صفحه اصلی ممکن است به زودی Minnesotans’ تنها پناه از coronavirus.

در طول روز دولت مدنی و رهبران کسب و کار باید قفل کردن اماکن عمومی در مقیاس دیده نمی شود در اینجا در بیش از یک قرن است. نه از همه گیری آنفولانزای 1918 هنگامی که بیش از 10 ، 000 ساکنان دولت در میان 675,000 آمریکایی که مرده باید دولت و مقامات محلی نقل مکان کرد به طوری که کاملا ایزوله و قرنطینه و خفه کردن توانایی آزار دهنده و کشنده ویروس به گسترش در سراسر منطقه است.

از مدارس به بانک و لابی و رستوران ها به تمرین studios, رویدادهای ورزشی, به عملکرد فضاهای باشگاه های بهداشتی به مراکز تفریحی و سنتی بعد از فرار و سرگرمی, آرامش و تسکین می رویم تیره در یک حمله رعد اسا برای شیرین کاری با سرعت از این بیماری همه گیر. بسیاری از خواهد ماند توقیف برای چند هفته در حالی که برخی نمی بازگشایی برای ماه می باشد.

“من خیلی heartsick” گفت: دونا Fahs chief operating officer در Parasole رستوران گروه که در عمل مانی Steakhouse, برگر, جونز, ممنوعیت Salut نوار آمریکا و زمین خوب پس از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری بسته کافه ها و رستوران ها در سراسر شهر تنها چند ساعت قبل از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور داد همه ناهار خوردن در سرویس متوقف در سطح ایالت. “من نگاه همه مردم شغل که مبتلا هستند. ما همه چیز را از دولت و مقامات بهداشت نشان می دهد ما برای جلوگیری از گسترش این, بنابراین ما می توانید با باز کردن دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

روز یکشنبه Walz دستور مینه سوتا مدارس به حداقل هشت روز شروع شنبه گفتن مربیان برای ادامه آموزش از راه دور در این رویداد مدارس باید بسته گذشته 27 مارس ،

“ما نمی توانیم صبر کنید تا همه گیر است که در مدارس ما به شکل همه چیز,” Walz گفت.

طی هفته گذشته گسترده جمع آوری مکان های که در قرعه کشی جمعیت زیادی — از جمله سنت پل به عنوان پارک — به عنوان به خوبی به عنوان کوچک خلوت — مینیاپولیس یوگا — تصمیم به بسته درها و خاموش کردن چراغ ها در تلاش برای بررسی گسترش حرکت سریع COVID-19. در حالی که آن را هنوز به ادعای زندگی در مینه سوتا, آن را آلوده 54 ساکنان و این تعداد همچنان افزایش یابد.

روز یکشنبه مقامات بهداشتی دولت نشان داد که سه مورد مربوط به افرادی که آلوده شدند از طریق جامعه بدون داشتن سفر خارج از ایالت مینه سوتا و یا آگاهانه در معرض بودن به کسی آلوده.

شهرداران از مینیاپولیس و سنت Paul محلی اعلام شرایط اضطراری با رستوران ها و کافه ها در مینیاپولیس دستور داد به همه اما takeout تحویل و یا درایو-از طریق سرویس شروع روز سه شنبه بعد از ظهر. اقدامات مشابهی در شیکاگو و بوستون و شهر نیویورک را تهدید به کاهش چه بوده است پررونق ناهار خوری ،

“وضوح در هدف و توانایی عمل قاطعانه حیاتی در حفاظت از بهداشت عمومی و به طور موثر پاسخ به این تحول تهدید COVID-19,” فری گفت: در اعلام بیانیه.

در همان روز به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که برای دو ماه آینده حوادث و یا تجمعات از 50 یا بیشتر مردم باید لغو و یا به تعویق افتاد, یک تیز تنش از به تعویق انداختن مراسم بزرگ 250 یا بیشتر. کسانی که توصیه به تعویق افتاد و یا پایان فصل برای تعدادی از دبیرستان به کالج ها و تیم های ورزشی حرفه ای از جمله مینه سوتا وحشی تیمبرولوز و بیوتکنولوژی و همچنین Gophers کشتی بسکتبال و بیس بال.

بعد گفت: اواخر هفته گذشته برنامه ریزی برای آنها باقی می ماند باز رهبران YMCA از بیشتر شهرهای دوقلو تصمیم آغاز و تا روز دوشنبه به کار خود سازگاری, بهداشت و رفاه, مراکز استخر و اردوگاه. YMCA ایجاد کرده است یک سری از فیلم های یوتیوب از تمرینات در خانه امتحان کنید.

این بیماری همه گیر را پانچ کرده است floored برخی از سنت پل ایرلندی سنت.

این شهرستان در هفته گذشته اعلام کرد که لغو آن روز سنت پاتریک رژه. محبوب سلتیک گروه Gaelic Storm به تعویق افتاد سه شنبه شب را نشان می دهد در فیتزجرالد تئاتر است. تام مک کارتی دیرین مدیریت کسب و کار از لوله کش محلی 34 مجبور به انصراف از او سالانه گوشت گاو corned ناهار در St. Paul کار مرکز برای اولین بار در 16 سال از پخت و پز غذا.

“این بسیار ناامید کننده بود,” او گفت:. “ما مردم محله لوله کش بازنشستگان که نگاه به جلو به گرفتن همراه در هر سال است. من درک می کنم آن را خسته کننده است.”

حتی پیشاهنگان دختر در حال صدمه زدن به. روز یکشنبه شعبه منطقه ای — سازمان پیشاهنگی دختران از دره های رودخانه ای که در خدمت دختران در شمال مینه سوتا غربی ویسکانسین و بخشی از آیووا — nixed تمام کوکی غرفه و درب به درب فروش امکان سفارش آنلاین تنها. این اقدامات در اثر تا مارس 30 یا تا اطلاع ثانوی.

کسانی که امید به فرار هستند که به طور فزاینده ای دارند.

مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی دیده است بی مهابا در کاهش ترافیک مسافر به شرکت های هواپیمایی لغو پرواز. تعداد مسافران سفر از طریق MSP در ژانویه — قبل از همه گیر شد تا 6.5 درصد در مقایسه با سال گذشته و فوریه سطوح به شمار می رود ، اما تعدادی از مسافران در MSP این ماه و بعد “احتمالا بسیار متفاوت” گفت: Brian Ryks اجرایی, مدیر/مدیر عامل شرکت فرودگاه متروپولیتن کمیسیون (مک).

خطوط هوایی دلتا به کاهش ظرفیت 40 درصد در سراسر کشور از جمله به طور موقت از بین بردن پروازهای بین المللی از MSP به سئول پاریس و لندن. پروازهای روزانه به توکیو قطع شده تا سه بار در هفته. ایرلندی حامل Aer Lingus است به حالت تعلیق پروازها از MSP, Icelandair لغو پروازها و خورشید در کشور است که انتظار برای کاهش بیشتر خدمات Ryks گفت.

در یک نمونه روز هفته صبح Uber و Lyft راننده مایکل Kockelman را برداشت تا پنج تا شش سواران گرفته و آنها را به کار مدرسه و یا فرودگاه. نه دوشنبه. 9:30 قبل از او می خواهم تنها یک درخواست برای سوار شدن.

“هیچ کس در حال رفتن در هر نقطه. آن را مانند یک شبح شهر گفت:” Shakopee ساکن درایوهای زمان کامل برای هر دو سوار-به اشتراک گذاری شرکت ها در طول زمستان. “ما باید آن را کشتن.”

کارکنان نویسندگان جکی کرازبی نیکول Norfleet جانت مور و تیم هارلو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im