به عنوان سناتور ایالت مینه سوتا بازیگران شک در COVID-19 مرگ عوارض پردازان توطئه حمله با چنگال آنلاین

دولت ایالت اسکات Jensen یک Chaska جمهوری خواه و پزشک رو توجه بیش از او برای bargained شود در این ماه پس از تماس به سوال دستورالعمل های فدرال برای نسبت دادن مرگ به COVID-19.

جنسن گاهی اوقات ذکر شده به عنوان یک امکان 2022 فرمانداری نامزد ابراز ترس است که پزشکان می تواند بیش از شروع-تشخیص ویروس و باد آن مرگ و میر در یک سری از مصاحبه با تلویزیون شخصیت از داکوتای شمالی به فاکس نیوز در نیویورک است.

کلمات خود را به سرعت رفت و ویروسی در سراسر جهان در بر داشت و زندگی جدید سوخت رسانی تئوری های توطئه و دروغ در مورد کوروناویروس در سراسر حاشیه راست وب سایت.

“من عمیقا ناامید” جنسن گفت: در مصاحبه این هفته است. “من فکر می کنم که چیزهایی هستند که در خارج از چهار چوب. … اما نیست که جهان ما در زندگی می کنند ؟ منظورم این است که من فکر می کنم مردم خواهد شد و کلیپ و برش و چسباندن.”

یکی از جنسن اولین مصاحبه در مورد این موضوع با Fargo میزبان تلویزیون کریس برگ به دست آورد قابل توجهی کشش میان پیروان QAnon تئوری توطئه که ادعا می کند که یک شبکه در سراسر جهان شیطانی پدوفیل کنترل “دولت عمیق” کشیدن اهرم دولت است. یک Facebook صفحه وابسته به QAnon جنبش به اشتراک گذاشته شده یک لینک به جنسن و مصاحبه با بیش از 144,000 پیروان با نظر: “چه سود اولیه برای نگه داشتن در توده-هیستری re: COVID-19? فکر می کنم رای گیری. آیا شما بیدار نشده است؟”

InfoWars یک توطئه اخبار سایت که به تازگی ادعا کرد که coronavirus است bioweapon به معنای استوک وحشت نیز مرتبط با Jensen مصاحبه به پایان رسید و یک پست با جنسن نقل قول: “خب ترس است یک راه عالی برای کنترل مردم و من نگرانی در مورد آن.”

جنسن گفت او شروع به صحبت کردن بعد از گرفتن نگاه نزدیک در جدید فدرال راهنمایی اضافه شده در این ماه برای پزشکان و محققین پزشکی در زمانی که اعلام COVID-19 به عنوان علت مرگ. در یک مصاحبه تلویزیونی جنسن پرسیده شد که چرا او فکر دولت می خواهم به انحراف از COVID-19 تلفات رو به بالا.

“من نگران است که گاهی اوقات ما فقط خیلی علاقه مند در jazzing تا عامل ترس” او پاسخ داد.

جنسن نیز پیشنهاد کرد که هر سهم دولت از COVID-19 مرگ و میر می تواند “در برخی از نقطه در زمان قدرت تاثیر تخصیص بودجه فدرال.”

هر چند پرداختن به جنسن به طور خاص, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یک رهبر ملی COVID-19 پاسخ رد آن استدلال.

“من فکر می کنم آن را سقوط تحت رده از چیزی که بسیار مایه تاسف است — این تئوری های توطئه که ما می شنویم در مورد” Fauci گفت NBC News.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم ضمن تشریح آخرین فدرال ارشاد به عنوان یک اندازه گیری برای بهتر تعریف دامنه این بیماری همه گیر.

یک استار تریبیون بررسی 63 COVID-19 مربوط به پرونده مرگ در مینه سوتا نشان می دهد که پزشکان در دولت در حال گرفتن یک رویکرد محافظه کارانه به نسبت مرگ و میر به این ویروس زمانی که نتایج آزمون در دسترس نیست. از مرگ سوابق 10 می گویند “ممکن است” یا “مشکوک” و یا “در انتظار نتایج آزمون.” دولت در بخش بهداشت و درمان تایید کرد که 10 پرونده اضافه نمی شد به رسمی تعداد مرگ. اگر نتایج تست آمده در پس از مرگ و تایید آن بود که با توجه به COVID-19 پزشکان می توانند اصلاح گواهی فوت و پرونده امر پس از آن اضافه شود به رسمی شمارش.

اندی Slavitt یک ساکن ایالت مینه سوتا و اقدام سابق مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت که بدون مدرک اتهام جعل داده ها برای به دست آوردن مالی “ظاهر در تلاش برای گنجاندن در نتیجه شما می خواهید برای رسیدن به.” Slavitt اشاره کرد که ایالات متحده به جای آن هنوز هم صالح توسط یک “مقدار قابل توجهی از underreporting و undertesting” ویروس.

