به عنوان گلندیل خانه سالمندان مرگ و میر افزایش آن چالش های دیگران: خود را COVID-19 موارد عمومی

یک گلندیل خانه سالمندان که گزارش شده است که نزدیک به 70 تایید موارد COVID-19 و هفت مرگ و میر در اوایل این ماه شاهد وقوع گسترش به حدود 100 مورد و 16 و میر.

به جای پنهان کردن شیوع کروناویروس از, به عنوان برخی از تسهیلات مراقبت دراز مدت انجام داده اند Glencroft مرکز مدرن پیری گفت: در بیانیه ای که روز شنبه مقامات را انتشار داده های روزانه است.

“با انتشار این داده ها ما امیدواریم که آن را الهام بخش به دیگران برای انجام این کار و تشویق صنعت ما به عنوان شفاف که ممکن است” گفت: Scott McClintock Glencroft ارشد استراتژی افسر.

Glencroft تصمیم به انتشار آن اطلاعات به طور داوطلبانه می آید به عنوان Arizona Department of Health Services حاضر به ارائه نام خانه سالمندان با COVID-19 شیوع این استدلال که اطلاعات محرمانه است و می تواند بد برای کسب و کار.

در همان زمان خانه سالمندان شیوع بیماری همچنان به رشد. همانطور که از اواسط ماه مارس حدود نیمی از کل COVID-19 مرگ و میر در ایالت متصل شدند برای دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به آریزونا جمهوری و تحلیل داده ها از پنج شهرستانهای استان که تایید هر گونه موارد است. مراقبت دراز مدت امکانات عبارتند از خانه های سالمندان زندگی کمک آسایشگاه و مرکز توانبخشی.

در Maricopa شهرستان تعداد حتی بیشتر است. یکشنبه, 223 مرگ آمد از مراقبت دراز مدت — 72 ٪ از تمام coronavirus مرگ و میر در ایالت پرجمعیت ترین شهرستان است.

دولت فدرال به عنوان از آوریل 8 آغاز شده است و نیاز به مدیکر تایید ماهر خانه های سالمندان به گزارش هفتگی داده ها در COVID-19 موارد و مرگ و میر و برنامه ای برای انتشار در اواخر ماه مه همان اطلاعات دولت حاضر به عمومی.

مراکز مدیکر و مدیکید مدیر Seema Verma گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری, “طرح ما این است که برای ارسال اطلاعات که در (CMS) پرستاری صفحه اصلی سایت و پس از آن مردم قادر خواهد بود که این اطلاعات برای هر خانه سالمندان است.”

یک نکته به اطلاعات فدرال: آن را شامل نمی شود زندگی کمک امکانات آن نیز hotstpots برای شیوع کروناویروس.

موارد گسترش در سراسر خانه سالمندان

به عنوان 15 مه Glencroft گزارش 56 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, در میان ساکنان و 42 نفر در میان کارکنان.

موارد مثبت یک بار تصور می شود محدود به واحد پرستاری ماهر باید به جاهای دیگر. یازده مرگ و میر در آسایشگاه; پنج شد در زندگی کمک. هیچ کارکنان فوت کرده اند.

با 1,600 ساکنان و کارکنان Glencroft, 8611 N 67 Ave. بزرگترین پرستاری کمک و زندگی مستقل پردیس در آریزونا.

مدیران باید تا کنون مرتب تست برای بیش از 500 نفر از ساکنان و بیش از 320 کارکنان. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد قصد دارد برای تست همه ساکنان و کارکنان دولت 147 ماهر خانه های پرستاری پس از ملی توصیه شده توسط دولت فدرال است.

دولت نمی خواهد فاش شیوع مکان

مکان از موارد تست تایید کرده است هر چند عمدتا ناشناخته است.

آریزونا جمهوری و مستند به حداقل شش خانه های سالمندان و یا کمک امکانات زندگی در آریزونا با چند COVID-19 موارد و مرگ و میر. به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از بیشتر.

چرا که دولت حاضر به انتشار نام خانه سالمندان با شیوع اطلاعات پدیدار تکه تکه. برخی از خانه سالمندان مدیران حاضر نظر به رسانه ها در شیوع است. دیگران را مخالف رویکرد به طور داوطلبانه ارائه اطلاعات به رسانه ها زمانی که تماس گرفته در مورد شیوع.

گاهی اوقات اعضای خانواده از ساکنان را فراهم خبرنگاران با روزانه ایمیل و یا متن اطلاعیه ها آنها را از دریافت تسهیلات است که جزئیات تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر.

خانه های پرستاری مورد نیاز دولت فدرال و مقررات به ارائه اطلاعیه از تایید COVID-19 موارد به ساکنان و خود را نگهبان. اما ارشد گروه های حمایت مانند AARP آریزونا استدلال کرده اند نام تسهیلات مراقبت دراز مدت با کروناویروس شیوع بیماری باید به طور گسترده ای در دسترس است. این اطلاعات می تواند مفید باشد برای خانواده هایی که به دنبال محل بستگان در مراقبت از تنظیمات ارشد طرفداران می گویند.

در اوایل این ماه ائتلافی از سازمان های خبری از جمله آریزونا جمهوری ABC15 کانال 12, CBS 5 و 3TV ثبت یک عملیات ویژه در Maricopa County Superior Court برای به دست آوردن این اطلاعات با این استدلال که داده های یک رکورد است. یک جلسه در مورد تنظیم شده است برای مارس 27.

ساکنان خانه سالمندان به ویژه مستعد ابتلا به کروناویروس به دلیل سن پیشرفته و مشکلات اساسی.

بیش از 26,000 ساکنان و کارکنان فوت کرده اند از شیوع بیماری در این کشور خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت و امکانات با توجه به ارتباط فشار اقتصادی بر دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش های رسانه ها.

همه گیر ویرانگر تلفات درخواست دولت فدرال برای تشکیل یک کمیسیون مستقل برای ارزیابی ایمنی و کیفیت از خانه های سالمندان. کمیسیون اروپا انتظار دارد که به تجزیه و تحلیل پاسخ و ارائه توصیه هایی است که در نهایت می تواند تبدیل به راهنمایی و یا نیازهای جدید.

آیا می دانید جدید شیوع کروناویروس در آریزونا خانه سالمندان و یا مرکز کمک زندگی می کنند? تماس خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im