

کشیش والتر کیم گفت: برخی از حدود 1,000 عبادت شده اند عادت کرده اند به دادن آنلاین در سال های اخیر, اما بسیاری از نمازگزاران هنوز به در فرد در خدمات – یک گزینه در دسترس نیست در حال حاضر.

“ما درخواست می شود آنها را به ثبت نام (به صورت آنلاین دادن) و یا ایمیل چک” گفت: کیم. او خواهد بود اصرار عبادت برای تقویت کلیسا “رحمت صندوق” برای استفاده از کمک های سخت تا اعضای جامعه به عنوان ضرر و زیان کار چند برابر کند.

علاوه بر خود معنوی وظایف کیم رئيس جمهور از انجمن ملی پروتستان های انجیلی که نشان دهنده بیش از 45,000 کلیساهای پروتستان. این NAE خواهد بود co-میزبانی دو روز دیجیتال نشست هفته آینده این برنامه شامل ویدئوها از رهبران کلیسا مشاوره کشیشان دیگر در سراسر کشور چگونه به پاسخ خلاقانه و موثر به شیوع ویروس.

شرکت میزبان است و این فاجعه انسانی موسسه در کالج ویتون در ایلینوی که در حال حاضر ارائه منابع به کلیساها در پاسخ به COVID-19.

“برخی از تغییرات در حال رفتن به نیاز” کیم گفت. “کلیسای بسیار خلاق نهاد. در پایان آن را به پیدا کردن راه از انجام ماموریت خود را.”

در غرب ماساچوست کاتولیک اسقف نشین از اسپرینگفیلد است به طور نامحدود لغو همه توده ها و به تازگی لغو مجوز برای parishioners به دعا به صورت جداگانه در کلیساها.

مراسم تشییع جنازه توده ها هنوز مجاز با حداکثر حضور 25; اسقف نشین گفت: زمان آن توده بودند به اشتراک گذاشته شود در رسانه ها

“عدم دسترسی به کلیساها و عشای ربانی است به خصوص دشوار است برای بسیاری از افراد مسن محله های کشیش نشین که کل زندگی روزمره ساخته شده است در اطراف بلند شدن از خانه و رفتن به توده گفت:” برگرد. علامت Stelzer که در خدمت اسقف نشین به عنوان یک کشیش و روحانی.

این کشیش ویلیام Tourigny پاستور از Ste. رز د لیما کلیسا در شیکوپی ماساچوست گفت: اهل محله او تا به حال یک جامد مالی بنیاد و انتظار آن را می تواند حفظ تمام برنامه ها و کارکنان حقوق و دستمزد برای هم بودن.

“برای کوچکتر ایمان مبتنی بر جوامع با کم و یا هیچ محفوظ بودجه تصمیم گیری های دشوار که باید ساخته شده,” او گفت:.

جو رایت, مدیر اجرایی Bivocational و رهبری کلیسا شبکه در نشویل گفت: بسیاری از کشیشان در این شبکه شده اند برگزاری منظم در-فرد در حالی که نظارت بر گسترش ویروس.

“هنگامی که coronavirus افزایش به سطح آن شروع به هدف قرار دادن گروه های کوچکتر و سپس خواهیم دید که حتی گروه های کوچک تر دور برگشت و به دنبال راه هایی برای جمع آوری احتمالا الکترونیکی,” او گفت:.

وقتی اتفاق می افتد که رایت گفت: دادن مالی بستگی دارد کلیسا به خصوص سن جماعت.

“برخی از کلیساها با جماعت انجام نمی دهد و الکترونیکی پس از انتقال به که خواهد بود کمی سخت تر است.”

ران Klassen, مدیر اجرایی خانه های روستایی, مبلغ, انجمن, گفت: آن را خیلی زود به می گویند که چگونه روستایی کلیساها او نشان دهنده در حال نهفته است.

“احساس من این است که در گذشته مردم به پا می خیزند و اگر هر چیزی, دادن ممکن است افزایش,” او گفت:. “مردم در حال رفتن به. آنها مراقبت از خود کلیسا و جامعه خود.”

در بالتیمور پاستور Gwynn نگرانی که تنش ممکن است افزایش گذشته نقطه که کلیسای برنامه های توسعه می تواند کمک کند.

“با این همه عدم اطمینان من می ترسم این به نوبه خود می تواند به هرج و مرج,” او گفت:. “نه همه بیمار است. نه همه مطیع قانون.”

او حتی پیش بینی امکان از رم به سمت کالاهای بودن doled بعد از کلیسا سالانه مواد غذایی درایو.

“بزرگترین ترس من در حال حاضر این است که چه چیزی اتفاق می افتد به ذهن مردم ما” Gwynn گفت. “چه مدت می تواند ما آنها را نگه دارید با هم؟’

AP دین ویرایشگر Gary زمینه کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de