در میان افزایش تماس برای حذف محدودیت در کسب و کار بیشتر Gov. تیم Walz گفت: تغییرات ساخته خواهد شد به تدریج مانند روز جمعه به منظور باز کردن گلف تیراندازی محدوده و دیگر فعالیت های در فضای باز.

مینه سوتا اقامت در خانه سفارش منقضی مارس 4, بخشی از تلاش برای کاهش تعاملات اجتماعی با 80% دادن زمان برای سیستم مراقبت های بهداشتی برای امن تر, تخت, پنکه, ماسک و دیگر تجهیزات و همچنین کارکنان به امید حاوی گسترش COVID-19.

Walz گفت: آن را غیر عملی خواهد بود برای حفظ اقامت در خانه تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است که می تواند حداقل 18 ماه — اما گفت: اجتماعی فاصله را تبدیل به هنجار مهم نیست که چگونه بسیاری از محدودیت ها برداشته و هنگامی که.

این بدان معناست که حوادث با جمعیت بزرگ مانند ballgame در هدف زمینه یا کافه ها و رستوران ها و یا حیاط خلوت احزاب که در قرعه کشی تعداد زیادی از مردم به احتمال زیاد برای آمدن به زودی.

“چیزهایی که ما می خواهیم احتمالا بیش از هر چیز … در حال رفتن به برخی از آخرین چیزهایی که ما را پشت در” Walz گفت.

در حالی که بحث در مورد اقامت در خانه همچنان مینه سوتا روز جمعه گزارش داد برخی از بزرگترین روز افزایش موارد تایید شده و مرگ و میر.

یکی دیگر از 159 نفر تست مثبت برای COVID-19 با توجه به مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان.

با موارد جدید, مینه سوتا گذشت 2000 علامت برای اولین بار و در حال حاضر در مجموع از 2,071 دفاع کرد گرفته شد coronavirus عفونت. ده روز پیش دولت تا به حال 1,069 موارد است.

هفده Minnesotans درگذشت آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 111.

اگر چه یک روز و در مجموع مرگ و میر است که بزرگترین آن می تواند شامل مرگ و میر رخ داده است که طی چند روز به عنوان وجود دارد می تواند یک زمان تاخیر در گزارش و بررسی پرونده مرگ.

دوازده نفر از 17 مرگ و میر در میان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت شده اند که ضربه سخت است. تا کنون 123 خانه سالمندان و یا به کمک امکانات زندگی حداقل یک مورد اگر چه حدود نیمی باید فقط یکی.

اما دو تا از مرگ و میر گزارش شده جمعه بودند و در افراد بالاتر از سن 70 با دیگران در 60s.

گوشت خوک گیاه خوشه ای

مقامات بهداشتی دولت گزارش داد یک خوشه از موارد در JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون. شیوع کشف شد پس از COVID-19 تست پنجشنبه در بر داشت یک پرش در مواردی Nobles County, آوردن مجموع وجود دارد به 30.

Walz اذعان کرد که JBS وقوع و شیوع آینده می تواند مانع بودند كه با تست بیشتر برای COVID-19.

اما کمبود منابع را مختل کرده است تلاش های تست در سراسر کشور.

دانشگاه مینه سوتا, Hennepin, بهداشت و درمان و کلینیک مایو در حال راه اندازی بلندپروازانه تلاش برای گسترش تست در دسترس بودن از جمله آزمایش های جدید که تشخیص آنتی بادی نشان می دهد که کسی که آلوده شده است با coronavirus را بازیافت.

“اگر آنتی بادی شناسایی شده از آن نشان می دهد که فرد تحت تاثیر قرار شده است این ویروس در گذشته و ممکن است برخی از حفاظت گفت:” کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در وزارت بهداشت.

اما به دلیل COVID-19 است تا جدید — برای اولین بار آن را پدید آمده در ماه دسامبر — محققان در حال مشخص نیست چه مدت ایمنی حفاظت از گذشته خواهد شد و چگونه بسیاری از آنتی بادی های یک فرد نیاز به مبارزه با عفونت مجدد.

