به عنوان بزرگ سیاهگوش عصر ورقه دور WNBA رایگان-آژانس عصر آغاز می شود

خود را خروج از محدوده تعجب آور تکان دهنده است. چهار سیاهگوش ستاره که برنده چهار عنوان با این تیم در سمت چپ یکی یکی به صورت شدید به دلایل مختلف در مسیر به عنوان واگرا به عنوان پره های دوچرخه ترک تیم سابق خود روبرو مجبور, مارس از ثبات به هرج و مرج.

Lynx روبرو هستند خود را غیر معمول ترین زمستان ترک آنها را با چند نگهبان و کاهش انتظارات در حالی که WNBA تقویت لیگ را افزایش محبوبیت آن بیشتر چشمگیر offseason.

Lynx ممکن است هرگز کاملا مشابه مگر اینکه آنها می توانند حرکت WNBA جدید امیدوار کننده در عین حال خطر ناک چشم انداز است.

لیگ دردهای در حال رشد هستند gnawing در Lynx طرفداران. به WNBA با بهره گیری از آن برای اولین بار زمستان, درست, ذهن, خم, roster-تغییر رایگان آژانس ایجاد یک تعداد انگشت شماری از ظاهری superteams. این superteam از دهه گذشته به طور ناگهانی می یابد خود را به یک حلقه پوشیدن ستاره.

Seimone آگوستوس بود اول از چهار سیاهگوش OGs — اصلی خود نوابغ. با انتخاب اولین انتخاب در سال 2006 زمانی که سیاهگوش بودند به عنوان بی ربط در مینه سوتا به عنوان کوسه دافع آگوستوس بازی 14 فصل با هدف مرکز به عنوان خانه خود را کمک به حق رای دادن رشد از چاره اندیشی موقت به چهار بار قهرمان.

او گذشته از چهار تا ترک در روز پنج شنبه امضای قرارداد با archrival لس آنجلس اسپارکس.

این چیزی است که محبوب تر و مایع WNBA به نظر می رسد مانند دیگر مهم ورزشی که در آن فن وفاداری است که به طور مداوم تست شده توسط غم و محبوبیت رانده است بازیکن حرکت و حدس و گمان شایع اطراف هر احتمال است.

که همه برگ سیاهگوش در تلاش برای بازسازی و بازنگری و مجددا در پرواز است.

مایا مور چپ به مبارزه برای اصلاحات در زندان.

Rebekkah Brunson تنها WNBA بازیکن را به نفع خود پنج قهرمانی بازنشسته پس از برخورد با عوارض ضربات مغزی و به تازگی به عضویت سیاهگوش کارکنان به عنوان دستیار مربی است.

لیندسی واندن دو بار در المپیک مدال طلا چپ به مربی Gophers.

با آگوستوس’ خروج Lynx هیچ یک باقی مانده از اولین قهرمانی تیم تنها یک ستاره باقی مانده از آخرین قهرمانی تیم مرکز سیلویا Fowles.

پاسخ واضح به سیاهگوش مشکلات است رایگان آژانس. اما سیاهگوش مانند بسیاری از دیگر مینه سوتا تیم های ورزشی در حال پیدا کردن بازار خطرناک است.

سیاهگوش مدیر و مربی Cheryl Reeve همیشه raved در مورد گارد نقطه کریستی Toliver اما Toliver می خواستم به مینه سوتا تنها در صورتی او می تواند در بازی با DeWanna بونر.

Lynx علاقه مند بودند در بونر اما نه در قیمت او قوی تر از کانکتیکات در یک علامت-و-تجارت است. خورشید به ققنوس سه دور اول پیش نویس میدارد و امضا بونر به گران علیه ایران — اعتقاد بر این بود تا زمانی که چهار سال — در سن 32.

Lynx سلسله ساخته شده بود در دور اول میدارد معاملات و کمی شانس. آنها به اندازه کافی بد در 2000s به زمین آگوستوس با اولین انتخاب در پیش نویس است. آنها برخورد برای واندن کردم Brunson در انتشار پیش نویس و انتخاب مور با اولین انتخاب در پیش نویس است.

Reeve را از مخمصه است که او می خواهد به رقابت هر سال اما نه به حال یک انتخاب در پیش نویس از سال 2011 زمانی که سیاهگوش مور را انتخاب کرد. بنابراین او را به سمت چپ با Fowles حاکم Rookie از سال Napheesa ذغال سنگ کشت از ثابت یا امیدوار کننده بال و جلو و درست نقطه سپاه پاسداران است.

Lexi براون تیراندازی گارد که می تواند موقعیت و Reeve مهم نیست در حال اجرا مدرن جرم است که در آن توپ حمل و نقل و عبور می تواند تبدیل به وظایف مشترک.

ترکیبی از بازیکن ضرر و زیان از یک دهه موفقیت و بقیه لیگ پرتاب پول و پیش نویس میدارد در ستاره های در دسترس ساخته شده است این آرام زمستان برای Lynx ترک Reeve صدایی زیادی مانند هر دوقلوها اجرایی تا کنون به نقل از بر خطرات رایگان آژانس.

“شما می تواند تهاجمی و خودتان را در مشکل” Reeve گفت.

دلیل واقعی رایگان آژانس جدید به WNBA او مطالعه اثرات رایگان-عامل حرکت در NBA و برای هر superteam مونتاژ که موفق به کسب عنوان پنج وجود دارد که بانک شکستن و سینه franchises.

به عنوان یک قهرمان بسکتبال زنان, Reeve عاشق هیجان این وحشی offseason به ارمغان آورده است به WNBA حتی اگر سیاهگوش برای یک بار که شده کمی بیشتر از تماشاگران.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>