“این است که حتی چیزی که قرار است به بحث” Slavitt گفت. “اجازه دهید فقط جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار و در حال مرگ و عمومی بهترین شواهد و راهنمایی برای انجام این کار به جای گمانه زنی در راه که می تواند ناسالم برای مردم است.”

در یک تلاش هماهنگ شده شبیه به جنگ اطلاعات در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری هزاران نفر از روسیه و مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی مستقر شده اند به گسترش ترس در مورد COVID-19. کارشناسان می گویند روسی ایرانی و بازیگران چینی شده اند راه انداختن دروغ مبارزات برای منحرف کردن اذهان از چالش های خود را در حالی که کاشت شک در مورد ایالات متحده آمریکا در واکنش به بیماری همه گیر.

روسیه امروز کرملین-صفحه جهانی شبکه تلویزیونی همچنین با استفاده از جنسن اظهارات به رادیو فردا میزبان Laura Ingraham به علامت گذاری داستان بازجویی نیویورک COVID-19 تعداد مرگ.

“ما در حال رفتن به تضعیف اعتماد عمومی,” جنسن گفت: در این مصاحبه هشدار داد که “اعتماد به سیاستمداران است که در حال حاضر با پوشیدن لباس نازک است.”

یک مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی انجام شده در اوایل روز از شیوع کروناویروس در آمریکا یافت می شود که حدود نیمی از آمریکایی ها گفت: آنها مواجه می شوند حداقل برخی از “به طور کامل ساخته شده تا اخبار” در مورد ویروس. نویسندگان این گزارش نسبت به برخی از شک و تردید نسبت به اطلاعات مربوط به سرعت در حال تحول بهداشت عمومی بحران به “رقابتی و اغلب متناقض رسانه ها محیط زیست است.” رهبری در سازمان بهداشت جهانی در ماه فوریه توصیف مبارزه با “یک infodemic” در کنار همه گیر.

در مصاحبه این هفته جنسن گفت که او هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در Malcolm و فرماندار. اما نظرات خود را نیز در میان تعمیق شکاف سیاسی در سراسر کشور بیش از فرمانداران تصمیم به نصب سرپناه در محل سفارشات که باید توقیف بسیاری از کسب و کار در تلاش برای کاهش گسترش ویروس.

در روز پنج شنبه چند دولت DFL قانونگذاران که هم پزشکان انتقاد جنسن اظهارات و او را متهم کرد به دنبال بهره برداری از بحران سیاسی به دست آورید.

“او در واقع گفت که پزشکان در حال دروغ گفتن در مورد مرگ” گفت: دولت تشکر. آلیس مان یک دموکرات از Lakeville که همچنین یک اتاق اورژانس پزشک.

کلینت وات سابق مامور اف بی آی و کارشناس روسی دروغ در سیاست خارجی موسسه تحقیقات گفت: لحظات ترس و عدم اطمینان می تواند منجر مردم را به مصرف اطلاعات است که آنها نمی خواهد در غیر این صورت در نظر بگیرید. آن است که تحت این شرایط وات که دروغ دستفروشان می توانید با استفاده از یک بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای اخبار مصرف کنندگان خود را به نگهبانان و قبول آنها به عنوان منابع قابل دوام از اطلاعات است.

جنسن اظهارات می تواند در خدمت “به عنوان کيندلينگ برای دروغ,” وات گفت. وات گفت: جنسن وضعیت به عنوان یک انتخاب رسمی و تقویت شده که پویا است.

“او می تواند در بالا بردن و تقویت آن روایاتی که در راه است که شما و یا من نمی توانم” وات گفت.

جنسن خواستگارى کرده است جنجال بر دیگر مسائل مربوط به بهداشت عمومی نیز هست. او مخالف دولت موظف واکسن برای کودکان, فریم آن را به عنوان یک مسئله از پدر و مادر’ حقوق و دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای صحبت کردن در مورد هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا که هنوز از نظر پزشکی تایید شده به عنوان coronavirus درمان است.

جنسن می ایستد نگرانی های خود را در مورد دستورالعمل های فدرال و سوالات مطرح شده در مورد چگونگی مرگ, شمارش می تواند بر بودجه فدرال — گفت که “به تائید نشده است که قرار دادن سر ما در شن و ماسه.”

در همان زمان, Jensen التماس برای Minnesotans را در خود کامل پیام به جای “15-کلیپ دوم از متن.”

“من احساس بد در مورد آن” جنسن گفت. “من همین حالا از خواب بیدار در صبح و می گویند که چه نوع از یک ویدئو می توانید من را امروز دریافت خواهد کرد که تحریف, تحریف, قطعه قطعه و تکه به تکه و با استفاده از پس از رفتن کسی ؟ من نمی خواهم من فیلم ها و یا نظرات من weaponized اما من نمی دانم در این روز و سن, آنچه شما می توانید انجام دهید برای متوقف کردن آن است.”

نویسنده کارکنان گلن Howatt کمک به این گزارش.

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de