“برای برخی از بیماری هایی مانند سرخک حفاظت مادام العمر” Ehresmann گفت. “برای بیماری های دیگر حفاظت محدود است.”

که عدم اطمینان می افزاید: یکی دیگر از چین و چروک به این سوال که چه کسی باید اجازه داده شود برای سفر در جامعه با چند محدودیت حتی اگر آنها تست مثبت برای این بیماری آنتی بادی است.

مینه سوتا در مجلس سنا جمهوری خواهان ادعا می کنند که محدودیت ها باید برداشته شود چرا که Minnesotans کمک کرده اند سیستم مراقبت های بهداشتی آماده است.

“ما نیاز به اعتماد شهروندان ما و کلیساها و سازمان های غیر انتفاعی و صاحبان کسب و کار به کار در شیوه ای امن دنبال همه دستورالعمل CDC گفت:” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake. “Stay-at-home منظور دستیابی به هدف خود از آماده شدن به صورت یک موج و در حال حاضر از آن زمان برای نجات اقتصاد ما و راه زندگی است.”

این جمهوری خواه مجلس سنا جلسه گفت: آن را دریافت کرده است بیش از 1600 پیشنهادات دو روز پس از باز کردن یک پورتال آنلاین درخواست ایده ها در مورد بازگشایی اقتصاد است.

رفتن به گلوله برفی

برای تقویت این مورد برای Walz اقامت-در-خانه سفارش دو مراقبت های بهداشتی رهبران به نظر می رسد با او در روز جمعه, روزانه, رسانه های توجیهی.

شمال یادبود سلامت مراقبت های ویژه بیمارستان واحد ها به تدریج شروع به پر کردن گفت: مریم ترنر پزشکی مراقبت های ویژه و رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن پرستاران.

بیماران نیاز به فن برای کمک به تنفس باقی می ماند می تواند در آن واحد برای چند هفته.

“درست زمانی که ما فکر می کنم آنها در حال رفتن به دریافت بهتر و ما را از این رابطه ما باید برای قرار دادن آن را به عقب در” ترنر گفت. “این ویروس وحشتناک حملات نه تنها سیستم تنفسی آن است که حمله به قلب آن حمله به کلیه ها. آن را در حال گسترش در سراسر بدن است.”

پرستاران فروشگاه ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی در کیسه های که بر روی دیوار آویزان.

“ما در حال سهمیه بندی و ما مراقب باشید با آن” ترنر گفت.

دو بیمارستان چهار واحد مراقبت های ویژه هستند و تقریبا کامل است و او انتظار دارد که دیگران به زودی خواهد شد.

“این در حال رفتن به شروع به گلوله برفی کردن سریع تر و سریع تر” ترنر گفت. “همه آنها خواهند بود.”

دکتر جان هیک یک پزشک اورژانس در Hennepin بهداشت و درمان است که ارائه مشاوره به دولت در بهداشت و درمان آمادگی گفت: پیشرفت ساخته شده است اما بیشتر مورد نیاز است.

“از تامین نظر ما همچنان به کار در یک وضعیت کمبود,” او گفت:. “ما خریداری کرده اید ، برای حمایت از ساخت یک برنامه برای انطباق افزایش COVID-19 بيمار.”

دولت بخش اورژانس باید شاهد یک کاهش شدید در تعداد زیادی از بیماران که می تواند به این معنی است که مردم تعویق انداختن نیاز به مراقبت های پزشکی.

“ما بسیار نگران آن است که مردم ممکن است بیش از حد ترس برای آمدن به بخش اورژانس” احمق گفت. “اورژانس مراقبت از سیستم است وجود دارد برای شما در همه زمان ها.”

توییتر: @GlennHowatt

اگر شما از دست یک عضو خانواده یا دوست به COVID-19 و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را, لطفا e-mail استار تریبیون در coronavirus@startribune.com. ما نمی خواهد به انتشار جزئیات ثبت نام خود را بدون اجازه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im